Rita Ora pozon nudo në Instagram/ E ëma e paralajmëron: “S’ka më…”

3 Gusht 2020, 10:37, Lifestyle CNA
Rita Ora pozon nudo në Instagram/ E ëma e paralajmëron:

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka ndezur rrjetin teksa ka publikuar disa foto në Instagram ku shfaqet topless.

Bukuroshja shqiptare është zhveshur nga temepraturat e larta dhe i ka lënë të gjithë ndjekësit e saj pa fjalë, madje edhe nënën e saj, e cila pas këtyre fotove, i ka bërë një paralajmërim të bijës.

?S?ka mo deti?, i shkruan ajo të bijës duke i dhënë ultimatumin pas këtyre imazheve tepër provokuese.

29 vjeçarja ka publikuar këto foto gjatë pushimeve në Ibiza me miqtë e saj dhe me të dashurin, për të cilin po flasin të gjithë mediat e huaja.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga