Connect with Us

Denoncohet nga stafi/ Ellen DeGeneres heq dorë nga emisioni

Life Style

Denoncohet nga stafi/ Ellen DeGeneres heq dorë nga emisioni

Publikuar

-

Denoncohet nga stafi/ Ellen DeGeneres heq dorë nga emisioni

Ellen DeGeneres është një ndër figurat më të njohura dhe të dashura të ekranit, e cila ka fituar zemrat e publikut dhe popullariteti i saj është i madh. Në momentin që mendonim se nuk ka asgjë që nuk shkon me të, të shumtë ishin personat që e ákuzuan dhe thanë për të që ajo në të vërtetë nuk është aq e dashur dhe e sjellshme siç paraqitet në ekran.

Kështu ka ndodhur sërish së fundmi pasi, punonjësit e tanishëm dhe të dikurshëm të emisionit të saj thonë se janë përballur me rácizëm, fríkë dhe kërcènim. Ata thonë se janë pùshuar nga puna pasi kanë marrë leje për pròbleme shëndetësore ose për raste vakie për familjarët.

Sakaq, disa ditë më parë, disa punonjës janë përballur me árrogancë dhe kanë qenë dëshmitarë të favorizimit nga producentët e emisionit, duke shtuar se problemi qëndron tek tre producentët që kanë në dorë çdo gjë, të cilët tregohen árrogantë, madje të pushojnë nga puna nëse ke ndonjë pròblem, pasi sipas tyre ka shumë njerëz që duan të punojnë aty.

Pas gjithë zhurmës ka ardhur edhe reagimi i Ellen DeGeneres, e cila i ka dërguar stafit të emisionit të saj një letër të publikuar nga E!News, ku shkruan se është e zhgënjyer nga ákuzat e bëra kundër anëtarëve të stafit të saj.

DeGeneres pranonte se suksesi i saj dhe i spektaklit që drejton prej vitesh nuk do të ishte i mundur pa të gjitha kontributet e punonjësve të saj. Ajo thotë se emri i saj është në një show kaq të madh dhe për gjithçka që ndodh, përgjegjësinë e merr ajo.

LEXO EDHE:  Pollo: Rama mbron dhunën ndaj medias dhe censorin e tij lokal në Elbasan

Për këtë arsye, ajo deklaroi se ajo dhe Warner Bros po punojnë së bashku për të përcaktuar hapat e ardhshëm për të korrigjuar çështjet që gjetën përmes një hetimi të brendshëm. Më herët u raportua se producentët ekzekutiv të emisionit, Ed Glavin, Mary Connelly dhe Andy Lassner, janë ákuzuar për sjellje të kèqe në vendin e punës, dhe jo vetë DeGeneres. Ata thanë në deklaratën e tyre në atë kohë, “Për ecurinë, përgjegjësia dita ditës e shfaqjes Ellen është plotësisht mbi ne”.

Së fundmi, mediat e huaja raportojnë se pas ákuzave të shumta Ellen ka vendosur të heqë dorë nga emisioni i saj. Kjo pasi edhe pas letrës së saj, punonjësit kanë vazhduar t’i dalin kundër. Ndërkohë, burime pranë “The Sun” janë shprehur se ekziston mundësia që Ellen të zëvëndësohet nga moderatori dhe aktori i njohur, James Corden, por nuk ka ende asgjë zyrtare.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Kanë lindur për sukses/ Këto janë shenjat më ambicioze të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Dikush mund të dëshirojë të bëjë një karrierë, të bëhet i pasur, i famshëm, të tjerët të mbushin murin me diploma ose përshkojnë një distancë të caktuar, për të humbur peshë ose për të gjetur dashurinë e jetës.

Në përgjithësi, gjithkush vendos diçka në mendjen e vet dhe përpiqet të ketë sukses. Sa më i lartë të jetë qëllimi, aq më i suksesshëm konsiderohesh, nëse arrin qëllimin sigurisht.

Dhe si gjithmonë yjet kanë vendosur edhe kësaj here për ju:

Demi: Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, shenja që udhëheq horoskopin është gjithashtu pararendëse e ambicies. Dashi është konkurrues nga natyra, i guximshëm,i gatshëm të hyjë brenda në “në zjarr” dhe në fund të dalë fitimtar. Ai ka atë që ne e quajmë guxim të mirë dhe nuk ka frikë të provojë asgjë.

Demi: Në qoftë se në rrethin tuaj familjar ose miqësor keni një Dem, tashmë e dini që kur ai vendos një synim nuk ekziston mundësia të zbrapset edhe sikur bota të përmbyset. Ai është elastik, kokëfortë, i palëvizshëm, i zellshëm, nuk dëgjon askënd, nuk ndikohet nga opinionet e palës së tretë dhe nuk frikësohet nga pengesat që gjen në rrugën e tij për të arritur suksesin. Ai mund të gjakoset, të përplasë kokën shumë herë, por ai prapë do t’ia dalë mbanë.

LEXO EDHE:  Blushi i vuri flakën Digitalbit

LEXO EDHE:  Akuzat për blerje votash/ Gent Malko: Justifikime për humbjen

Luani: Luani është një lider i lindur dhe këtë e tregon në çdo hap që hedh. Ai është shumë i guximshëm, i bindur dhe besnik ndaj vetvetes dhe nuk humbet mundësitë për të shfaqur aftësitë e tij.

Akrepi: Nuk ka asnjë shenjë më me vullnet dhe vendosmëri se Akrepi. Ndryshe nga shenjat e tjera që e kultivojnë ambicien duke u fokusuar tek qëllimet e tyre, Akrepi nuk i lë asgjë rastësisë dhe ka gjithmonë një plan rezervë. I gatshëm të përballet me perënditë dhe demonët për ta arritur atë që do, Akrepi është përfundimisht sinonim i ambicies dhe idealistit fitimtar.

Bricjapi: Qëllimi i Bricjapit është të arrijë majat në atë që bën. Ai përpiqet shumë, punon pafundësisht, nganjëherë bëhet i ftohtë apo edhe i vështirë, por vazhdon të mësojë dhe përmirësohet vazhdimisht, duke mbuluar zbrazëtitë e tij dhe shtuar diturinë. Sado “shuplaka” të hajë, në fund do të shpërblehet dhe do të triumfojë.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mirë me vapën?”/ Luana Vjollca nuk kursehet me pozat “hot”

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo numëron mbi 2 milion ndjekës në Instagram, ku ndan momentet e saj nga përditshmëria, setet e reja fotografike apo edhe projektet e saj.

Së fundi Vjollca shfaqet shumë seksi dhe provokouese teksa pozon me rroba banjo. E shtrirë në tokë dhe me poza mjaft joshëse, Luana ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj.

LEXO EDHE:  “Prokurori i Metës” nën hetim/ Gentjan Osmani rrezikon shkarkimin

LEXO EDHE:  Melisa e quajti false/ Lediana i kundërpërgjigjet ashpër

“Mirë me vapën?”, shkruan Luana krahas fotove seksi, ku menjëherë kanë vërshuar komentet komplimentuese për moderatoren./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Jasmina e Përputhen “thyen” rrjetin me pozën e fundit

Publikuar

-

Nga

WOW-Jasmina e Përputhen "thyen" rrjetin me pozën e fundit

Jasmina Kadriu ishte një nga vajzat që më së shumti tërhoqi vëmendjen e meshkujve në Përputhen.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh publikon foto provokuese, duke çmendur ndjekësit.

Së fundi në Instastory, Jasmina ka publikuar një foto ku shfaqet me bikii duke i lënë pak vend imagjinatës.

Ish konkurrentja ka ekspozuar linjat perfekte, duke treguar pjesën e pasme të trupit.

LEXO EDHE:  “Cilën fytyrë përdore sot?”/ Sara fotografohet me Atdheun, Geliani i tregon daljen

LEXO EDHE:  Akuzat për blerje votash/ Gent Malko: Justifikime për humbjen

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE