Connect with Us

Kemal tenton të abuzojë me Ejlylin/ Çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Kemal tenton të abuzojë me Ejlylin/ Çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Kemal arrin të arratiset nga burgu. Selen kërkon nga Kader që të ndajë Gynejin nga Songyli kundrejt një shume të majme parash. Neriman vendos ta dërgojë Xhemren në një tjetër jetimore.

Ejlyl e cila ndodhet në shtëpi përballet me Kemal dhe tronditet kur e sheh para syze. Kemal tenton të përdhunojë Ejlylin. Ejlyl kërkon ndihmën e të motrës për të telefonuar policinë.Mesude sheh Kaderin duke i dhënë para Banus dhe i thotë mos t’i zërë besë.

Nazan i ofron Nerimanit çfarë të dojë në këmbim që ta zhdukë dosjen që mban të vërtetën tronditëse. Xhemre dëgjon bisedën mes Nerimanit dhe Nazanit dhe zbulon se ato fshehin një sekret. Xhemre mendon se sekreti ka të bëjë me të dhe kërkon të dijë të vërtetën. Songyl vazhdon të mos i flasë Kaderit. Feride kërkon për një punë të re./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Foto – Alesia Bami gjen parajsën/ Vjen super në formë me bikini

Publikuar

-

Nga

Foto - Alesia Bami gjen parajsën/ Vjen super në formë me bikini

Alesia Bami bëhet gjithmonë pjesë e lajmeve rozë për shkak të formave bombastike që ka.

Moderatorja dhe modelja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shpeshherë foto apo video nga jeta e përditshme.Pak minuta më parë ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur me bikini, ndërsa është shtrirë në bregun e detit.

LEXO EDHE:  Sot në “Lule të vetmuara”/ Songyl vendos të braktisë Gynejin për të shpëtuar jetimoren

LEXO EDHE:  Vrasje të vogla/ Pelin i merr fronin Merves, Serhan refuzon të takojë Ojan

Alesia shfaqet mjaft sensuale dhe në formë. Këtë foto ajo e ka shoqëruar me fjalën “Parajsë”, si për të na treguar se vendi ku po shijon pushimet është një parajsë e vërtetë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arbana Osmani ngjitet mbi mur/ Ndjekësit e kritikojnë: Mos rreziko fëmijën për një foto

Publikuar

-

Nga

Arbana Osmani hipën në murë/ Ndjekësit e kritikojnë: Mos rreziko fëmijën për një foto

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj, kanë pranuar publikisht se do të bëhn prindër.

Çifti shumë i dashur i shoëbizzit kanë ndarë me njdjekësit foto nga pushimet e tyre nëpër zonat e Shqipërisë.

Pak më parë, Arbana ka publikuar një foto ku shihet që është ulur mbi një mur, ndërsa thotë se “Po jam një aventuriere”.Por ndjkësit e kanë krtikuar pikërisht për këtë fakt, pasi thonë se po rrezikon jetën e fëmijës për një foto.

LEXO EDHE:  Nesër në “Lule të vetmuara”/ Meral mëson të vërtetën e nënës së saj

LEXO EDHE:  Nesër në "Lule të vetmuara"/ Meral mëson të vërtetën e nënës së saj

“Kujdes se riskun spo e merr te gjithin per vete…”, i shkruan një ndjekëse, ndërsa një tjetër i thotë: “O Arbana mos rreziko jetën tënde dhe të fëmijës për një foto, je shumë shumë e mirë, të simpatizoj shumë prandaj po të them ki kujdes, të uroj shtatzani të mbarë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

5 tiparet që e bëjnë shenjën e Peshores të parezistueshme

Publikuar

-

Nga

Peshorja është gjithmonë e gatshme të dëgjojë këdo.

Pavarësisht nga rrethana apo sa e keqe mund të të bëjë të dukesh, Peshorja është gjithmonë e gatshme të japë një pamje të këndshme. Ata do t’ju dëgjojnë plotësisht pa gjykime.Kjo mund të mos duket si një cilësi tërheqëse e çmendur, por nuk ka shumë njerëz që e posedojnë atë.

Bukuria e saj është e pakrahasueshme.

E dyta kur shihni një Peshore duke hyrë në dhomë, me siguri që do të tërheqin të gjithë vëmendjen tuaj. Mënyra se si ata mbajnë veten e tyre dhe besimi që ata lëshojnë janë të sigurt që ju bëjnë të bini çdo here në dashuri me to.

Shoqërohen me të gjithëNuk do ta keni problem që ta prezantoni partneren tuaj Peshore me miqtë tuaj sepse natyra e saj sociale do t’i tërheqë të gjithë.

LEXO EDHE:  Vrasje të vogla/ Pelin i merr fronin Merves, Serhan refuzon të takojë Ojan

LEXO EDHE:  Ejlyl e ‘Rrahje Zemre’ drejt altarit me këngëtarin e njohur

Janë origjinale brenda dhe jashtë

Ju nuk do të gjeni një tjetër si ajo. Peshorja mund të jetë e sinqertë dhe e vërtetë, dhe t’i vendosë të gjitha në tryezë për ju. Mirësia e tyre nuk ka fund dhe ato do do t’ua vërtetojnë këtë.

Ato do të bëjnë gjithçka që duhet për t’ju bërë të lumtur.

Peshorja është gjithmonë në kërkim të mënyrave për të ndihmuar dhe për tu kujdesur [për njerëzit që do. Janë të gatshme për të bërë gjithçka vetëm për t’iu parë të buzëqeshur.Ato janë vetëmohuese dhe do të ndajnë pasurinë e tyre me ju./ CNA.al

LEXO TE PLOTE