Connect with Us

“Kam rënë në dashuri me shoqen e ngushtë”/ Partneri i Miley Cyrus bën dedikimin e veçantë për këngëtaren

Showbizz

“Kam rënë në dashuri me shoqen e ngushtë”/ Partneri i Miley Cyrus bën dedikimin e veçantë për këngëtaren

Publikuar

-

Këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus ka tërhequr gjithnjë vëmendjen e mediave rozë për shkak të ngjarjeve të shumta në jetën e saj private.

Prej kohësh Miley është në një marrëdhënie dashurie me Cody Simpson, një lidhje që është komentuar pafund në mediat e huaja. Së fundi ata nuk kanë nguruar që t’i shprehin dashurinë njëri-tjetrit.

Ka qenë këngëtari australian ai i cili ka ndarë së fundmi një foto me të dashurën e tij në ‘Instastory’, krah së cilës ka shkruar: “Kam rënë në dashuri me shoqen e ngushtë”.

Dyshja shfaqej bashkë në makinë dhe ‘look-u’ i kuruat i Miley-t me kapelen ‘Gucci’ dhe ‘makeup-in’ perfekt ka bërë që fansat ka komplimentojnë pafund këtë pozë të dyshes.

LEXO EDHE:  “Disa ditë janë më të vështira se të tjerat”/ Beatrix Ramosaj bën dedikimin prekës për babain e ndjerë

Kujtojmë se Miley dhe Cody e nisën lidhjen e tyre disa muaj më parë dhe që prej atij momenti dyshja ka qenë në krye të mediave rozë për shkak të kimisë që kanë treguar se gëzojnë edhe në publik./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

I dha fund lidhjes me Andin/ Jasmina: Ndryshe ishte në studio, ndryshe sillej jashtë

Publikuar

-

Nga

I dha fund lidhjes me Andin/ Jasmina: Ndryshe ishte në studio, ndryshe sillej jashtë

Jasmina dhe Andi ishin një nga çiftet më të preferuara për publikun, por marrëdhënia e tyre përfundoi dhe mesa duket shkak për këtë është bërë këngëtarja Diona Fona. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale Jasmina tregon se Andi u largua nga ditëlindja e ish-konkurentit Fation Kuqari dhe u nis për në Vlorë që ti vinte në ndihmë ‘shoqes’.

Ditën e sotme ish-konkurentja u kthye në studion e Përputhen për t’i bërë një surprizë Olës për ditëlindje dhe prezantuesja Bora Zemani e pyeti në lidhje me deklaratat e saj. Ajo shprehet se Andi ishte ndryshe në emision dhe ndryshe jashtë studios.

“Personi në fjalë ishte ndryshe këtu ndryshe jashtë. Jemi shkëputur, ne frekuentoheshim por fjalët ishin të njëjta që nuk bën, jo aty nuk bën. Ishim akoma në mëdyshje, edhe pse në veprime ishin ndryshe.

Me veprime sillej sikur të ishte i dashuri im dhe me fjalë ndodhi ndryshe. një ditë të bukur s’më kishte treguar që do ishte ndihmës i një vajze që e kishte shoqe që se kishte shoqe. Unë e kam marrë vesh nga një foto që ishte pjesë e xhirimeve në tre të mëngjesit. Nga ai moment. Pas ditëlindjes së një konkurrenti ai është larguar duke thënë se nuk është mirë dhe ka përfunduar në Vlorë tek ajo vajza”, tha Jasmina./CNA.al

LEXO EDHE:  I fiksuar pas Encës, reperi shqiptar e ngacmon këngëtaren publikisht

LEXO EDHE:  Njihuni me shenjat e horoskopit që bien shumë lehtë në dashuri

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çfarë ndodhi?/ Princi dhe Aristela prej ditësh nuk flasin me njëri-tjetrin

Publikuar

-

Nga

U deklarua për Aristëlën/ Prici: Je gjysma ime

Princi dhe Aristela mesa duket janë në rrugën e duhur për të dalë nga emisioni çift. Ata kanë realizuar shumë takimë romantike së bashku. Ditën e sotme gocat kanë bërë zgjedhjet e tyre dhe Aristela për të disatën herë zgjodhi Princin.

Aristela u shpreh se ky do të jetë një takim sqarues pasi ata nuk po flasin me njëri-tjetrin prej disa ditësh. Princi tha se konkurrentja është mërzitur me të që nga dita e transmetimit të emisionit pasi ai po qeshte me Blerimit dhe sipas tij, ajo është ndier e ofenduar. /CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditëlindja e Olës/ Jasmina i bën surprizën e ëmbël

Publikuar

-

Nga

Konkurentja e re e “Përputhen” trazon ujërat/ Përplaset me Jasminën për Andin: Guxo dhe ngacmoje

Ditën e sotme në emisionin Përputhen është festuar ditëlindja e Olës dhe nuk kanë munguar surprizat për të.  Në studio është shfaqur dhe Jasmina me të cilën Ola ka patur një shoqëri në kohën e shkuar, por marrëdhënia e tyre ka vite që ka mbaruar.

Ish-konkurentja  solli në studio një tortë me personazhet e Përputhen. Me surprizën e sotme ajo ka treguar se raporti i tyre është rregulluar.  Jasmina u shpreh se shoqëria e përbashkët kishin ndërhyrë që ata të dyja të bëheshin shoqe./CNA.al

LEXO EDHE:  “Disa ditë janë më të vështira se të tjerat”/ Beatrix Ramosaj bën dedikimin prekës për babain e ndjerë

LEXO EDHE:  “Kam qarë shumë!” Këngëtarja e njohur rrëfeu herën e parë në...

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

 

LEXO TE PLOTE