Connect with Us

“Kam rënë në dashuri me shoqen e ngushtë”/ Partneri i Miley Cyrus bën dedikimin e veçantë për këngëtaren

Showbizz

“Kam rënë në dashuri me shoqen e ngushtë”/ Partneri i Miley Cyrus bën dedikimin e veçantë për këngëtaren

Publikuar

-

Këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus ka tërhequr gjithnjë vëmendjen e mediave rozë për shkak të ngjarjeve të shumta në jetën e saj private.

Prej kohësh Miley është në një marrëdhënie dashurie me Cody Simpson, një lidhje që është komentuar pafund në mediat e huaja. Së fundi ata nuk kanë nguruar që t’i shprehin dashurinë njëri-tjetrit.

Ka qenë këngëtari australian ai i cili ka ndarë së fundmi një foto me të dashurën e tij në ‘Instastory’, krah së cilës ka shkruar: “Kam rënë në dashuri me shoqen e ngushtë”.

Dyshja shfaqej bashkë në makinë dhe ‘look-u’ i kuruat i Miley-t me kapelen ‘Gucci’ dhe ‘makeup-in’ perfekt ka bërë që fansat ka komplimentojnë pafund këtë pozë të dyshes.

LEXO EDHE:  “Ke ngatërruar krevatin me skenën”- këngëtarja sulmon dhe akuzon ashpër Taynën

Kujtojmë se Miley dhe Cody e nisën lidhjen e tyre disa muaj më parë dhe që prej atij momenti dyshja ka qenë në krye të mediave rozë për shkak të kimisë që kanë treguar se gëzojnë edhe në publik./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Shpërthen” xhelozia/ Antonela nuk përmbahet ndaj Sindit

Publikuar

-

Nga

Së fundmi programit të Përputhen i është rikthyer konkurenti I cili ishte pezulluar për pak kohë Atdheu.

Ardhja e tij ka ngjalkur xhelozi te shumë konkurentë. Një ndër to ka qene edhe Sindi e cila më përpara ka shprehur një pëlqim ndaj tij.

Gjatë një debate të bërë ditën e sotme Sindi i ka thënë Antonelës se po  e ndjen konkurencën për Atdheun.

“Konkurencën, je sa kjo taka ime shpirt”, i përgjigjet Antonela me ironi dhe qesh.

LEXO EDHE:  Publikoi trupin e një femre të zhveshur/ Fansat e ndëshkojnë këngëtaren me këtë veprim

LEXO EDHE:  “Ke ngatërruar krevatin me skenën”- këngëtarja sulmon dhe akuzon ashpër Taynën

Kjo deklaratë ka irritur si Sindin ashtu edhe opinionistin e këtij emisioni, Arjan Konomin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I mbulon fytyrën me një emoji/ Shqipes nuk i del e keqja me Mevlanin

Publikuar

-

Nga

Shqipe Hysenaj është një nga ish-konkurrentet e Përputhen e cila komentohet shpeshherë në mediat rozë.  Gjatë kohës që ishte pjesë e emisionit ajo bëri disa takime me Mevlanin dhe dukej sikur gjithçka  mes tyre po shkonte mirë.

Pasi Shqipja u largua nga programi u bë pjesë e klipit të Mevlanit, por pas disa kohësh ajo u shpreh se ky i fundit nuk i ka dhënë lekët që i kishte borxh.

Mesa duket Shqipes akoma nuk i ka dalë e keqja me konkurrentin. Në Instgram ajo ka shpërndarë  një foto për të lajmëruar giveaway-n e Ledianës dhe Mevlanit, por Shqipja ka preferuar që fytyrën e këtij të fundit ta mbulojë me një emoji.  Edhe pse ky giveaway është i të dyve Shqipja ka bërë tag vetëm Ledianën.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Publikuar

-

Nga

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Modelja e njohur ruse, Ariana Lirey ka publikuar në rrjetin e saj social një video ku shfaqet duke dëgjuar këngën e Don Xhonit “Freestyle” ose siç njihet ndryshe “Make a pose”.

Bukuroshja krahas videos shkruan se po e pret Don Xhonin në Rusi duke e quajtur me përkëdheli “bebi”.

“Të presim në Rusi bebi”, shkruan Ariana.

Don Xhoni e ka ripostuar videon duke e falenderuar madje duke i dërguar dhe një emoji zemër.

LEXO EDHE:  Publikoi trupin e një femre të zhveshur/ Fansat e ndëshkojnë këngëtaren me këtë veprim

LEXO EDHE:  Dikur më thërrisnin motër sot duan të dalin ndryshe/ Fifi çudit me deklaratën

Kujtojmë se Freestyle i Don Xhonit u bë viral menjëherë dhe shumë personazhe të njohur kanë publikuar video të ndryshme në Tik tok me këngën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE