Ekskluzive/ Basha merr vilë pranë Ilir Metës në gjirin e Lalzit

Kryetari i Republikës së Re, Lulzim Basha ka një pasion të madh për vilat dhe sidomos ato në rezidencat e oligarkëve. Pak muaj më parë CNA.al raportoi se Lulzim Basha kishte marrë një vilë në Long Hill rezidencë e ndërtuar nga biznesmeni Agron Papuli i quajtur oligark dhe denoncuar me dhjetëra herë nga Basha. Në … Continue reading Ekskluzive/ Basha merr vilë pranë Ilir Metës në gjirin e Lalzit