Connect with Us

“Vogëlushja ime…”/ Afërdita Dreshaj i bën vetes “dhuratën” super luksoze

Showbizz

“Vogëlushja ime…”/ Afërdita Dreshaj i bën vetes “dhuratën” super luksoze

Publikuar

-

Këngëtarja Afërdita Dreshaj është surprizuar me një dhuratë super luksoze. Bukuroshja ka treguar pamjet e makinës së saj më të re të tipit “Porsche”.

“Vogëlushja ime e re është këtu”, shkruan ajo krahas videos ku tregon dhe dizanjin e makinës nga Brenda që është një kombinimi I të kuqes me të zezën.

Kujtojmë se Afërdita prej dy vitesh është e martuar me hokeistin e njohur Jakub Kindl, i cili shpesh herë e surprizon këngëtaren me dhurata tejet luksoze.

LEXO EDHE:  Makina ra në lumë/ Nxirren trupat e pajetë të dy elektriçistëve nga lumi Drin

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al

VIDEO- Afërdita Dreshaj në muajt e fundit të shtatzënisë/ Modelja nuk heq dorë nga palestra
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Konkurentja habit me deklaratën/ “E refuzova sepse…”

Publikuar

-

Nga

Luljeta Nallbani, konkurrentja e Përputhen 40+, një pensioniste 64-vjeçare. Jeton në Fier dhe është një zonjë pa komplekse. I pëlqen të udhëtojë dhe të bëjë palestër.

E ftuar në emisionin “Ndryshe” në Top Albania Radio me Salsano Rrapi dhe Palomën, Luljeta zbulon dëshirat e saj seksuale. Ajo është një zonjë pa komplekse dhe pavarësisht moshës është e hapur për të pasur marrëdhënie intime me mashkullin që e ndjen.

E pyetur nëse do ta gjejë dashurinë në Përputhen ajo u shpreh se disa prej konkurentëve i janë dukur edhe të shkurtër.

LEXO EDHE:  U aksidentua me makinë/ Françeska Jaçe reagon për herë të parë, zbulon shkakun

LEXO EDHE:  U aksidentua me makinë/ Françeska Jaçe reagon për herë të parë, zbulon shkakun

“S’besoj, u trembën nga hyrja e re, Landi, ky që bëri kërkesën për mua, taksisti dhe ndoshta u trembën për atë. E refuzova sepse nuk kishte as gjatësi ishte shumë i shkurtër, sa kofsha ime… Do i thosha: ‘Ti sa kofsha ime çfarë kërkon, që të bëjë edhe seks me mua, ai duhej të rrotullohej shumë”, u shpreh Luljeta./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I del zbuluar jetesa me Olën/ Jasmina tregon detaje

Publikuar

-

Nga

Përputhen është një ndër programet më të ndjekura kur të rinjtë njihen me njëri tjetrin.

Konkurentja e fundit e futur në program është Ola. E cila ka qenë shoqe e Jasminës, konkurente në këtë program.

Të dyja kanë mohuar se jetojnë bashkë por në momentin që Bora e ka pyetur për arsyen e zënkës që kanë pasur Jasmina u shpreh për disa arsye që dyshja kishin për njëra tjetrë por që kishin të bënin në lidhje me jetesë së bashku.

“Jemi kapur disa herë për mënyrën e komunikimit, e ka pasur shumë të ashpër. Unë flija deri vonë,Ola kishte tjetër mënyrë jetese, të cconte nga gjumi në orën 8 të mëngjesit po mënyra që ccohu ti tani se dua unë të ccohesh”, u shpreh Jasmina.

LEXO EDHE:  Pësoi infarkt duke udhëtuar me makinë/ Ndërron jetë shoferi

LEXO EDHE:  BE i dhuron 10 milionë euro Shqipërisë për të luftuar Covid

Ku Ola ju përgjigj menjëherë duke i thënë se edhe ajo pinte duhan kur flinte gjumë por nuk ishte ankuar dhe nuk donte që muhabeti të shkonte deri këtu./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Poza tunduese me bikini/ Fotot më joshëse të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Poza tunduese me bikini/ Fotot më joshëse të modeles së njohur

Amanda Diaz është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja jeton prej vitesh ndërmjet Los Angelos dhe Miami.

Ajo është shumë e njohur në rrjetet sociale për stilin e saj të jetesës. Bukuroshja reklamon veshje të markave të ndryshme. Amanda dhuron poza shumë të nxehta me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE