Connect with Us

VIDEO-Pritjes i erdhi fundi/ Endri dhe Stefi Prifti publikojnë hitin e verës, “Digje sonte”

Showbizz

VIDEO-Pritjes i erdhi fundi/ Endri dhe Stefi Prifti publikojnë hitin e verës, “Digje sonte”

Publikuar

-

VIDEO-Pritjes i erdhi fundi/ Endri dhe Stefi Prifti publikojnë hitin e verës, "Digje sonte"

Pak orë më parë vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti paralajmëruan hitin e tyre të radhës. Një këngë ritmike dhe një klip plot ngjyra, vëllezërit Prifti iu kanë dhuruar fansave muzikën që do t’i shoqërojë gjatë gjithë sezonit të nxehtë veror.

Kënga titullohet “Digje sonte” për të cilën vëllezërit kanë bashkëpunuar me Biggie X, autorët janë emrat më të njohur të muzikës shqiptare si Gent Myftaraj, Pandi Laço dhe Gëzim Meta.

Ju ftojmë të ndiqni videon dhe të shijoni sa më shumë këtë super hit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“E kanë vënë re të gjithë”/ Bashkëshorti i Jonidës i vë në dukje këtë fakt

Publikuar

-

Nga

Aktorja Jonida Vokshi dhe bashkëshorti i saj Besnik janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Dyshja kurorëzoi dashurinë e tyre në martesë në Shtator të vitit që shkoi, ndërsa pak muaj më parë ata u bënë prindër të një vajze, që e quajtën Emi.

Çifti është shumë aktiv në rrjete sociale, ku shpesh ndajnë momente me vogëlushen e tyre, por duke u kujdesur të mbajnë larg vëmendjes së mediave portretin e saj. Së fundmi, aktorja dhe moderatorja ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto, ku shihet më e lumtur se kurrë krah partnerit të saj.

LEXO EDHE:  Rikthehet ora verore/ Akrepat lëvizin 60 minuta para

LEXO EDHE:  Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj me një tjetër bashkëpunim?/ Detaji që zbuloi surprizën e dyshes

“Më tha: E kanë vënë re të gjithë përreth që unë jam më i bukur se ti”, ka shkruar Jonida krahas fotove, duke zbuluar pjesë nga biseda me bashkëshortin./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tuba Buyukustun i dha fund lidhjes 3-vjeçare/ Ish partneri i saj “kapet mat” me aktoren turke

Publikuar

-

Nga

Tuba Buyukustun i dha fund lidhjes 3-vjeçare/ Ish partneri i saj “kapet mat” me aktoren turke

Pak ditë më parë mediat turke raportuan se aktorja Tuba Buyukustun e njohur si “Syhan”, është ndarë nga partneri i saj Umut Evirgen pas 3 vitesh lidhje. Sipas burimeve mes çiftit kishin nisur xhelozitë dhe zënkat ishin bërë shkak i ndarjes.

Pas ndarjes nga aktorja, Evirgen nuk ka humbur kohë dhe raportohet se ai është lidhur me një tjetër aktore shumë të njohur. Bëhet fjalë për Melisa Senolsun të cilën e kemi parë në serialin “Dashuri me qira”.LEXO EDHE:  Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj me një tjetër bashkëpunim?/ Detaji që zbuloi surprizën e dyshes

Evirgen dhe Senolsun janë parë bashkë gjatë pushimeve e madje kanë pozuar pranë njëri-tjetrit duke konfirmuar kështu lidhjen. Çifti është ndaluar nga gazetarët, por Evirgen nuk ka pranuar të flasë për lidhjen e tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Partnerja e Ledrit mahnitëse/ Me bikini dhe barkun e rrumbullakosur shijon rrezet e diellit

Publikuar

-

Nga

Prej javësh në mediat rozë është komentuar pafund shtatzënia e partneres së Ledri Vulës, Sara Hoxhës.

Pas shumë aludimesh vetë çifti konfirmoi lajmin se ishin në pritje të ëmbël madje duke treguar dhe gjininë e fëmijës, që është një vajzë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on
Pas konfirmimit nuk kanë munguar fotot e ndryshme të bukuroshes me barkun e rrumbullakosur. Së fundi Sara ka publikuar foto ku shfaqet me bikini duke treguar kështu dhe barkun e rrumbullakosur.

LEXO EDHE:  Nuk duhet humbur/ Devis Xherahu “godet” me këngën më të re

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

LEXO TE PLOTE