Connect with Us

Vetëm 18 vjeç!/ Rezarta Shkurta ndan kujtimet nga seti i parë artistik me Fadil Berishën

Showbizz

Vetëm 18 vjeç!/ Rezarta Shkurta ndan kujtimet nga seti i parë artistik me Fadil Berishën

Publikuar

-

Rezarta Shkurta është një nga fotografet më të komentuara shqiptare. Prej vitesh ajo ka hequr dorë nga muzika për t’iu përkushtuar fotografisë.

Rezarta nuk ka nguruar që të ndajë me ndjekësit e saj një fotografi ku është vetëm 18 vjeç.

Tejet nostalgjike, Shkurta tregon se kjo foto i përket setit të parë fotografik që ajo ka realizuar me fotografin e famshëm Fadil Berisha.

“18 vjeç, seti i parë artistik”- shkruan ajo krahas postimit.

LEXO EDHE:  Skandali/ Kjo fotografi kushtoi 40 mijë dollarë!

Në atë kohë Rezarta sapo ishte bërë pjesë ebotës së televizionit dhe falë pamjes së saj tërheqëse rrëmbeu zemrat e publikut shqiptar./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me bjondinën që po çmend Instagramin

Publikuar

-

Nga

Belle Hassan është një nga modelet më seksi të Instagramit. Belle është bërë e njohur në reality shoën Love Islands dhe që në fillimet e saj ka marrë shumë famë për shkak të fizikut perfekt dhe fotove seksi.

Bukuroshja numëron 1 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan dhe projektet e saj më të reja. Belle publikon shpesh foto ku shfaqet me veshje intime duke ngacmuar kështu ndjekësit e saj të shumtë të cilët nuk ndalen me komentet komplimentuese ndaj saj.LEXO EDHE:  Mbetëm pa fjalë! Ja si dukej Orinda Huta 25 vite më parë

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më fantastike të Belle Hassan të cila mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto – Alesia Bami gjen parajsën/ Vjen super në formë me bikini

Publikuar

-

Nga

Foto - Alesia Bami gjen parajsën/ Vjen super në formë me bikini

Alesia Bami bëhet gjithmonë pjesë e lajmeve rozë për shkak të formave bombastike që ka.

Moderatorja dhe modelja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shpeshherë foto apo video nga jeta e përditshme.Pak minuta më parë ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur me bikini, ndërsa është shtrirë në bregun e detit.

LEXO EDHE:  Miss Holly më seksi se kurrë

LEXO EDHE:  Cmendet Ratajkovski/ Sic nuk e keni parë kurrë më parë

Alesia shfaqet mjaft sensuale dhe në formë. Këtë foto ajo e ka shoqëruar me fjalën “Parajsë”, si për të na treguar se vendi ku po shijon pushimet është një parajsë e vërtetë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arbana Osmani ngjitet mbi mur/ Ndjekësit e kritikojnë: Mos rreziko fëmijën për një foto

Publikuar

-

Nga

Arbana Osmani hipën në murë/ Ndjekësit e kritikojnë: Mos rreziko fëmijën për një foto

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj, kanë pranuar publikisht se do të bëhn prindër.

Çifti shumë i dashur i shoëbizzit kanë ndarë me njdjekësit foto nga pushimet e tyre nëpër zonat e Shqipërisë.

Pak më parë, Arbana ka publikuar një foto ku shihet që është ulur mbi një mur, ndërsa thotë se “Po jam një aventuriere”.Por ndjkësit e kanë krtikuar pikërisht për këtë fakt, pasi thonë se po rrezikon jetën e fëmijës për një foto.

LEXO EDHE:  Miss Holly më seksi se kurrë

LEXO EDHE:  Mes “luftës” së koronavirusit dhe tërmetit/ Bushati publikon foton drithëruese nga Kroacia

“Kujdes se riskun spo e merr te gjithin per vete…”, i shkruan një ndjekëse, ndërsa një tjetër i thotë: “O Arbana mos rreziko jetën tënde dhe të fëmijës për një foto, je shumë shumë e mirë, të simpatizoj shumë prandaj po të them ki kujdes, të uroj shtatzani të mbarë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE