Connect with Us

Tifozja s*ksi që po çmend ndjekësit/ Fotot më “bombë” të Tereze Kalman

Showbizz

Tifozja s*ksi që po çmend ndjekësit/ Fotot më “bombë” të Tereze Kalman

Publikuar

-

Tereze Kalman është tifozja super seksi e Lionel Messit dhe Cristianos Ronaldo të cilët janë futbollistët më të ndjekur dhe më të njohur në botë.

Tereze Kalman, është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku ekspozon pothuajse gjithmonë foto nudo dhe foto që i lënë pak vend imagjinatës.

Bukuroshja ka arritur të fitojë shumë ndjekës pikërisht falë formave të saj dhe fotove tejet të nxehta. Kalman numëron rreth me mijëra ndjekës në Instagram të cilët po shtohen dita-ditës.

LEXO EDHE:  Modelja e Victoria’s Secret shkëlqen me truporen: Ngjyra që na duhet të gjithave!

CNA.al ju sjell fotot më të pëlqyera dhe më seksi të modeles dhe tifozes së zjarrtë Tereze Kalman./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas 46 të dielave në studio/ Ardit Gjebrea në krahët e të shoqes: Çlodhjen e prisja kështu

Publikuar

-

Nga

Pas 46 të dielave në studio/ Ardit Gjebrea në krahët e të shoqes: Çlodhjen e prisja kështu

Pas një sezoni të ngarkuar në ekran, moderator i dashur për publikun, Ardit Gjebrea ka nisur pushimet.

Ditën e sotme ai ka publikuar një fotografi me të shoqen, Anilën, duke treguar se në krahët e saj e gjen çlodhjen.“Pas 46 të dielave në studio, më në fund kjo është e para çlodhje që e prisja kështu”, shkruan Arditi, i cili shihet i buzëqeshur krah bashkëshortes së tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E kanë vënë re të gjithë”/ Bashkëshorti i Jonidës i vë në dukje këtë fakt

Publikuar

-

Nga

Aktorja Jonida Vokshi dhe bashkëshorti i saj Besnik janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Dyshja kurorëzoi dashurinë e tyre në martesë në Shtator të vitit që shkoi, ndërsa pak muaj më parë ata u bënë prindër të një vajze, që e quajtën Emi.

Çifti është shumë aktiv në rrjete sociale, ku shpesh ndajnë momente me vogëlushen e tyre, por duke u kujdesur të mbajnë larg vëmendjes së mediave portretin e saj. Së fundmi, aktorja dhe moderatorja ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto, ku shihet më e lumtur se kurrë krah partnerit të saj.

LEXO EDHE:  Më merr në Indi! / Fotot e jashtëzakonshme të kulturës ekzotike

LEXO EDHE:  Modelja e Victoria’s Secret shkëlqen me truporen: Ngjyra që na duhet të gjithave!

“Më tha: E kanë vënë re të gjithë përreth që unë jam më i bukur se ti”, ka shkruar Jonida krahas fotove, duke zbuluar pjesë nga biseda me bashkëshortin./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tuba Buyukustun i dha fund lidhjes 3-vjeçare/ Ish partneri i saj “kapet mat” me aktoren turke

Publikuar

-

Nga

Tuba Buyukustun i dha fund lidhjes 3-vjeçare/ Ish partneri i saj “kapet mat” me aktoren turke

Pak ditë më parë mediat turke raportuan se aktorja Tuba Buyukustun e njohur si “Syhan”, është ndarë nga partneri i saj Umut Evirgen pas 3 vitesh lidhje. Sipas burimeve mes çiftit kishin nisur xhelozitë dhe zënkat ishin bërë shkak i ndarjes.

Pas ndarjes nga aktorja, Evirgen nuk ka humbur kohë dhe raportohet se ai është lidhur me një tjetër aktore shumë të njohur. Bëhet fjalë për Melisa Senolsun të cilën e kemi parë në serialin “Dashuri me qira”.LEXO EDHE:  Foto+16/Modelja seksi nuk harron "zakonin", pozon me bikini shumë të vogla

Evirgen dhe Senolsun janë parë bashkë gjatë pushimeve e madje kanë pozuar pranë njëri-tjetrit duke konfirmuar kështu lidhjen. Çifti është ndaluar nga gazetarët, por Evirgen nuk ka pranuar të flasë për lidhjen e tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE