Connect with Us

Prezantuesja e motit çmend ndjekësit me fotot me bikini/ Alba Hoxha tregon linjat perfekte

Showbizz

Prezantuesja e motit çmend ndjekësit me fotot me bikini/ Alba Hoxha tregon linjat perfekte

Publikuar

-

Prezantuesja e motit dhe balerina Alba Hoxha i ka çmendur të gjithë teksa shfaqet shumë seksi me bikini.

Bukuroshja e ekranit shpesh herë nuk nguron të tregojë linjat e saj perfekte teksa dhuron poza shumë joshëse nga pushimet.

E veshur me bikini të zeza, Alba duket super në formë duke ndezur rrjetin në komente nga ndjekësit e saj të shumtë.

LEXO EDHE:  Forma seksi/ Trupi i Linda Halimit një muaj pas lindjes do t'ju shokojë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

‘Kur do martohesh se ngele në derë’/ Moderatorja nuk ia përton përgjigjen ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Kiara Tito është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto të ndryshme nga jeta e saj private.

Së fundmi përmes opsionit “ask me” ajo iu ka dhënë mundësi fansave që ta pyesin për çfarë ata dëshirojnë të dinë.Njëri prej ndjekësve e ka pyetur moderatoren se kur do të martohet, pasi “ka ngelur në derë”.

LEXO EDHE:  FOTOT-Dhuron poza joshëse në natyrë/ Modelja ruse ngacmon imagjinatën e meshkujve

LEXO EDHE:  Forma seksi/ Trupi i Linda Halimit një muaj pas lindjes do t'ju shokojë

“Kur do të martohesh se ngele tek dera”, ndërsa Kiara nuk ka nguruar t’ia kthejë: “Te dera jam akoma, këtu po pres njëherë”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rita Ora respekton rregullat edhe në plazh/ Vendos maskën dhe e kombinon me bikinin

Publikuar

-

Nga

“Nuk mund të gjej bikinit e mia”/ Rita Ora çmend me fotot me të brendshmet e kuqe

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora po i shijon ditët e verës në plazh, ndërsa nuk harron të respektojë rregullat për të parandaluar koronavirusin.

Këngëtarja ka publikuar së fundmi disa foto ku shfaqet provokuese me bikini dhe maskë. Ajo që bie në sy është se Rita është kujdesur të kombinojë maskën me bikini.LEXO EDHE:  Olta udhëton me bikini

“Vendosni maskën, qoftë edhe në pushime”, ka shkruar Rita bashkëngjitur postimit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas 46 të dielave në studio/ Ardit Gjebrea në krahët e të shoqes: Çlodhjen e prisja kështu

Publikuar

-

Nga

Pas 46 të dielave në studio/ Ardit Gjebrea në krahët e të shoqes: Çlodhjen e prisja kështu

Pas një sezoni të ngarkuar në ekran, moderator i dashur për publikun, Ardit Gjebrea ka nisur pushimet.

Ditën e sotme ai ka publikuar një fotografi me të shoqen, Anilën, duke treguar se në krahët e saj e gjen çlodhjen.“Pas 46 të dielave në studio, më në fund kjo është e para çlodhje që e prisja kështu”, shkruan Arditi, i cili shihet i buzëqeshur krah bashkëshortes së tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE