Connect with Us

Bëjnë skena dhe janë egoistë/ Këto shenja të horoskopit e adhurojnë të jenë në qendër të vëmendjes

Horoskopi

Bëjnë skena dhe janë egoistë/ Këto shenja të horoskopit e adhurojnë të jenë në qendër të vëmendjes

Publikuar

-

Deri më sot keni lexuar horoskopin e gabuar sepse yjet janë zhvendosur/ Kjo është shenja juaj e vërtetë e zodiakut

Dashi

Një nga shenjat që gjithmonë duan të jenë qendra e vëmendjes është Dashi. Ata që kanë lindur në shenjën astrologjike të Dashi janë dominuese dhe të bezdisshme, ata janë në gjendje të ndërpresin një fjalim për t’u folur atyre, madje të japin shtytje për ta vendosur veten në plan të parë. Dashi as nuk kursen skena të mëdha teatri në mes të rrugës vetëm për të hyrë në plan të parë dhe për tu parë. Të lindurit në shenjën e Dashit janë sigurisht ata që shumica kanë një ego që duhet të jetë më e lartë se të tjerët.

Binjakët

Një tjetër shenjë që i pëlqen vëmendja është dhe ajo e Binjakëve. Ata që kanë lindur në shenjën zodiake të Binjakëve janë shumë të bindur dhe duan shoqërinë dhe shoqërinë. Me këto prerogativë, sigurisht që lindjet e Binjakëve nuk mund të heshtin kur janë në një grup, kështu që ata duhet të jenë gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe, për ta bërë këtë, ata sulmojnë me repertorin e tyre të përbërë nga histori jete, histori, anekdota, shaka. Me pak fjalë, një repertor i mashtrimit të pafund që siguron dukshmërinë më të lartë dhe për t’u mbajtur mend.

LEXO EDHE:  Ministria e Shëndetësisë apel të fortë/ “Mos neglizhoni asnjë shenjë të sëmundjes, kini kujdes”

Gaforrja

Ndër shenjat që duan të jenë gjithnjë në qendër të vëmendjes  është Gaforrja. Ata që lindin nën shenjën e Gaforres gjithmonë duan të jenë në qendër të vëmendjes për fat të keq në një sens negativ, sepse duan të kenë epërsinë e atyre që kanë më shumë probleme. Gaforrja në fakt ka shumë tendencë të ankohen dhe të qajnë për veten e tyre, unë dua të mashtrohem dhe t’i përdor të tjerët si valvola lehtësimi për negativitetin e tyre dhe pohimin e fatit të keq që ndjejnë ndaj tyre./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Paolo Fox zbulon surprizat e ditës së sotme

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Paolo Fox zbulon surprizat e ditës së sotme

Dashi

Situatë e mirë astrologjike me Hënën në një aspekt të shkëlqyeshëm. Ka akoma probleme por ju jeni gati të kapërceni pengesat. Kjo është një fazë e organizimit për të ardhmen.

Demi

Ky fillim i javës flet për disa kontraste , sidomos sot. Nëse duhet të zgjidhni një problem në familjen tuaj, është më mirë ta bëni deri të shtunën. Kujdes nga xhelozia.

Binjakët

Ju jeni akoma pak i mërzitur, mbase edhe nervoz sepse do të donit përgjigje të menjëhershme. Ajo që mund të ju zemërojë këto ditë janë saktësisht informacionet e bllokuara, mesazhet që nuk mbërrijnë.

Gaforrja

Nga tani deri në mes të dhjetorit mund të përjetoni konflikte të vogla sidomos me veten. Tani horoskopi Paolo Fox rekomandon që të filloni të kënaqeni më shumë. Ndryshoni diçka në punë.

Luani

Ju duhet të përfitoni nga kjo periudhë interesante për të marrë atë që dëshironi. Shumë prej jush janë të prirur të bëjnë gjithnjë e më shumë, për të rritur fuqinë tuaj, për të pasur një rol më të mirë.

Virgjëresha

Qielli juaj tregon se jeni ende nën një presion të vogël : kjo javë ka filluar në një mënyrë të egër. Mundohuni të jeni të kujdesshëm në marrëdhëniet ndërpersonale.

Peshorja

LEXO EDHE:  Bëni kujdes: Nëse keni këto shenja, diçka nuk shkon me shëndetin tuaj!

LEXO EDHE:  Horoskopi i dashurisë/ Këto tre shenja do t’ja bëjnë “bam” në 2019-tën

Kjo është një ditë e rëndësishme në një kohë që do të jetë vendimtare për ju. Në këtë të martë ju jeni shumë i fortë. Deri në fund të vitit do të ketë rishikime ose shkurtime që do të bëhen.

Akrepi

Këto ditë duhet të keni kujdes me shpenzimet. Kjo është një e martë e mirë, mund të gjeni bashkëpunim në marrëdhëniet me Ujorin dhe Peshoren.

Shigjetari

Duhet ta përmbani energjinë dhe zemërimin që ndjeni brenda vetes . Nëse po ndiheni nervoz kjo është për shkak se keni një projekt në rrezik.

Bricjapi

Ju dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes dhe që fjala juaj të dëgjohet. Diçka në vendin tuaj të punës po ndryshon dhe kjo ka ndikuar edhe tek ju.

Ujori

Po jetoni një javë disi të veçantë dhe keni kaq shumë dyshime saqë po përpiqeni të zbërtheheni. Dita e sotme iu fton të jeni më të fortë.

Peshqit

Ju jeni shumë të mërzitur dhe ky shqetësim pasqyrohet menjëherë në fytyrën tuaj. Ju duhet të përpiqeni të reagoni me forcë ndaj gjithë kësaj dhe të përpiqeni të mos ndikoheni nga ngjarjet e jashtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 20 tetor 2020

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 20 tetor 2020

Dashi

Të dashuruarit do të kalojnë një ditë të veçantë pasi do marrin një propozim fantastik nga partneri. Në lidhje me financat, të ardhurat do të jenë të mira dhe mund të kryeni pa frikë shpenzimet tuaja më të domosdoshme.

Demi

Do të keni shumë dyshime për partnerin tuaj gjatë gjithë kësaj dite dhe do të mundoheni ta kontrolloni atë. Nuk këshillohet ta bëni këtë gjë. Në planin financiar po nuk kursyet keni për të pasur probleme serioze.

Binjakët

Ata që janë në një lidhje shpesh do të bëhen xhelozë ndaj partnerit. Në planin financiar do të keni vështirësi të njëpasnjëshme.

Gaforrja

Do të jetë një ditë pozitive kjo e nesërme për të gjithë të dashuruarit. Do të kaloni momente romantike. Në planin financiar bëjini me kujdes llogaritë para se të shpenzoni dhe nuk do keni probleme.

Luani

Nesër do t’ia shprehni ndjenjat partnerit/es ashtu siç ju dini dhe do të kaloni çaste të bukura. Në planin financiar do të jeni shumë të kujdesshëm dhe nuk do të keni tronditje.

Virgjëresha

Do të shqetësoheni për disa situata në të cilat do të udhëhiqeni të bëni një zgjedhje. Partneri do ju mbështesë në të gjitha zgjedhjet tuaja dhe gjithashtu do t’ju japë këshilla të vlefshme. Në aspektin profesional do të merrni lajme pozitive.

Peshorja

LEXO EDHE:  Shenjat e dobësisë, vdekje për autokratët

LEXO EDHE:  Bëni kujdes: Nëse keni këto shenja, diçka nuk shkon me shëndetin tuaj!

Do të jetë një ditë e bezdisshme dhe do ta lini veten të ndikoheni nga reagime impulsive. Në punë është koha që t’i jepni më shumë hapësirë interesave dhe përparësive tuaja.

Akrepi

Nesër do të keni mosmarrëveshje me partnerin tuaj dhe nuk do bini dakord për asgjë. Në lidhje me financat, buxheti do të fillojë të ekuilibrohet.

Shigjetari

Nesër do të kaloni një ditë të mrekullueshme dhe gëzimi do të mbizotërojë gjithë kohës. Në lidhje me financat, shpenzoni vetëm për gjërat e nevojshme.

Bricjapi

Ditë e bukur për të dashuruarit. Do të merrni vendime të rëndësishme. Në lidhje me profesionin, edhe këtu do të jetë një ditë pozitive sepse do të keni sukses në projekte.

Ujori

Të lindurit e kësaj shenje nesër mund të jenë vërtet të privilegjuar, sepse nuk ndodh gjithmonë që Afërdita, Marsi, Jupiteri dhe Urani të jenë kaq “dashamirës”. Interesante parashikohet edhe jeta sentimentale.

Peshqit

Situata në çift do të jetë e bukur. Gjërat mes jush do të funksionojnë për mrekulli. Në lidhje me financat, do të arrini të kryeni te gjitha shpenzimet e nevojshme.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Formojnë dyshen perfekte/ Këto janë shenjat më të përputhshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Formojnë dyshen perfekte/ Këto janë shenjat më të përputhshme të horoskopit

Gaforrja-Bricjapi

Gaforrja kërkon gjithmonë siguri, Bricjapi e do jetën dhe dashurinë, pa tepri. Së bashku ata bëjnë shkëndija, edhe pse ndonjëherë ata që kanë lindur nën shenjën e Gaforres mund të ndihen të lënë pas dore, ndërsa ata të Bricjapit pak të “mbytur”. Më mirë të flisni dhe t’i sqaroni pozicionet reciproke. Herë pas here, nëse do të bëhet ndonjë pushim i vogël, do të ketë me siguri efekt pozitiv.

Luani-Ujori

I pari ndihet mbret, i dyti është shpërfillës dhe aspak i nënshtruar. Takimi midis tyre do të jetë shpërthyes, por pozitiv. Luani pretendon vëmendje, ndërsa Ujori nuk është shumë i gatshëm për këtë dhe ka tendencë të qëndrojë larg “madhërisë së tij”, që mundohet në çdo mënyrë për ta bërë atë xheloz. Për të riekuilibruar raportin është e nevojshme që çifti të “izolohet”, të rigjenden mes katër mureve pa asnjë ndërhyrje nga jashtë.

LEXO EDHE:  Horoskopi i dashurisë/ Këto tre shenja do t’ja bëjnë “bam” në 2019-tën

LEXO EDHE:  Këto shenja horoskopi kanë dhunti të veçanta dhe as që ja kanë idenë

Demi-Akrepi

Dy shenja shumë të ndryshme, deri të kundërta, por plotësuese të njëra-tjetrës. Demi është i qetë, ndërsa Akrepi është i zjarrtë dhe gjithë pasion. Dy mënyra të ndryshme për të përballuar jetën që mund të bien ndesh dhe të krijojnë tensione. Por zgjidhja është gjithmonë në dorën tuaj, mjafton të largoni çdo presion, t’i kushtoni pak kohë jetës në çift dhe gjithçka zgjidhet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE