Connect with Us

Bëhuni gati të kërceni me hitin e verës/ Endri dhe Stefi zbulojnë surprizën për fansat

Showbizz

Bëhuni gati të kërceni me hitin e verës/ Endri dhe Stefi zbulojnë surprizën për fansat

Publikuar

-

Nuk ndalen Endri dhe Stefi/ Pas “Digje sonte”, paralajmërojnë një tjetër super hit

Dy vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti, janë dy prej artistëve më të dashur për publikun shqiptar.

Ditën e djeshme Endri dhe Stefi kanë zbuluar surprizën e radhës për të gjithë dashamirsit e muzikës së tyre.

Një këngë super ritmike që do të na shoqërojë përgjatë gjithë periudhës më të nxhetë të vitit. Me një klip plot ngjyra dhe ritëm, ashtu siç duket nga promoja që dy vëllezërit kanë ndarë në rrjetet  sociale. Vëllezërit kanë zbuluar vetëm bashkëpunëtorin e kësaj kënge që është Gëzim Meta, i cili ka treguar se ky është bashkëpunimi i parë me vëllezërit Prifti.

LEXO EDHE:  "Kur jemi bashkë"/ Endri dhe Stefi së shpejti me një këngë të re

Ata kanë preferuar që detajet të jenë surprizë dhe kënga do të publikohet ditën e sotme në orën 17:00 në kanalin muzikor Youtube, ndaj mos e humbisni, pasi si gjithnjë Endri dhe Stefi nuk do t’iu zhgënjejnë./ CNA.al

Zjarrrrr neser 😍😍 Premier ora 17 : 00 🍷🍷

Gepostet von Endri & Stefi Prifti am Freitag, 31. Juli 2020

 

“Mos e mbyllni muzikën, është si dielli që të shëron”/ Endri Prifti mesazh Manastirliut
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Rita Ora respekton rregullat edhe në plazh/ Vendos maskën dhe e kombinon me bikinin

Publikuar

-

Nga

“Nuk mund të gjej bikinit e mia”/ Rita Ora çmend me fotot me të brendshmet e kuqe

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora po i shijon ditët e verës në plazh, ndërsa nuk harron të respektojë rregullat për të parandaluar koronavirusin.

Këngëtarja ka publikuar së fundmi disa foto ku shfaqet provokuese me bikini dhe maskë. Ajo që bie në sy është se Rita është kujdesur të kombinojë maskën me bikini.LEXO EDHE:  Eni Koçi sjell nje super hit

“Vendosni maskën, qoftë edhe në pushime”, ka shkruar Rita bashkëngjitur postimit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas 46 të dielave në studio/ Ardit Gjebrea në krahët e të shoqes: Çlodhjen e prisja kështu

Publikuar

-

Nga

Pas 46 të dielave në studio/ Ardit Gjebrea në krahët e të shoqes: Çlodhjen e prisja kështu

Pas një sezoni të ngarkuar në ekran, moderator i dashur për publikun, Ardit Gjebrea ka nisur pushimet.

Ditën e sotme ai ka publikuar një fotografi me të shoqen, Anilën, duke treguar se në krahët e saj e gjen çlodhjen.“Pas 46 të dielave në studio, më në fund kjo është e para çlodhje që e prisja kështu”, shkruan Arditi, i cili shihet i buzëqeshur krah bashkëshortes së tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E kanë vënë re të gjithë”/ Bashkëshorti i Jonidës i vë në dukje këtë fakt

Publikuar

-

Nga

Aktorja Jonida Vokshi dhe bashkëshorti i saj Besnik janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Dyshja kurorëzoi dashurinë e tyre në martesë në Shtator të vitit që shkoi, ndërsa pak muaj më parë ata u bënë prindër të një vajze, që e quajtën Emi.

Çifti është shumë aktiv në rrjete sociale, ku shpesh ndajnë momente me vogëlushen e tyre, por duke u kujdesur të mbajnë larg vëmendjes së mediave portretin e saj. Së fundmi, aktorja dhe moderatorja ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto, ku shihet më e lumtur se kurrë krah partnerit të saj.

LEXO EDHE:  Çfarë fundesh mund të vishni këtë verë? Zbulojini në këtë artikull

LEXO EDHE:  "Kur jemi bashkë"/ Endri dhe Stefi së shpejti me një këngë të re

“Më tha: E kanë vënë re të gjithë përreth që unë jam më i bukur se ti”, ka shkruar Jonida krahas fotove, duke zbuluar pjesë nga biseda me bashkëshortin./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

LEXO TE PLOTE