Connect with Us

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl mëson se Kader i ka dhënë paratë Banusë

Life Style

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl mëson se Kader i ka dhënë paratë Banusë

Publikuar

-

Songyl i qëndron pranë Lalinit në një moment të vështirë. Banu nis me teka teksa qëndron në shtëpinë e Mesudes. Xhemre e ka të vështirë të mësojë ndërsa Toprak përpiqet ta ndihmojë. Emine vendos të largohet dhe i kërkon Xhemres të shkojë me të

. Xhemre nuk pranon të largohet nga jetimorja dhe ndahet mes lotësh nga Emineja. Banu bën një marrëveshje me dy persona. Kemal edhe pse në burg vazhdon ta shqetësojë Ejlylin. Nazan dyshon se Neriman e di të vërtetën dhe shkon e takon në jetimore.

Neriman vendos ta mbajë ende të fshehtë të vërtetën. Songyl mëson se Kader e ka gënjyer dhe paratë e kursit ia ka dhënë Banus. Songyl qëllon me shuplakë Kaderin./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas fotove topless nga pushimet/ Rita Ora shfaqet super në formë me bikini

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka çmendur pushuesit disa ditë më parë teksa shihej topless duke marrë rreze dielli.

Pas këtyre fotove të bujshme, Rita sërish ka trazuar rrjetin teksa shfaqet super në formë me bikini.29 vjeçarja, e veshur me bikini me print leopardi, është kthyer në qendër të vëmendjes duke bërë kështu që edhe mediat e huaja të shkruajnë për të.LEXO EDHE:  Sipas shenjës suaj të horoskopit/ Sa kursimtar dhe ‘armik’ i parasë jeni

E kombinuar në mënyrë perfekte, me aksesorë dhe flokët e kapura Rita duket mahnitëse. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Poza seksi në ashensor/ Kejvina Kthella ndez Instagramin

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të Instagramit. Bukuroshja bjonde shpesh herë provokon ndjekësit duke publikuar foto tepër të sensuale.

Së fundi, bjondina ka dhuruar disa poza ku shihet në ashensor. Kejvina ka ngacmuar të gjithë ndjekësit duke krijuar një mori komentesh në llogarinë e saj.LEXO EDHE:  “Burri i drejtoreshës shtyp me makinë dy persona/ Mbyll çështjen me kërcënime e para”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi

Jeni mjaft të zemëruar këto ditë dhe kjo mund të prekë jetën tuaj në familje ose dashuri. Astrologu ju këshillon t’i kushtoni vëmendje marrëdhënieve romantike.

Demi

Java përfundon qetësisht. Për momentin është e rëndësishme të jesh i kujdesshëm me para sepse ka të ngjarë të ketë shpenzime të tepërta. Nga dita 20 do rikuperoheni.

Binjakët

Më në fund mund të filloni të shpresoni për diçka më të mirë. Ju jeni më të qetë dhe deri në vjeshtë do të jeni në gjendje të sqaroni shumë çështje lidhur me punën, më në fund duke dalë nga një problem profesional.

Gaforrja

Në këto 24 orë ju jeni shumë luftarak por edhe nervoz deri në atë pikë sa sot mund të jetë e tensionuar. Ndoshta ju mungon dikush pranë jush. Nëse jeni duke pritur për lajme ose një përgjigje, ai mund të arrijë deri të Dielën.

Luani

Sot është e puthur nga aspekti i favorshëm i Hënës dhe Mërkurit. Ekzistojnë ide të mira në vendin e punës, por duhet të keni kujdes në investimet e gabuara sipas horoskopit Paolo Fox. Periudhe e dashuruar e qete.

Virgjëresha

Horoskopi Paolo Fox ju këshillon të përqendroheni të Dielën sepse mund të ishte shumë interesante për marrëdhëniet dhe marrëdhëniet ndërnjerëzore . Kjo periudhë do të jetë pozitive dhe në zhvillim.Peshorja

LEXO EDHE:  10 këshilla se si të kurseni para!

LEXO EDHE:  Johnny Depp nuk tërhiqet! Pas divorcit dramatik, padit ish-bashkëshorten për shumën marramendëse

Ju jeni akoma nën stres të madh por mos e humbni shpresën pasi kjo fazë do të përfundojë së shpejti. Ka një mijë gjëra për të bërë , shumë marrëveshje për të përfunduar dhe kjo mund të çojë në ankth të rëndë.

Akrep

Ju jeni duke kërkuar për një qetësi . Për momentin përpiquni të mendoni për njerëzit që ju duan. Ka pak tronditje këtë fundjavë por kjo e shtunë është një ditë e mirë për të bërë plane.

Shigjetari

Me Hënën, Mërkurin dhe Marsin e favorshëm ju jeni shumë aktiv dhe jetik edhe nëse zgjidhjet po përpiqen të arrijnë. Për fat të keq e gjeni veten duke bërë gjithçka vetë.

Bricjapi

Ju jeni pak nervoz , në veçanti jeni në një situatë shumë të shqetësuar në lidhje me punën sepse disa gjëra ende nuk janë hequr. Kjo mund të ndikojë negativisht në marrëdhëniet.

Ujori

Ju jeni në një gjendje pozitive që duhet të shfrytëzohet ndërsa e diela do të jetë një ditë paksa e nënshtruar. Brenga juaj e vetme për momentin ka të bëjë me shpenzime dhe para.

Peshqit

Fundjava duket premtuese. Astrologu ju këshillon të jeni afër familjes dhe njerëzve që ju duan. Puna mund të jetë një burim dyshimi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE