Connect with Us

Horoskopi i fundjavës sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë

Horoskopi

Horoskopi i fundjavës sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë

Publikuar

-

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi

Në këto 24 orë ndiheni pak nën presion. Në fund të muajit ju mund të përballeni me një konflikt të madh. E diela në fund rikuperohet, megjithatë, këto dy ditë të premten dhe të shtunën do të jenë pak të tensionuara. Astrologu ju këshillon të jeni të kujdesshëm edhe në dashuri sepse keqkuptimet që lindin në këtë periudhë mund të zvarriten edhe në muajin gusht.

Demi

Ju keni një pajisje shtesë . E Premtja dhe e shtuna janë ditë të mbushura me intuitë: ata që kanë biznesin e tyre mund të marrin një ofertë të rëndësishme pune. Ata që kanë qëndruar ende në këtë periudhë, tani mund të fillojnë përsëri. E kaluara është gjithmonë një pikë fillestare e mirë për ju që të krijoni kushte për të ardhmen. Në këtë fundjavë do të jetë e rëndësishme të rivlerësoni edhe sferën afektive.

Binjakët

Pas dy ditësh shumë konfuze, sot filloni të rikuperoheni. Tani për tani, horoskopi Paolo Fox ju këshillon të tregoheni të kujdesshëm sepse nganjëherë të folurit shumë ose të qenit shumë i drejtpërdrejtë mund t’iu dëmtojë thjesht duke zgjuar antipatinë e dikujt. Kujdes nga llogaritë që lidhen me aspektet burokratike të jetës suaj.

Gaforrja

Ditët e ardhshme do të jenë pak të komplikuara për punën. Nëse keni biznesin tuaj, ka të ngjarë të ketë disa ndryshime përpara. Ka nga ata që duhet të fillojnë nga e para, ata që shesin një aktivitet dhe duan të investojnë në diçka tjetër. Në këtë fazë të mungesës së sigurisë, dashuria ndihmon dhe bëhet pikë referimi juaj . Të kesh personin e duhur nga ana juaj është shumë e rëndësishme.

Luani

Ju jeni shumë nervoz këto ditë: ka të ngjarë që ju të keni rreshtuar dikë me një ligjëratë të këndshme. Në këto ditë ju po përjetoni një transformim të madh. Sigurisht që kjo nuk është një kohë ideale për të bërë plane të mëdha: ata që duan të investojnë në një biznes duhet të jenë të kujdesshëm ose të pranojnë ndryshe këshilla nga njerëz që e kuptojnë atë.

Virgjëresha

Në këto 48 orë ju keni një dëshirë të madhe për të eksploruar ndjenjat dhe ditët e fundjavës mund të ndihmojnë në këtë drejtim. Edhe ata që kanë përjetuar një krizë të vogël ose zhgënjim mund të shërohen. Sidoqoftë, horoskopi Paolo Fox ju këshillon të jeni pak të kujdesshëm: përpiquni të shlyeni llogaritë dhe të mbani një sy në të ardhurat dhe shpenzimet.

Peshorja

LEXO EDHE:  Horoskopi javor nga 24 dhjetor deri 30 dhjetor 2018

Të Premten dhe të Shtunën durimi juaj do të vihet në provë. Nëse ka një marrëdhënie sentimentale që nuk funksionon, problemet mund të shfaqen këtë fundjavë. Në dashuri në këtë moment nuk jeni plotësisht të bindur për ndjenjat tuaja ose keni një pasion të madh edhe nëse në këtë moment nuk ndiheni sikur po dilni jashtë ekuilibrit. Mundohuni të jeni të durueshëm.

Akrepi

Do të ndiheni veçanërisht të motivuar dhe të vendosur sot. Kjo prirje pozitive do t’ju shoqërojë gjatë fundjavës. Shumë të lindur nga shenja gjithashtu do të jenë në gjendje të kapërcejnë zhgënjimet e muajve të fundit. Në dashuri në këto 48 orë keni arritur të bëni plane të mëdha, ndërsa e diela mund të ishte më problematike sipas horoskopit Paolo Fox.

Shigjetari

Ju keni një dëshirë të madhe për të bërë diçka më shumë dhe këto janë ditët ideale për të planifikuar aktivitetet e së ardhmes së afërt. Gjëja më emocionuese që mund të bënit tani do të ishte të fillonit një rrugë të re në karrierë. Ekziston një dëshirë e madhe për çlirim, veçanërisht duke pasur parasysh atë që kemi përjetuar të gjithë muajt e fundit.

Bricjapi

Në një aspekt të favorshëm, korniza e Hënës, Jupiterit dhe Saturnit një ditë pozitive edhe nëse ka akoma shumë gjëra për t’i bërë fundet të takohen dhe të ndryshojnë. Nëse keni ndërprerë një marrëdhënie pune, nëse një projekt nuk ka qenë i suksesshëm, filloni të bëni atë. Në dashuri dikush mund të mendojë të ju testojë, muaji gusht mund të jetë problematik.

Ujori

Ju do të jetoni një fundjavë të këndshme dhe keni nevojë për një gëzim të vogël. Gjithashtu, ju jeni një shenjë veçanërisht vetë-zhvlerësuese, duke e marrë veten shumë seriozisht ndonjëherë mund të jetë kundërproduktive. Momenti është i dobishëm për dashurinë, në veçanti për marrëdhëniet e reja sipas horoskopit Paolo Fox.

Peshqit

Ju mund të përfundoni këtë fundjavë në rastin më të mirë me shpresën se muaji gusht do të jetë shumë më intensiv, pasionant dhe i lirë. Transiti i ri i Venusit gjithashtu përfaqëson dëshirën për të jetuar marrëdhëniet në një mënyrë më të plotë. Për ata që janë vetëm do të ketë një emocion dhe ata që janë çift për të ndarë një ngjarje./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për punën dhe dashurinë?

Publikuar

-

Nga

Dashi

Kjo e enjte është një ditë mjaft e gjallë . Mund të përkushtoheni edhe në dashuri, duke bërë që të kaloni një ditë të shkëlqyer.

Demi

Është një periudhë pune dhe paqëndrueshmërie ekonomike dhe kjo ju bën të jeni veçanërisht të trazuar. Kjo situatë mund të ndikojë edhe në dashuri.

Binjakët

Ndjeni se ka diçka të re në ajër. Të gjithë ata që kanë filluar një sfidë të re pune do të jenë të gatshëm për veprim sipas horoskopit Paolo Fox.

Gaforrja

Për momentin është shumë e rëndësishme për ju të rikuperoni stabilitetin emocional . Bëni kujdes nëse partneri është Dashi, Peshorja, Bricjapi apo Luani: do t’ju ​​vështirësojnë punën!

Luani

Ju po ndiheni të trazuar dhe nervoz tani dhe kjo e enjte është një ditë e re e luftimeve: ju po përballeni me shumë sfida për t’u përpjekur të arrini një qëllim.

Virgjëresha

Këto 48 orë të enjten dhe të premten mund të jenë të rëndësishme për të biseduar, për të sqaruar projekte, për të identifikuar qëllimet për të ardhmen.

Peshorja

LEXO EDHE:  Horoskopi për ditën e parë të muajit Nëntor/ Zbuloni çfarë surprizash ju presin ditën e sotme

LEXO EDHE:  Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë java e ardhshme për çiftet dhe beqarët

Kjo është një javë e vështirë, duhet të filloni nga e para, të gjeni horizonte të reja dhe madje të zgjidhni zgjidhje. Kjo e enjte mund të krijojë ende tensione.

Akrepi

Këtë të enjte e shikon Hënën në opozitë, por pavarësisht gjithçkaje ju doni të përfshiheni. Mundohuni të shmangni përpjekjet dhe ndërlikimet në orët e ardhshme.

Shigjetari

Duket se tani ka njerëz që përpiqen të pengojnë veprimet tuaja. Mos u dekurajoni sepse do të jeni protagonistët absolutë të muajit të ardhshëm.

Bricjapi

Kjo vazhdon të jetë një javë e rëndë, këshilla e horoskopit Paolo Fox është të rivlerësojë marrëdhëniet e dashurisë.

Ujori

Astrologu fton të lindurit e shenjës që kanë ide të mira dhe gjithashtu dëshirë të dashurohen të mos e kufizojnë gamën e tyre të veprimit. Në këto 48 orë mund të keni diçka për të thënë.

Peshqit

Në këto 48 orë mund të mbështeteni në një pozicion të mirë të Hënës. Me Venusin në favor nuk ka më çrregullim emocional të dhjetorit. Mundohuni të kuptoni se çfarë të bëni në dashuri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 21 janar 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 13 janar 2021

Dashi

Të Enjten do të jetë një ditë pozitive falë Hënës së favorshme. Ndiheni më të fortë në ndjenjat tuaja dhe udhëtimi është gjithashtu i favorshëm. Në punë, kërkoni më shumë informacion para se të filloni një diçka të re.

Demi

Ju keni Venusin në krah, kështu që beqarët mund të bëjnë takime të rëndësishme dhe të duan përsëri. Ditë e mirë për punë: takimet e reja do të hapin rrugën drejt suksesit.

Binjakët

Të Enjtjen do të jetë një ditë jo shumë e favorshme për dashurinë ku mund të bëni diskutime me partnerin tuaj. Ndoshta duhet të përpiqeni të kompensoni kohën ose distancën e humbur. Në punë do keni një fillim të shkëlqyeshëm.

Gaforrja

Ndiheni shumë nervozë edhe në lidhje me sferën sentimentale, por përpiquni të shtyni sqarimet për sot. Në punë nuk është koha të bëni gabime.

Luani

Ju jeni paksa të trazuar për shkak të Diellit jo në favor, por ne ju rekomandojmë që të mos derdhni nervozizmin në çift ose në familje. Në punë, mund të rifilloni një projekt të braktisur prej kohësh.

Virgjëresha

Do të jetë një ditë e tensionuar dhe nervoze në dashuri ku mund të ketë debate në çift. Disa pengesa mund të lindin në punë, por ju duhet t’i çoni idetë tuaja përpara.

Peshorja

Do të jetë një ditë e nënshtruar, e cila gjithashtu mund të çojë në disa probleme në dashuri. Në punë duhet të përpiqeni të përfitoni sa më shumë.

LEXO EDHE:  Këto janë 3 shenjat e zodiakut që do përjetojnë ndryshime rrënjësore këtë javë

LEXO EDHE:  Puna dhe dashuria/ Horoskopi për ditën e sotme sipas Paolo Fox

Akrepi

Do të jetë një ditë e zbutur për ju, veçanërisht në lidhje me emocionet dhe ndjenjat. Ajo që ju nevojitet është një qetësi shtesë. Në punë është më mirë të veprohet menjëherë.

Shigjetari

Një ditë e favorshme sot falë ndikimit pozitiv të Hënës e cila gjithashtu mund t’ju sjellë disa lajme të mira për ndjenjat. Në punë mund të ketë disa propozime shumë interesante.

Bricjapi

Do të jetë një ditë interesante falë Hënës që do të hyjë në shenjë dhe do favorizojë dashurinë. Vëmendje në punë, mund të ketë komplikime.

Ujori

Do të keni pak nervozizëm por përpiquni të mos i thoni gjërat në mënyrë të papërshtatshme: kjo është e vërtetë si në dashuri ashtu edhe në punë. Në profesion duhet të përpiqeni të mos merrni vendime të nxituara.

Peshqit

Do të ndiheni pak të lodhur dhe të stresuar, por përpiquni të rezistoni, sepse së shpejti do të shëroheni. Në punë, favorizohen ata që punojnë në tregti.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë dita e sotme për secilën shenjë?

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë dita e sotme për secilën shenjë?

Dashi

Kjo e mërkurë është një ditë e fortë, kalimi i Hënës në shenjë e vërteton atë. Paolo Fox kujton se nga e marta Dielli filloi një tranzit të bukur që mund të sillte përfitime të ndryshme. Pra, kjo pjesë e fundit e janarit predispozon për atë energji të mirë e cila do të jetë një konstante nga shkurti e tutje. Astrologu këshillon të mos nënvlerësoni takimet e reja dhe të mendoni për dashurinë, sepse në këtë moment ju duhet të sfidoni fatin.

Demi

Thjesht duhet të jeni pak të kujdesshëm për financat, për çështjet praktike sepse, veçanërisht që nga e enjtja, ne mund të shohim një agjitacion të caktuar në këtë kuptim në qiell. Për të vetëpunësuarit, për të gjithë ata që gjithashtu kanë përjetuar një krizë në muajt e fundit, astrologu këshillon që të jenë të durueshëm. Në këtë gjendje të përgjithshme konfuzioni, edhe ata që kanë qenë në biznes për vite me radhë mund ose duhet të bëjnë diçka për të provuar dhe kursyer. Mos e kurseni veten në dashuri në vend se Venusi është i favorshëm.

Binjakët

Ju jeni ndër shenjat më të forta edhe në funksion të muajit shkurt. Dhjetori ishte një muaj i ngarkuar dhe nëse keni pasur probleme tani më në fund po ndiheni më mirë. Ne kemi një horoskop të rëndësishëm me Mërkurin, Jupiterin dhe Saturnin në favor. Duket sikur këto ditë keni filluar me një projekt të ri dhe keni shumë ide në mendje. Dallimi është pikërisht ky: ndërsa fundi i vitit 2020 ishte pa emocione dhe ju ndiheshit pothuajse të padobishëm, tani e keni kuptuar rrugën për të ndjekur dhe kjo vlen edhe për dashurinë. Ju keni shumë forcë shtesë.

Gaforrja

Kjo ditë e mërkurë është mjaft interesante edhe nëse Hëna e kundërt mund të ketë shkaktuar ndonjë shqetësim në 24 orët e fundit. Horoskopi Paolo Fox këshillon që të mos somatizohen tensionet që vijnë nga jashtë duke i bërë ato probleme të vërteta fizike. Bëni kujdes sidomos në dashuri dhe në marrëdhëniet miqësore, sepse ato mund t’ju ​​bëjnë të trazoheni.

Luani

Ju mund të fitoni çdo sfidë, megjithatë që nga fundi i vitit të kaluar ka pasur lëvizje të çuditshme dhe ju vetë mund të keni vërejtur disa njerëz që të kthehen kundër jush. Nuk është rasti ta teproni, përpiquni të bëni kujdes nga përpjekjet fizike. Kohët e fundit jeta juaj ka pësuar një ndryshim të papritur dhe, edhe nëse jeni në dijeni të asaj që ka ndodhur, fakti që duhet të largoheni, të filloni nga fillimi me bashkëpunime të reja është kompleks dhe i vështirë.

Virgjëresha

Tani jeni pak më mirë: ky fillim i janarit ishte i rëndë fizikisht dhe kjo ose sepse kishte probleme reale ose sepse e mbyllët vitin 2020 në një mënyrë tepër të lodhshme. Ju me siguri i keni prerë degët e ngordhura dhe tani jeni në një forcë të madhe, por jo fizikisht. Plane të mira, por nevojitet pak çlodhje.

Peshorja

Duket se në këtë periudhë jeni vërtet shumë i zhytur në mendime dhe kjo ndodh kur më në fund do të keni mundësinë të bëni një ndryshim edhe nëse ekziston frika e ndërmarrjes së hapit të parë. Shkurti do të jetë një muaj i rëndësishëm. Për momentin, ndër të tjera, me Merkurin, Jupiterin dhe Saturnin në aspekt të shkëlqyeshëm ju jeni me të vërtetë shumë të fortë. Në dashuri jeni ose në anën e personit që ju intereson ose këto ditë mund të thoni mjaft. Do të jeni shumë të palëkundur.

LEXO EDHE:  Shenjat e horoskopit që përfundojnë gjithnjë në divorc, nuk duhet të dashurohen kurrë bashkë

LEXO EDHE:  Shenjat e horoskopit që përfundojnë gjithnjë në divorc, nuk duhet të dashurohen kurrë bashkë

Akrepi

Ju mund të përjetoni disa momente të trazimit. Në këtë ditë shenja juaj është e fortë, por horoskopi Paolo Fox ju kujton se deri në shkurt do të duhet të mbyllni situata të padobishme, veçanërisht nga pikëpamja e punës. Ndonjëherë ndjen që nuk mund ta bësh, në të vërtetë po bën shumë gjëra: kjo mund të jetë e vërtetë për ata që kanë fëmijë ose një punë për të vazhduar, të cilët kanë një mijë pengesa dhe ndoshta janë mjaft të zënë gjatë gjithë ditës. Nuk ka kohë për të bërë gjithçka dhe stresi është armiku.

Shigjetari

Ky qiell i së Mërkurës favorizon takimet, emocionet dhe dashurinë. Jeni gati të dashuroheni përsëri. Ju duhet ngrohtësi, emocione, për të mos e privuar veten nga ato ndjesi që janë të dobishme për ju për të jetuar miqësi të reja dhe për të bërë përvoja të reja. Ju mund ta përdorni këtë qiell pozitivisht. Privatësitë e momentit mund të jenë të vështira për ju që keni lindur nga shenja për t’u kapërcyer, por deri në shkurt mund të ndodhë diçka magjike në jetën tuaj.

Bricjapi

Në këtë të Mërkurë keni ndjesinë e veçantë se diçka nuk po shkon në mënyrën e duhur. Shpesh e kuptoni që pavarësisht intuitave të mira dhe madje edhe direktivave që u jepni njerëzve përreth jush, nuk mund të kapërceni pengesat sepse nuk jeni të mbështetur sa duhet. Dhe kur kjo të ndodhë, ju prireni të izoloheni.

Ujori

Për ju, risitë janë afër, por për të siguruar që ky horoskop jep më të mirën që keni për të shmangur vendosjen e vetes në një gjendje parehati dhe të luani në mbrojtje. Ata që duan vërtet të revolucionarizojnë jetën e tyre, ata që duhet të fillojnë rrugë të reja, tani mund të lëvizin. Dashuria po kalon një periudhë të rëndësishme dhe madje mund të bësh një zgjedhje transgresive.

Peshqit

Në këtë të Mërkurë keni një dëshirë të madhe për të shprehur emocionet tuaja, mbase do të ishte me vend ta bëni këtë deri të premten sepse e shtuna dhe e diela do të jenë ditë më të vështira. Ndonjëherë historitë më të bukura janë ato që kanë filluar me raste dhe pastaj vetëm me kalimin e kohës bëhen diçka më shumë. Ju mund të zbuloni se një person që e keni nënvlerësuar ose sfiduar në fund të vitit të kaluar tani është bërë i rëndësishëm./CNA.al

LEXO TE PLOTE