Connect with Us

E përlotur dhe e shkatërruar/ Kim Kardashian dhe Kaney West po divorcohen

Showbizz

E përlotur dhe e shkatërruar/ Kim Kardashian dhe Kaney West po divorcohen

Publikuar

-

E ardhmja e Kim Kardashian dhe Kaney West mbetet ende e paqartë. Kaney West tronditi opinionin e gjerë publik duke treguar detajet nga jeta perosnale e tij dhe Kim.

Burime për People kanë siguruar një foto ku ylli Kim Kardashian shihet në makinë me Kaney e përlotur.

“Ajo nuk po mundet të kthejë atë që do tek Kaney ,” thotë burimi. “Ajo arriti deri në atë pikë sa fluturoi deri në Cody për t’i thënë se martesa e tyre ka përfunduar dhe për t’i thënë lamtumirë.”

Sipas burimit, duket se West ende dëshiron të punojë për martesën, ai kohët e fundit i kërkoi falje gruas së tij në Tëitter, por ende nuk ka ndërmarrë hapa për të rregulluar marrëdhënien. Të dy kanë katër fëmijë: vajzat e North , 7 dhe Chicikagon , 2, si dhe djemtë Saint , 4, dhe 14 muajsh Psalmin .

‘Kim është shumë e shkatërruar, shtoi burimi. ‘Gjëja e fundit që ajo dëshiron është të ndahet me katër fëmijë. Ajo e di që do të jetë mirë nga ana financiare, por shqetësimet e saj janë fëmijët dhe partneri. Ajo po shkon drejt një divorci ’.

LEXO EDHE:  “Shtimi në peshë më theu zemrën”/ Kim Kardashian rrëfen përjetimet gjatë shtatzënisë

Javën e kaluar, Kim reagoi për herë të parë në Instagram pas deklaratave të Kanye, duke pranuar se ajo ishte e pafuqishme ndaj problemeve të tij psikologjike, duke e quajtur burrin e saj brilant, të shkëlqyeshëm, por të ndërlikuar.

Ylli i KUWTK tha se ‘fjalët e tij ndonjëherë nuk përputhen me qëllimet e tij’ teksa  Kanye pretendoi se ai ishte ‘duke u përpjekur të shkurorëzohej’ nga Kim pasi ajo u takua me reperin e tij Meek Mill në një hotel. Ai po ashtu ka folur për abortin që kanë menduar për North dhe një sërë çështjesh delikate./

CNA.al

Kim Kardashian e lodhur me Kanye West: Ka çregullim bipolar
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Foto – Alesia Bami gjen parajsën/ Vjen super në formë me bikini

Publikuar

-

Nga

Foto - Alesia Bami gjen parajsën/ Vjen super në formë me bikini

Alesia Bami bëhet gjithmonë pjesë e lajmeve rozë për shkak të formave bombastike që ka.

Moderatorja dhe modelja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shpeshherë foto apo video nga jeta e përditshme.Pak minuta më parë ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur me bikini, ndërsa është shtrirë në bregun e detit.

LEXO EDHE:  E moshuara i ankohet Ramës/ Servilët i heqin mikrofonin

LEXO EDHE:  Reagimi i Kim ku përplaset me një të panjohur

Alesia shfaqet mjaft sensuale dhe në formë. Këtë foto ajo e ka shoqëruar me fjalën “Parajsë”, si për të na treguar se vendi ku po shijon pushimet është një parajsë e vërtetë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arbana Osmani ngjitet mbi mur/ Ndjekësit e kritikojnë: Mos rreziko fëmijën për një foto

Publikuar

-

Nga

Arbana Osmani hipën në murë/ Ndjekësit e kritikojnë: Mos rreziko fëmijën për një foto

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj, kanë pranuar publikisht se do të bëhn prindër.

Çifti shumë i dashur i shoëbizzit kanë ndarë me njdjekësit foto nga pushimet e tyre nëpër zonat e Shqipërisë.

Pak më parë, Arbana ka publikuar një foto ku shihet që është ulur mbi një mur, ndërsa thotë se “Po jam një aventuriere”.Por ndjkësit e kanë krtikuar pikërisht për këtë fakt, pasi thonë se po rrezikon jetën e fëmijës për një foto.

LEXO EDHE:  Me vetëm 2 pyetje, komediani divorcoi 17,000 njerëz

LEXO EDHE:  Kim lë pak vend për imagjinatë në setin më të fundit fotografik

“Kujdes se riskun spo e merr te gjithin per vete…”, i shkruan një ndjekëse, ndërsa një tjetër i thotë: “O Arbana mos rreziko jetën tënde dhe të fëmijës për një foto, je shumë shumë e mirë, të simpatizoj shumë prandaj po të them ki kujdes, të uroj shtatzani të mbarë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas 4 vitesh i rikthehet muzikës/ Zaimina Vasjari zbulon më shumë detaje rreth këngës

Publikuar

-

Nga

Pas 4 vitesh i rikthehet muzikës/ Zaimina Vasjari zbulon më shumë detaje rreth këngës

Pak ditë më parë, Zaimina Vasjari bëri të ditur lajmin se pas 4 vitesh i është rikthyer sërish muzikës.

Këngëtarja ndau me ndjekësit disa nga veshjet dhe vendet ku do të realizohej klipi, ndërsa së fundi ka zbuluar më shumë detaje rreth këngës.

Ajo ka treguar nëpërmjet një video se kënga mban titullin “Vetes” dhe ka ndarë një pjesë të shkëputur nga klipi teksa krahas shkruan: “Së shpejti”.

LEXO EDHE:  Kim tregon se ajo merr vendimet në shtëpi!/ Hedh poshtë fjalët e bashkëshortit

LEXO EDHE:  Kim tregon se ajo merr vendimet në shtëpi!/ Hedh poshtë fjalët e bashkëshortit

Në këtë pjesë ajo shfaqet tejet seksi e veshur me të zeza dhe bishtin gërshet të gjatë, i cili së fundi është kthyer në një trend.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

LEXO TE PLOTE