Connect with Us

Luana Vjollca e veshur me fustanin me çmim marramendës/ Zbulohet sa ka kushtuar

Showbizz

Luana Vjollca e veshur me fustanin me çmim marramendës/ Zbulohet sa ka kushtuar

Publikuar

-

Luana Vjollca e veshur me fustanin me çmim marramendës/ Zbulohet sa ka kushtuar

Moderatorja Luana Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan foto nga përditshmëria e saj.

Së fundmi Luana ka postuar një foto në Instagramin e saj, ku shihet e veshur me një fustan të gjatë të kuq, teksa krahas postimit ka shkruar për këngën e re që do të lançojë.

Mirëpo, fustani i Luanës nuk u ka shpëtuar ndjekësve të cilët kanë zbuluar cmimin marramendës të tij.
Faqja, ‘ëhattheyëearin’ e cila gjen çmimin e veshjev të VIP-ve, ka zbuluar se fustani që shihet në foto ka kushtuar 4,998 euro./CNA.al

 

LEXO EDHE:  Tesla heq dorë nga planet për prodhimin e ri të Modelit Y

 

Luana Vjollca si rrallë herë/ Shfaqet vetëm “ujë e sapun”
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Konkurentja habit me deklaratën/ “E refuzova sepse…”

Publikuar

-

Nga

Luljeta Nallbani, konkurrentja e Përputhen 40+, një pensioniste 64-vjeçare. Jeton në Fier dhe është një zonjë pa komplekse. I pëlqen të udhëtojë dhe të bëjë palestër.

E ftuar në emisionin “Ndryshe” në Top Albania Radio me Salsano Rrapi dhe Palomën, Luljeta zbulon dëshirat e saj seksuale. Ajo është një zonjë pa komplekse dhe pavarësisht moshës është e hapur për të pasur marrëdhënie intime me mashkullin që e ndjen.

E pyetur nëse do ta gjejë dashurinë në Përputhen ajo u shpreh se disa prej konkurentëve i janë dukur edhe të shkurtër.

LEXO EDHE:  Fustani me pupla që i tregon të gjitha

LEXO EDHE:  Vaksina e Oksfordit mund të ruhet në një frigorifer normal/ Publikohet edhe “çmimi i lirë” i saj

“S’besoj, u trembën nga hyrja e re, Landi, ky që bëri kërkesën për mua, taksisti dhe ndoshta u trembën për atë. E refuzova sepse nuk kishte as gjatësi ishte shumë i shkurtër, sa kofsha ime… Do i thosha: ‘Ti sa kofsha ime çfarë kërkon, që të bëjë edhe seks me mua, ai duhej të rrotullohej shumë”, u shpreh Luljeta./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I del zbuluar jetesa me Olën/ Jasmina tregon detaje

Publikuar

-

Nga

Përputhen është një ndër programet më të ndjekura kur të rinjtë njihen me njëri tjetrin.

Konkurentja e fundit e futur në program është Ola. E cila ka qenë shoqe e Jasminës, konkurente në këtë program.

Të dyja kanë mohuar se jetojnë bashkë por në momentin që Bora e ka pyetur për arsyen e zënkës që kanë pasur Jasmina u shpreh për disa arsye që dyshja kishin për njëra tjetrë por që kishin të bënin në lidhje me jetesë së bashku.

“Jemi kapur disa herë për mënyrën e komunikimit, e ka pasur shumë të ashpër. Unë flija deri vonë,Ola kishte tjetër mënyrë jetese, të cconte nga gjumi në orën 8 të mëngjesit po mënyra që ccohu ti tani se dua unë të ccohesh”, u shpreh Jasmina.

LEXO EDHE:  Keni parë kështu!/ 28-vjeçarja realizon fustanin e nusërisë me thasë çimentoje

LEXO EDHE:  Me pizhama dhe pa grim/ Luana Vjollca feston 29-vjetorin

Ku Ola ju përgjigj menjëherë duke i thënë se edhe ajo pinte duhan kur flinte gjumë por nuk ishte ankuar dhe nuk donte që muhabeti të shkonte deri këtu./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Poza tunduese me bikini/ Fotot më joshëse të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Poza tunduese me bikini/ Fotot më joshëse të modeles së njohur

Amanda Diaz është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja jeton prej vitesh ndërmjet Los Angelos dhe Miami.

Ajo është shumë e njohur në rrjetet sociale për stilin e saj të jetesës. Bukuroshja reklamon veshje të markave të ndryshme. Amanda dhuron poza shumë të nxehta me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE