Connect with Us

Horoskopi i Paolo Fox/ Si parashikohet dita e nesërme për të gjitha shenjat

Horoskopi

Horoskopi i Paolo Fox/ Si parashikohet dita e nesërme për të gjitha shenjat

Publikuar

-

Horoskopi Paolo Fox/ Si parashikohet dita e nesërme për të gjitha shenjat

Dashi

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, nesër do të keni shumë më tepër forcë dhe do t’ju duhet që të bëni një sqarim në dashuri. Nuk do t’ju mungojë vendosshmëria dhe dëshira për t’u përfshirë, për fat të mirë, sepse ka ende beteja për t’u përballur. Ndoshta do të duhet të kufizoni dëmet nga një periudhë mjaft e trazuar në të kaluarën.

Demi

Nesër do të jetë një ditë shumë e ndërlikuar, ju mund të duhet të përballeni me një trazirë të thellë. Kujdes nga shpenzimet jo rreptësisht të nevojshme! Në dashuri përpiquni të qëndroni të qetë, madje edhe në mes të kontrasteve dhe provokimeve, veçanërisht nëse keni të bëni me një Akrep ose një Ujor.

Binjakët

Horoskopi i Paolo Fox ju sugjeron që nesër të gjitha çështjet e pazgjidhura për një moment të dytë. Në 24 orët e ardhshme mund të ndjeheni nervozë , mbase edhe të diskutueshëm dhe të gjendeni në mes të një diskutimi të zjarrtë. Edhe nëse dikush ju inatos, lëreni të shkojë!

Gaforrja

Në dashuri ju jeni përsëri në rrugën e duhur! Sa më shumë afrohet muaji gusht, aq më e madhe është mundësia për të qenë të lumtur. Fatkeqësisht, në punë do t’ju duhet të keni kujdes: Jupiteri dhe Saturni vazhdojnë të ngrenë pengesa në rrugën tuaj. Për këtë arsye, në ditët në vijim duhet të veproni më pak dhe të shikoni më shumë.

Luani

Sipas horoskopit të Paolo Fox, nesër do të jeni më të fortë se në fillim të javës. Sidoqoftë, ka ende vështirësi për të kapërcyer diçka që nuk është e mirë për ju dhe që mund t’ju irritojë. Në dashuri ju po përpiqeni të shtyni sqarimet për një moment të dytë. Kujdes nga krenaria, sepse mund të përkeqësojë gjërat! Një lajm i mirë po vjen në punë.

Virgjëresha

Nesër mund të keni disa probleme për të zgjidhur, ndoshta disa kontraste. Ata që janë në çift do të duhet të jenë shumë të kujdesshëm, sepse rreziku i largimit do të jetë rreth fundit! Beqarët që kërkojnë një shpirt binjak duhet të përfshihen dhe të mos izolohen. Sidoqoftë, Jupiteri dhe Saturni mbeten të favorshëm: 2020-ta do t’ju japë akoma kënaqësi, veçanërisht në punë. Oferta të reja janë në sfond!

LEXO EDHE:  Flasin shumë pak/ Shenjat më misterioze të horoskopit

Peshorja

Siç parashikohet nga horoskopi i Paolo Fox, nesër do të keni shumë energji. Gjatë kësaj dite do të ndiheni shumë më mirë sesa në javët e kaluara. Beqarët mund të kenë takime interesante. Në punë ka ende tensione dhe probleme për t’u zgjidhur, por brenda dy, ose më së shumti tre muaj, ju duhet të jeni në gjendje t’i tejkaloni ato plotësisht. Durim!

Akrepi

Kushtojini vëmendje financave tuaja nesër dhe në ditët në vazhdim, shmangni shpenzimet e panevojshme. Përveç kësaj, koha premton shumë, veçanërisht në dashuri, por do të duhet të bëni pjesën tuaj. Dilni, përfshihuni! Në punë, kohët e fundit keni një dëshirë për tu rritur në post, për të arritur diçka më shumë.

Shigjetari

Sipas horoskopit të Paolo Fox, nesër mund të keni akoma tensione që lidhen me dashurinë. Për fat të mirë, muaji gusht po vjen, një muaj që do të vendosë shumë gjëra në vend. Ndërkohë, përpiquni të shmangni polemikat dhe të shmangni diskutimet. Në punë nuk duhet të nënvlerësoni njohuritë e reja.

Bricjapi

Ju po përjetoni një moment mjaft të bezdisshëm. Ditët e ardhshme disa marrëdhënie mund të mbarojnë, por nuk duhet të shqetësoheni për këtë! Kjo do të jetë mirë, sepse ajo që ju dëshironi, në fund të fundit, është të çlironi veten nga një barrë, të jeni më të qetë. Jini të durueshëm, shërimi do të fillojë së shpejti. Në dashuri do të duhet të prisni pak më shumë.

Ujori

Në dashuri do të jetë një ditë mjaft pozitive. Beqarët do kenë disa mundësi për të bërë takime të reja. Të Dielën, Hëna do të jetë gjithashtu në favor: përfitoni nga ajo për të organizuar diçka të bukur në shoqërinë e partnerit dhe miqve tuaj. Në punë mund të keni edhe disa probleme. Mundohuni të shkëputeni herë pas here!

Peshqit

Nesër do të jeni pak nervoz. Ju mund të keni një mosmarrëveshje në dashuri, të shkaktuar nga shumë xhelozi ose një veprim në të kaluarën. Edhe në punë mund të futeni në disa diskutime stresuese. Shmangni çdo pyetje deri në fundjavë, sepse do të ndiheni shumë më mirë./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi

Jeni mjaft të zemëruar këto ditë dhe kjo mund të prekë jetën tuaj në familje ose dashuri. Astrologu ju këshillon t’i kushtoni vëmendje marrëdhënieve romantike.

Demi

Java përfundon qetësisht. Për momentin është e rëndësishme të jesh i kujdesshëm me para sepse ka të ngjarë të ketë shpenzime të tepërta. Nga dita 20 do rikuperoheni.

Binjakët

Më në fund mund të filloni të shpresoni për diçka më të mirë. Ju jeni më të qetë dhe deri në vjeshtë do të jeni në gjendje të sqaroni shumë çështje lidhur me punën, më në fund duke dalë nga një problem profesional.

Gaforrja

Në këto 24 orë ju jeni shumë luftarak por edhe nervoz deri në atë pikë sa sot mund të jetë e tensionuar. Ndoshta ju mungon dikush pranë jush. Nëse jeni duke pritur për lajme ose një përgjigje, ai mund të arrijë deri të Dielën.

Luani

Sot është e puthur nga aspekti i favorshëm i Hënës dhe Mërkurit. Ekzistojnë ide të mira në vendin e punës, por duhet të keni kujdes në investimet e gabuara sipas horoskopit Paolo Fox. Periudhe e dashuruar e qete.

Virgjëresha

Horoskopi Paolo Fox ju këshillon të përqendroheni të Dielën sepse mund të ishte shumë interesante për marrëdhëniet dhe marrëdhëniet ndërnjerëzore . Kjo periudhë do të jetë pozitive dhe në zhvillim.Peshorja

LEXO EDHE:  Njihuni me shenjat më vigjilente të horoskopit

LEXO EDHE:  Njihuni me shenjat më vigjilente të horoskopit

Ju jeni akoma nën stres të madh por mos e humbni shpresën pasi kjo fazë do të përfundojë së shpejti. Ka një mijë gjëra për të bërë , shumë marrëveshje për të përfunduar dhe kjo mund të çojë në ankth të rëndë.

Akrep

Ju jeni duke kërkuar për një qetësi . Për momentin përpiquni të mendoni për njerëzit që ju duan. Ka pak tronditje këtë fundjavë por kjo e shtunë është një ditë e mirë për të bërë plane.

Shigjetari

Me Hënën, Mërkurin dhe Marsin e favorshëm ju jeni shumë aktiv dhe jetik edhe nëse zgjidhjet po përpiqen të arrijnë. Për fat të keq e gjeni veten duke bërë gjithçka vetë.

Bricjapi

Ju jeni pak nervoz , në veçanti jeni në një situatë shumë të shqetësuar në lidhje me punën sepse disa gjëra ende nuk janë hequr. Kjo mund të ndikojë negativisht në marrëdhëniet.

Ujori

Ju jeni në një gjendje pozitive që duhet të shfrytëzohet ndërsa e diela do të jetë një ditë paksa e nënshtruar. Brenga juaj e vetme për momentin ka të bëjë me shpenzime dhe para.

Peshqit

Fundjava duket premtuese. Astrologu ju këshillon të jeni afër familjes dhe njerëzve që ju duan. Puna mund të jetë një burim dyshimi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 8 gusht 2020

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 8 gusht 2020

Dashi

21 Mars – 19 Prill

Këtë të shtunë mendoni dy herë para se të flisni. Debatet me partnerin mund të dëmtojnë raportin tuaj të dashurisë. Kurse në punë, për shkak të ndikimi të kundërt të Saturnit, disa projekte do të ecin më ngadalë sesa që është planifikuar.

Demi

20 Prill – 20 Maj

Mëngjesi do të ju fillojë shumë mirë sidomos në jetën sentimentale, veçse pasdite do të mund të filloni një debat. Në punë dhe studime duhet të bëni më shumë përpjekje për të arritur rezultate.

Binjakët

21 Maj – 20 Qershor

Sot do të jetë një ditë pozitive në dashuri, ku mund të keni edhe takime të papritura. Në punë duhet të bëni kujdes pasi që jeni duke u bërë nervoz.

Gaforrja

21 Qershor – 22 Korrik

Ju do të keni një ditë të mbingarkuar, gjë që do të ndikojë edhe në jetën tuaj në çift, prandaj shmangni debatet. Për punën duhet të bëni durim dhe të mbani qetësinë. Një person që ju ka zhgënjyer nga e kaluara, kjo gjë më nuk do të ju shqetësojë.

Luani

23 Korrik – 22 Gusht

Kjo e shtunë është një ditë ideale për të forcuar raportin tuaj me partnerin. Do të keni mundësi që të bëni sqarime dhe plane për të ardhmen. Në punë mundohuni që të mos lodheni tepër dhe të veproni më ngadalë.

Virgjëresha

23 Gusht – 22 Shtator

Sot do të mund të zgjidhni një problem familjar. Ka diçka që duhet ndryshuar tek vetvetja. Në punë, kjo përiudhë do të ju shfaq mundësi të reja.

LEXO EDHE:  Homoseksualiteti i ligjëruar një nga shenjat e kohës së funditPeshorja

LEXO EDHE:  Homoseksualiteti i ligjëruar një nga shenjat e kohës së fundit

23 Shtator – 22 Tetor

Shenja juaj është e pavendosur dhe e pasigurtë, prandaj kjo gjë ju shqetëson në shumë raste. Kurse për dashurinë, dita shihet të jetë e veçantë. Në punë duhet të keni kujdes që të mos veproni pa menduar mirë.

Akrepi

23 Tetor – 21 Nëntor

Venusin e keni në anën tuaj, por juve ju mbetet që të vendosni se çfarë të bëni në dashuri. Ata që janë të vetpunësuar do të kenë mundësi të reja, veçse zhvillimet do të ndodhin në fund të muajit.

Shigjetari

22 Nëntor – 21 Dhjetor

Me ndikimin e favorshëm të Hënës, në dashuri është momenti për të bërë sqarimet e nevojshme. Në punë ndjeheni pozitiv dhe energjik dhe kjo do të ndikojë në ditë të favorshme për ju.

Bricjapi

22 Dhjetor – 19 Janar

Dita do të jetë pozitive në dashuri ku do të keni emocione të bukura, prandaj keni kujdes dhe mos e prishni. Në punë do të keni mundësi për të ndryshuar diçka pasi që jeni në dyshime.

Ujori

20 Janar – 18 Shkurt

Sot do të keni mundësi që t’i zgjidhni problemet me qetësi. Në dashuri do të ndjeheni pasionant. Në punë duhet të harroni gabimet e së kaluarës dhe të ecni përpara.

Peshqit

19 Shkurt – 20 Mars

Këtë ditë do të ndjeheni mirë pranë partnerit, kurse beqarët do të kenë mundësi që të takojnë dikë. Por me financat duhet të bëni kujdes, pasi që nuk do të mund t’ja dilni me shpenzimet.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi dhe puna/ Cilat janë shenjat më të orientuara drejt suksesit

Publikuar

-

Nga

Suksesi profesional është gjithmonë rezultat i një sërë faktorësh, të cilat mund të ndikojnë në mënyra të ndryshme mbi fatet e njerëzve. Por gjithashtu varet shumë nga prirja personale për të ndërtuar një dosje vetjake të punës ditë pas dite, duke u mbështetur në shtigje të arsyeshme dhe të qëndrueshme ose në rrugë që kurrë nuk ka udhëtuar nga dikush që ka, nga gjenialiteti dhe aftësia e tij.

Dhe, kështu, ka disa shenja të zodiakut, të cilat shfaqen më shumë të orientuara drejt suksesit se të tjerët, jo sepse janë më të talentuar, por sepse kanë intuitë më të madhe, entuziazëm më të madh, aftësi për të mos u prekur nga ngjarjet negative të jetës, një nxitje e brendshme më e madhe se të tjerët. Pra, le të shohim cilat janë shenjat më të orientuara drejt suksesit.

Dashi

Dashi e do sfidën dhe gjithmonë kërkon hakmarrje pas një dështimi, thjesht duke mos pranuar që mund të humbasë. Karakteri i tij mbizotërues gjithmonë do ta bëjë atë të ecë në rrugë deri sa të arrijë qëllimin dhe të kalojë vijën e finishit. Ai nuk e lejon veten të rrëzohet nga pengesat, ai nuk e lejon veten të frikësohet nga një kundërshtar. Përballen me gjithçka dhe të gjithë. Është një luftëtar i vërtetë.

Bricjapi

Bricjapi është shenja e punës, ambicies, suksesit të ndërtuar nga tulla, me durim dhe këmbëngulje. Të lindurit në këtë shenjë shenjë nuk heqin dorë kurrë, ai kurrë nuk thotë “mjaft” , ai nuk e di se çfarë është lodhja, ai gjithmonë arrin qëllimin sepse e dëshiron. Karriera është gjithçka për një vendas të Bricjapit. Dhe, pra, kokëfortë dhe guximtar, ai do të ndjekë rrugën e suksesit që kur ishte fëmijë, duke sakrifikuar gjithçka për të, madje edhe afeksionet dhe dashurinë.

LEXO EDHE:  Njihuni me shenjat më vigjilente të horoskopitShigjetari

Shenjë zjarri e dominuar nga Jupiteri, i fuqishëm dhe i thellë. Tek ai mbizotëron mençuria, etja për të vërtetën dhe dijen. Qëndrime, këto, të cilat gjithmonë do ta bëjnë atë të zbulojë shtigje të reja, mbase kurrë më parë të hulumtuara , duke arritur të identifikojë çelësin e duhur. Të lindurit nën shenjën e Shigjetarit nuk do të heqin dorë kurrë, duke gjetur gjithmonë në vetvete dëshirën për të reaguar ndaj fatkeqësive dhe pengesave. Entuziazmi i tij për jetën është ngjitës. Dhe kjo është pikërisht sekreti i suksesit të tij.

LEXO EDHE:  Flasin shumë pak/ Shenjat më misterioze të horoskopit

Luani

Një shenjë zjarri si Dashi dhe Shigjetari, Luani nuk i frikësohet konkurrencës apo sfidës , as nuk frikësohet të humbasë sepse, thjesht, nuk pranon se mund të humbasë. Ai është mbreti i horoskopit dhe kështu ai ndjehet çdo ditë, i lëvizur nga vetë-përqendrimi por edhe një frymë autentike pozitive, që e shtyn të shkojë përpara, të këmbëngulë dhe të arrijë qëllimin, çfarëdo qoftë. Ai shkëlqen në sportet olimpike por është edhe një udhëzues i shkëlqyeshëm, pikërisht sepse dëshira e tij e lindur për të triumfuar i jep atij një qëndrim udhëheqës. Nuk ndalet me asgjë.

Virgjëresha

Shenja e Virgjëreshës triumfon për shkak të përpikshmërisë së saj të jashtëzakonshme . Ai nuk i lë asgjë rastësisë, duke u kujdesur edhe për detajet më të vogla. Ai mund të kalonte orë të tëra, në izolim në studion e tij, duke parashtruar një rimë, kompozim muzikor, një projekt ose një draft të një artikulli. Dhe kërkon që bashkëpunëtorët të bëjnë të njëjtën gjë. Shkathtësia e tij e bën atë, nganjëherë, jashtëzakonisht irritues, por në botën e biznesit ai vërteton se është një armë fituese./ CNA.al

LEXO TE PLOTE