Connect with Us

Horoskopi i ditës, 26 korrik 2020

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 26 korrik 2020

Publikuar

-

E adhurojnë punën/ Këto janë shenjat më të përkushtuara të horoskopit

Dashi
21 Mars – 19 Prill
Kjo ditë e diele do të ju fillojë me nervozë dhe tension. Një person do të kalojë kufinjtë dhe juve ju mbetet që t’i kufizoni ato. Kurse në punë ju sugjerohet që të fokusoheni më shumë.

Demi
20 Prill – 20 Maj
Nesër do e ndjeni dashurinë shumë afër jush, do të ndjeni flutura në bark apo do të riktheni ndjenjat ndaj dikujt. Më shumë se kurrë duhet të mendoni pozitivisht ndaj jetës. Por ajo që do të ju shqetësojë më së shumti janë shpenzimet e tepërta.

Binjakët
21 Maj – 20 Qershor
Me ndikimin e Hënës në shënjën tuaj, me dashurinë do të jeni më të fortë sesa ditëve të tjera. Provoni që të vendosni rregulla në jetën tuaj. Kushtoni vëmendje financave tuaja dhe kujdes me shpenzimet.

Gaforrja
21 Qershor – 22 Korrik
Këtë ditë mundohuni që të shmangni debatet me partnerin, familjarët dhe kolegët e punës në mënyrë që të mos stresoheni. Ju sugjerohet që të gjeni kohë më shumë për veten tuaj për t’u mbushur energji.

Luani
23 Korrik – 22 Gusht
Kjo e dielë do të krijojë ndjenjën për të qenë të dashuruar dhe do të keni emocione të forta me partnerin. Kurse në punë do të keni shanse të mëdha për projektë të reja. Mirëpo duhet të bëni kujdes me financat pasi që shpenzimet nuk janë në nivelin e duhur.

Virgjëresha
23 Gusht – 22 Shtator
Për shkak të mbështetjes së Hënës, nesër do të jeni më energjik dhe dashuria do të ju ecë mjaft mirë. Edhe në punë, dita shihet të jetë pozitive, kështu që mos humbisni rastin t’i mboshtni edhe konkurrentët tuaj.

Peshorja
23 Shtator – 22 Tetor
Nesër do të keni prioritet punën dhe do të mendoni gjatë gjithë ditës për të. Kurse dashuria do të jetë në plan të dytë edhe pse do të jetë e gabueshme. Kështu që mundohuni t’i shmangni konfliktet sa më shumë para se të pendoheni.

LEXO EDHE:  Financat/ Parashikimi i yjeve për javën e ardhshme

Akrepi
23 Tetor – 21 Nëntor
Çiftet janë duke kaluar ditë të mrekullueshme ku do të ketë edhe rindezje të pasionit. Ashtu edhe puna paraqitet në nivel të duhur. Edhe ju bëni kujdes me financat!

Shigjetari
22 Nëntor – 21 Dhjetor
Kjo e diele do t’i jepë mundësinë çifteve që të zgjidhin disa probleme në dashuri. Në punë do të ketë përmirësime dhe zhvillime të reja.

Bricjapi
22 Dhjetor – 19 Janar
Për juve që jeni në lidhje, dita do të jetë jo mjaft e mirë pasi që do të keni konflikte. Gjithashtu, ju sugjerohet që të keni kujdes me kolegët dhe situatat në punë, si dhe me financat.

Ujori
20 Janar – 18 Shkurt
Për çiftet, kjo ditë do të jetë e vështirë për të kaluar së bashku. Kurse për beqarët ka mundësi të jetë një ditë ku mund të gjejnë dashurinë. Në punë duhet t’i kushtoni vëmendje situatave të reja.

Peshqit
19 Shkurt – 20 Mars
Këtë ditë do të keni mundësi që të ndjeheni më mirë me partnerin tuaj. Në punë ka mundësi që të zhgënjeheni sot nga ndonjë situatë, por mbani qetësinë dhe bëhuni të durueshëm.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Bëjnë gjithçka për të kapur majat/ Dy shenjat më egoiste të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Bëjnë gjithçka për të kapur majat/ Dy shenjat më egoiste të horoskopit

Dashi

Kur e kuptoni se çfarë dëshironi, thjesht shkoni për ta marrë. Është diçka pozitive, për aq kohë sa mund ta kontrolloni. Ja që shpesh ndosh që situata t’ju dalë jashtë kontrollit. Natyrisht, mundoheni ta shpjegoni pse copa e fundit e picës e mbetur në kuti ju takon juve dhe askujt tjetër, ndërsa në sytë e të tjerëve mbeteni gjithmonë i etiketuar si egoist!

Luani

Motoja juaj është ‘çfarë të sheh syri, atë do marrësh’. Karakterizoheni nga guximi për të kaluar çdo pengesë, vetëm e vetëm që të arrini majën. Nuk e mendoni aspak që të ndaleni kur shihni diçka që doni, duke e bërë të qartë për çdokënd tjetër që të vetmit fitimtarë jeni ju dhe vetëm ju! E nëse dikush tjetër e do të njejtën gjë si ju, thjesht uleni ta këshilloni që po bën gabimin më të madh të jetës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 14 maj 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 9 maj 2021

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Nëse diçka në dashuri ju shqetëson në mendime, do të jetë me vend që këtë të premte të adresoni çështjet siç duhet. Lidhur me punën, pavarësisht krizës së përgjithshme, diçka e mirë rezervohet në qiell. Tregoni vëmendjen e duhur!

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Sipas horoskopit(14 maj), për sa i përket dashurisë, fundjava do të sjellë rezultate të mira. Sa i përket punës duhet të merrni kohë para se të veproni. Përdorni mendimet siç duhet.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Nëse shkëndija nuk është ndezur për një kohë të gjatë, tani është koha për të ecur përpara. Sa i përket punës, falë një propozimi të ri, do të jetë e mundur të përballesh me disa risi.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Në dashuri ka ardhur koha të ktheheni në lojë, ndërsa në punë është e nevojshme t’i kushtoni vëmendje të madhe vendimeve që do të merren. Mos u ngutni.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Sipas kësaj fundjava do t’ju sjellë disa këshilla, por gjithashtu do të ngrejë dyshime në lidhje me ndjenjat. Sa i përket punës, gjithçka po shkon mirë falë një vetëvlerësimi në rritje. Vazhdoni kështu!

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Venusi filloi me një tranzit të veçantë dhe kjo do t’ju çojë të jeni shumë tolerant në diskutime. Durimi do të jetë i nevojshëm edhe në punë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Nëse ka pasur një krizë në dashuri, diçka mund të ndryshojë në orët e ardhshme. Sa i përket punës, ka ardhur koha të ndryshojmë dhe të shikojmë pak përreth.

LEXO EDHE:  Horoskopi i errët që për habinë tonë është shumë i saktë

LEXO EDHE:  Horoskopi javor, 18-24 Janar/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Hëna nuk është më kundër jush. Dallimet duhet të zgjidhen sa më shpejt, që të jetë e mundur. Në vendin e punës nuk jeni plotësisht të kënaqur: disa vështirësi ju fusin në krizë të madhe.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Hëna ka qenë në opozitë për disa ditë, por nuk duhet të dorëzoheni. Mos u dorëzo kurrë. Sa i përket punës, e premtja do të jetë një ditë për tu marrë me energjinë e duhur.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Ndryshimet që ekzistojnë në çift mund të zgjidhen me një komunikim të mirë. Sa i përket punës, ju mund të bëni disa gabime, për shkak të shpërqendrimit tuaj.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Takimet e këtyre ditëve do të jenë shumë interesante, për të ardhmen. Kjo vlen si për dashurinë ashtu edhe për mjedisin e punës.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Para se të thoni ndonjë gjë, mendohuni dhe përpiquni të përdorni fjalët e duhura. Për sa i përket punës, lodhja ju bën të ndjeshëm: nervozizmi juaj rrjedh gjithashtu nga kjo situatë.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 13 maj 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 9 maj 2021

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Lajm i mirë për dashurinë, ndër të tjera me një person të lindur nën shenjën e Binjakëve mund të keni një histori të mirë. Ju dëshironi të lëshoni, por gjithashtu duhet të kapërceni një pengesë. Në punë, tani mund të ndryshoni dhe të filloni diçka të re gjithashtu!

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Lajm i mirë për dashurinë: një mirëkuptim i mirë mund të lindë me ata që kanë lindur nën shenjën e Binjakëve, por kujdes për ish-in. Në punë, jeni paksa i trazuar dhe keni Jupiterin dhe Saturnin përballë. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe mos u dorëzoni!

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Hëna, Mërkuri dhe Venusi janë në anën tuaj, një lajm i shkëlqyeshëm për dashurinë. Në punë, mos mendoni negativisht tani!

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Yjet tani janë premtues dhe ata që janë bashkë për një kohë të gjatë gjithashtu mund të bëjnë projekte të rëndësishme. Në punë, lajme të mira.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Për ndjenjat, situata është pak e veçantë, ju mund të keni mendime të dyta. Ëhtë më mirë të jesh i kënaqur me atë që vjen në vend që të nervozohesh!

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Venusi dhe Hëna janë disonante dhe dashuria ndikohet shumë nga kjo. Në punë, nëse po kërkoni një bonus, prisni javën tjetër!

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Hëna, Merkuri, Venusi, Jupiteri dhe Saturni janë në anën tuaj dhe kjo do të thotë që për dashurinë gjithçka po shkon mirë, përfitoni prej saj. Në punë, ka pak entuziasëm në ajër, por nëse filloni një projekt herët mund të keni një lajm të mirë!

LEXO EDHE:  Burrat e këtyre shenjave, tundohen  pa e marrë vesh as vetë

LEXO EDHE:  Horoskopi i errët që për habinë tonë është shumë i saktë

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të shtyni një përballje deri të hënën e ardhshme, tani është më mirë të shmangni argumentet në dashuri. Në punë, momenti është delikat: pranoni atë që ju ofrojnë, përpiquni të mos hapni mosmarrëveshje dhe mosmarrëveshje!

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Hëna dhe Venusi janë të kundërta, është më mirë të qëndroni të qetë në dashuri. Në punë, përpiquni të merreni me të gjitha problemet!

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Çiftet më pak të qëndrueshme mund të kenë keqkuptime dhe komplikime gjatë fundjavës. Në punë, jeni të pavendosur dhe nuk dini në cilën rrugë të shkoni!

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Hëna është e favorshme dhe tani ka ardhur koha për të folur, për të përfituar nga këto mundësi të bukura. Në punë, moment shumë pozitiv: filloni të planifikoni për të ardhmen!

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Në dashuri ka shumë polemika, më mirë për të mbajtur diskutimet larg. Në punë, ju jeni të lodhur, por mund të ndodhë që një bashkëpunëtor t’ju zemërojë.

LEXO TE PLOTE