Connect with Us

“Martesa ka marrë fund”/ Kaney dhe Kim drejt divorcit

Showbizz

“Martesa ka marrë fund”/ Kaney dhe Kim drejt divorcit

Publikuar

-

"Martesa ka marrë fund"/ Kaney dhe Kim drejt divorcit

Reperi, 43 vjeçar Kaney West dhe ylli i KUWTK, Kim Kardashian 39 vjeç, kanë menduar për divorcin disa javë para deklaratave të bujshme të reperit.

Sipas disa burimeve për People, gjatë bllokimit nga pandemia çifti jetuan të ndarë nga njëri-tjetri.

Kanye tronditi ndjekësit mbrëmjen e së martës kur tha se e kishte menduar divorcin me bashkëshorten që prej nëntorit të vitit 2018.

Kjo deklaratë erdhi pas fjalimit të tij të mbajtur në Karolinën e Jugut pasi rrëfeu se ai dhe Kim kishin menduar të abortonin vajzën e tyre North.

Kim reagoi ditën e djeshme në Instagram, pas deklaratve të Kaney duke thënë se ajo është ‘e pafuqishme’ dhe duke e quajtur burrin e saj ‘të shkëlqyeshëm por të komplikuar’

LEXO EDHE:  Zhvishet Kim Kardashian/ Rikthehet me format bombastike në fotot e reja

Kanye lufton me çrregullimin bipolar dhe, në vitin 2016, ai kaloi kohën në spital pas një emergjence urgjence psikiatrike ’që e detyroi të anulojë 21 data koncertesh.

Burimet shtojnë gjithashtu se ‘Ka pasur komunikim të mjaftueshëm, si në ditët e kaluara, ashtu edhe në javët para, për të vërtetuar se të dy palët mendojnë se martesa ka mbaruar’./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Vit i trishtë për Travoltën/ Pas bashkëshortes, humb një tjetër person të shtrenjtë

Publikuar

-

Nga

Vit i trishtë për Travoltën/ Pas bashkëshortes, humb një tjetër person të shtrenjtë

Aktori i famshëm John Travolta ka humbur një tjetër persona të shtrenjtë të familjes. Pas humbjes së bashkëshortes, bëhet e ditur se nipi i tij , Sam Travolta është ndarë nga jeta.

Sam Travolta, i cili ishte djali i vëllait të madh të John, ishte skenarist, ndërsa arsyeja e vdekjes së tij mbetet ende e panjohur.

Kanë kaluar vetëm tre muaj që kur bashkëshortja e tij humbi betejën me kancerin dhe u nda nga jeta, tashmë Travolta po përjeton një tjetër humbje të madhe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Arbana Osmani shfaqet për herë të parë pas lindjes/ Ja si e pritën Diellin në shtëpi

Publikuar

-

Nga

FOTO-Arbana Osmani shfaqet për herë të parë pas lindjes/ Ja si e pritën Diellin në shtëpi

Moderatorja Arbana Osmani dy ditë më parë solli në jetë fëmijën e saj të dytë. Arbana dhe Eduarti u bënë prindër të një djali të cilin e quajtën Diell.

Ditën e sotme moderatorja Xhemi Shehu ka publikuar një foto ku shfaqet krah mikeshës së saj me dy arushë të mëdhenj në duar duke treguar edhe pak nga zbukurimi i ambinetit për pritjen e Diellit në shtëpi.

Nëpërmjet fotos së publikuar nga Xhemi shihet një ambient tejet i bukur, i rrethuar me tullumbace ngjyrë gold dhe Arbana duket se shkëlqen nga lumturia./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në përvjetorin e ndarjes nga jeta/ Rita Ora kujton gjyshin e saj të ndjerë

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme ka qenë shumë e rëndësishme për këngëtaren Rita Ora. Në të njëjtën ditë ajo ka festuar ditëlindjen e të motrës dhe përvjetorin e ndarjes nga jeta të gjyshit të saj.

Rita postoi një foto të gjyshit të saj dhe shkroi se i mungon shumë. “Gjyshi të dua shumë”, shtoi këngëtarja në shqip.

Ndërsa në postimet e tjera, Rita u kujdes t’ja zbukuronte ditën motrës së saj duke publikuar momentet e tyre më të bukura.

Ajo ka ndarë edhe një video ku tregon një moment epik me motrën, e cila i rikujton se në fakt Rita është më e vogël se ajo, ndaj ka “të drejtën” t’i acarojë nervat./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE