Connect with Us

I dha fund lidhjes treshe/ Pendohet Egla Harxhi, ribashkohet me Princin e Libofshës

Showbizz

I dha fund lidhjes treshe/ Pendohet Egla Harxhi, ribashkohet me Princin e Libofshës

Publikuar

-

I dha fund lidhjes treshe/ Pendohet Egla Harxhi, ribashkohet me Princin e Libofshës

Ndarja e tyre bëri bujë mediatike, por tashmë Egla Harxhi zbulon zyrtarisht se ajo dhe Aleksandri janë rikthyer së bashku. E ftuar në “Vizioni i Pasdites”, modelja shprehu se pandemia i bëri të kuptojnë rëndësinë që kanë për njëri -tjetrin  dhe se ishte pikërisht Aleksandri që e hodhi hapin e parë drejt ribashkimit të tyre.

“Po, ishte ai që e kërkoi i pari. Pastaj erdhi natyrshëm. Që në momentin e parë që folëm, çdo gjë e kishim hedhur pas krahëve dhe e filluam nga e para. “Kam përshtypjen që dhe kjo pandemia, sfidat që kemi kaluar si partnerë. Jemi krahë njëri- tjetrit. Vërtet ka bërë bujë ndarja, kriza, problemet, por në fund të ditës nuk ka një marrëdhënie pa konflikte. A-ja është komunikimi. U ulëm në tavolinë, sqaruam çdo gjë, dhe na ka bërë më të forte”, u shpreh modelja

E pyetur nga moderatorja Evi Reçi për trekëndëshin e thyer të dashurisë, dhe nëse do e tentojnë sërish diçka të tillë, Egla u shpreh se tashmë ai është një kapitull i mbyllur.

“Po, nuk ka person të tretë. Nuk do të ketë. Është mbyllur ai kapitull. Lidhur me çfarë kemi bërë unë kam qenë gjithmon transparente. Nuk besoj te jeta e fshehtë. Por gjerat evulojnë, prioritetet ndryshojnë. Të tre bashkë me Luxin, për të vazhduar planet e të ardhmes”, përfundoi ajo.

LEXO EDHE:  Modelja shqiptare "tërbon" pushuesit/Nudo me të dashurin dhe të dashurën (Foto)

Historia

Ish-Miss Shqipëria, Egla Harxhi, është komentuar gjatë për marrëdhënien e saj treshe me Alexandre de Basseville (I vetëquajtur Princi i Libofshës) dhe Alesian. Megjithatë, dashuria poligame përfundoi shpejt, pasi Alesia i dha fund me çiftin.

Egla u bë nënë e një vogëlushi të cilin e pagëzoi me emrin Luxifer dhe gjatë intervistave tregoi se i ati i fëmijës, Alexandre, nuk qëndronte thuajse aspak me të dhe djalin. Madje, duket se gjërat mes tyre u ftohën aq shumë, i dha fund.

“Jo, s’kam më të bëj fare me Alen në asnjë formë. Tashmë jemi të ndarë, dhe jeta ime personale nuk është më publike. Pra e kam mbyllur me jetën publike, e po fokusohem kryesisht tek im bir, dhe te studio e arkitekturës me projekte në Shqipëri dhe jashtë saj”, deklaronte Egla.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Në hapat e të atit/ Vajza e Niko Peleshit: Dua t’i futem politikës

Publikuar

-

Nga

Në hapat e të atit/ Vajza e Niko Peleshit: Dua t’i futem politikës

Vajza e Niko Peleshit, Aleksia Peleshi është mjaft e komentuar në mediat rozë. Që në adoleshencë ajo u bë pjesë e një reviste italiane si modele ndërkohë që ka shkruar edhe një libër me poezi.

Aleksia është në përfundim të gjimnazit dhe ndjekësit në Instagram janë bërë kuriozë të dinë se çfarë rruge ajo do të ndjekë.Aleksia ka dhënë një përgjigje në Instastory për të gjithë, e cila ka ngjallur shumë reagime. Bukuroshja ka thënë se ndoshta një ditë do të ndjekë hapat e të atit.

LEXO EDHE:  Modelja shqiptare “tërbon” pushuesit/Nudo me të dashurin dhe të dashurën (Foto)

LEXO EDHE:  Ishte në një lidhje treshe, Egla Harxhi tregon se cili ishte shkaku i ndarjes

“Po studioj biznes digjital, dizajn dhe inovacion. Në të njëjtën kohë, do mundohem të nis biznesin tim online pasi shkolla ime të ndihmon të krijosh biznesin tënd ndërkohë që je duke studiuar. Pas studimeve, dua t’i futem politikës”, ka shkruar ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Emily Ratajkowski e akuzon hapur për abuzim seksual/ Reagon fotografi: “Kush e beson një vajzë që ka kërcyer nudo në klip”

Publikuar

-

Nga

Emily Ratajkowski e akuzon hapur për abuzim seksual/ Reagon fotografi: "Kush e beson një vajzë që ka kërcyer nudo në klip”

Modelja e famshme Emily Ratajkowski ka akuzuar fotografin Jonathan Leder për abuzim seksual dhe se ai e ka përdhunuar gjatë realizimit të një seti fotografik në shtëpinë e tij në vitin 2012. 29-vjeçarja shkruan se kishte shkuar në shtëpinë e Leder për një sesion fotografik për një revistë të quajtur Darius.

Ratajkowski shprehet se me të arritur në shtëpinë e Leder, ishte befasuar kur zbuloi se do të pozonte e veshur vetëm me të brendshme. Në përpjekje për tu dukur e pjekur, ajo pranoi edhe verën e kuqe që ai i ofroi gjatë mbrëmjes.

Pasi u fotografua me të brendshme, Ratajkowski pretendon se Leder i kërkoi të zhvishet: “Le ta provojmë lakuriq tani”.

“Në sekondën që unë hoqa rrobat, një pjesë e imja u veçua. Fillova të dal jashtë vetes. Blici i tij ishte aq i ndritshëm dhe unë kisha pirë aq shumë verë, saqë pika të zeza gjigante po zgjeroheshin dhe dilnin para syve të mi”.Më vonë, kur artistja e grimit që ishte e pranishme për xhirimin shkoi për të fjetur, Ratajkoëski, e cila thotë se ishte “shumë, shumë e dehur”, u mbështoll nën një batanije në divan bashkë me fotografin, i cili nisi ta pyeste për të dashurit e saj ndërsa shikonte teksa modelja fërkonte këmbët e saj për t’i ngrohur.

LEXO EDHE:  Shthurje me lidhjen treshe/Ish-Misi i përgjigjet gazetares: Mos u merr me mua!

LEXO EDHE:  Foto/Ish-Missi shqiptar pozon nudo në Francë

“Ai më tha se i pëlqente ajo gjëja që po bëja me këmbët. Shumica e asaj që erdhi më pas ishte një turbullirë përveç ndjenjës. Nuk mbaj mend të jemi puthur, por mbaj mend që gishtat e tij papritmas ishin brenda meje”, pohon ajo. “Gjithnjë e më fort dhe shtynte dhe shtynte sikur askush nuk më kishte prekur më parë ose nuk më ka prekur që atëherë. Kjo me të vërtetë më dhembi. Unë e çova dorën time në mënyrë instiktive tek kyçi i tij dhe nxora gishtat e tij nga unë me forcë. Nuk thashë asnjë fjalë. Ai u ngrit papritmas dhe u turr i heshtur në errësirën e shkallëve”.

Por nga ana tjetër fotografi ka mohuar  pretendimet e Ratajkowski-t, duke i thënë gazetarit se pyetjet ishin shumë fëmijënore për t’u përgjigjur. Duke iu referuar xhirimeve lakuriq dhe topless që Ratajkowski ka bërë në vitet kur ka punuar me të, Leder vazhdoi: “A e dini për kë po flasim apo jo? Kjo është ajo vajza që kërceu lakuriq në videon e Robin Thicke në atë kohë. Ju vërtet dëshironi që dikush të besojë se ajo ishte një viktimë”?, është shprehur ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ajo tha “Po”/ Amari i dhuron “unazën” më të bukur mami Oltës

Publikuar

-

Nga

Aktorja Olta Gixhari pak javë më parë u bë nënë për herë të parë. Bukuroshja solli në jetë djalin të cilin vendosi ta quante Amar. Aktorja nuk ndalet në asnjë moment pa e shprehur lumturinë që Amar i dhuron çdo ditë.

Së fundi ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj “unazën” që i ka dhuruar Amar, e cila është më e bukura që mund të keni parë ndonjëherë.

LEXO EDHE:  Befason “Princi i Libofshës”: Me Eglën nuk na bashkon dashuria, marrëdhënia treshe…

LEXO EDHE:  Fotot +18/Ish-Miss Albania prezanton sekretet e marrëdhënies treshe: Presim fëmijë

Ajo mban në gisht biberonin e vogël të bebeve dhe krahas shkruan se ka thënë “Po” përgjithmonë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

LEXO TE PLOTE