Connect with Us

Befason modelja e njohur/ Publikon fotot e gjoksit pas heqjes së impianteve

Showbizz

Befason modelja e njohur/ Publikon fotot e gjoksit pas heqjes së impianteve

Publikuar

-

Modelja e njohur Chrissy Teigen ka kryer ndërhyrjen për të hequr nga gjoksi imipiantet e vendesora kohë më parë.

Ajo është shprehur se tashmë kishte dëshirë të ishte shumë më e lirshme me trupin e saj, të mund të vishte fustane me masën e saj si dhe të mund të qëndronte rehat e shtrirë barkas.

Chrissy hyri në Instagram dhe ngriti bluzën për t’ju  treguar shenjat nga operacionet si dhe për të bindur fansat që nuk e besonin që ndërhyrja ishte e vërtetë.

“Disa miq të mi vazhdojnë t’u tregojnë njerëzve se me të vërtetë kam bërë ndërhyrje sepse askush nuk e beson. Këto janë shenjat”, u shpreh ajo.

Por modelja nuk e la me kaq pasi, postoi edhe një foto të bërë menjëherë pas operacionit të gjirit. Imazhi  tregon dy ndërhyrjet dhe qepjet e bëra në pjesën e poshtme të gjoksit.

LEXO EDHE:  Modelet e VS “çmendin” Floridën

“Ata kanë qenë të shkëlqyeshëm për mua për shumë vite, por unë dua ta tejkaloj këtë pjesë. Unë do të doja që të mbërtheja një fustan në masën time, të shtrhem barkazi me rehati! Prandaj mos u shqetësoni për mua!”, shkruante ajo në postim./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U arrestua nga policia/ Princi sqaron si qëndron e vërteta

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë në media qarkulloi një video ku Princi nja nga konkurentët e Përputhen ishte arrestuar. Ai shfaqej i rrethuar nga disa policë, por nuk u dha asnjë detaj më tepër.

Ditën e sotme konkurenti ka sqaruar se si qëndron e vërteta duke u shprehur se nuk ka dëshirë të flasë për këtë. Ai tha se thjesht është shoqëruar në rajonin e policisë, por sipas tij nuk ka asnjë precedent penal.

“Nuk dua të flasë shumë për atë situatë. Ka ndodhur para tre vitesh, por prek dhe njerëz të tjerë ndaj nuk dua të flasë shumë. Nuk kam dëshirë të flasë. Thjesht jam shoqëruar në rajon, kam hyrë në një derë dhe kam dal nga dera tjetër. Nuk kam marrë precedent penal, nuk jam proceduar. Jam më i zgjuar se dje dhe më budalla sa nesër. Unë jam filmuar nga një polic dhe nuk e di si ka dalë në media kjo video”, tregoi Princi./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Maluma vjen në Tiranë/ Zbulohet data e koncertit

Publikuar

-

Nga

Koncerti i këngëtarit Maluma në vendin tonë u anulua si pasojë e pandemisë dhe një lajm i mirë vjen për të gjitha fansat e tij. Duke qenë se dhe vendet e Evropës po shkojnë drejt hapjes dhe nisjes së koncerteve dhe Shqipëria do të mbajë koncertin e shumëpritur të Malumës.

Maluma do të jetë në Tiranë në Ditën e Verës, më 14 mars 2022 dhe do të mbahet në sheshin Skendërbej.

Bashkia Tiranë bëri njofton se nuk do të ketë rimbusim të biletave të blera, por ato do të jenë të vlefshme për datën e re të koncertit.

LEXO EDHE:  Fotot/Ratajkowski na tregon gjoksin

LEXO EDHE:  Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

“Biletat mund të përdoren nga personat që i kanë blerë ose persona të tjerë që do të duan t’ua dhurojnë ose rishesin të njohurve të tyre, ose palëve të treta që janë të interesuar për të blerë bileta.”, bëri me dije kompania RedCloud./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rezarti u shpreh se Alexi është homoseksual/ Salsano Rrapo del në mbrojtje të aktorit

Publikuar

-

Nga

Rezarti u shpreh se Alexi është homoseksual/ Salsano Rrapo del në mbrojtje të aktorit

Përplasja mes Aleks Seitajt dhe Rezart Veleshnjas rrëmbeu menjëherë vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale ku ky i fundit akuzoi aktorin e Portokallisë se parodinë e tij  nuk duhet ta shikojnë adoleshentët. Ai ngriti pretendime se Alexi është homoseksual.

Shumë personazhe të njohur i dolën në mbrojtje Alexit mes tyre edhe aktori Salsano Rrapi. Ky i fundit ka hedhur thumba për Rezartin.

Salsano ka postuar një video nga një prej skeçet e tij ku interpreton si femër, njësoj si roli i Vezires që ka Aleksi.

LEXO EDHE:  Fotot/Ratajkowski na tregon gjoksin

LEXO EDHE:  Modelja më "hot" e momentit/ Fotot e "bishës" së fitnesit

“Unë jam Vivi dhe përshëndes Vezieren dhe të gjithë ata aktorë që nuk bëhen dot si Vivian dhe Vezirja”, ka shkruar Salsano dhe ka etiketuar në postim Aleksin./CNA.al

LEXO TE PLOTE