Connect with Us

Poza provokuese dhe linja “bombë”/ Sabina Dana shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Showbizz

Poza provokuese dhe linja “bombë”/ Sabina Dana shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Këngëtarja e superhitit “E kam pas”, Sabina Dana, ka çmendur rrjetin teksa është shfaqur më seksi se kurrë më parë nga pushimet.

Bukuroshja ka treguar linjat e saj perfekte teksa ka pozuar tejet provokuese me rrobat e banjos së markës së njohur Fendi.

Këngëtarja po pushon në jug të Shqipërisë së bashku me familjen e saj, bashkëshortin dhe vajzën Dahlin.

Edhe pse tashmë është nënë e një vajze, Sabina duket më në formë se kurrë dhe këtë e tregojnë më së miri fotot me bikini.

LEXO EDHE:  Elvana Gjata e “kalli” me fustanet/ Këngëtarja "djeg" rrjetin me linjat seksi

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të fundit të Sabina Danës të siguruara nga CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Femra egoiste, duan të duken gjithkund”/ Vajza e Manjola Nallbanit i kthehet ashpër ndjekëses që kritikoi mamanë e saj

Publikuar

-

Nga

“Femra egoiste, duan të duken gjithkund”/ Vajza e Manjola Nallbanit i kthehet ashpër ndjekëses që kritikoi mamanë e saj

Këngëtarja Manjola Nallbani ka realizuar një set  fotografik mjaft tërheqës ku shfaqet e kuruar deri në detaj. Ajo i ka ndarë fotot në rrjetin e saj social ku nuk kanë munguar komentet. Sigurisht shumica janë komplimentuese por ka edhe njerëz që kanë komentuar jo pozitivisht.

Njëra prej ndjekësve shkruan: “Unë s’jam e këtij mendimi dhe nuk më pëlqejnë pozat e kësaj…. Shqipëria ka femra egoiste duan të duken gjithkund….mos harroj që pamjet e këtyre janë nën trukun dhe kurimin e tyre maksimal…kur ka femra shumë natyrale të thjeshta dhe femërore e të ëmbla”, ka shkruar ndjekësja.

Manjola nuk ka reaguar, por vajza e saj, Megi, i është kundërpërgjigjur ndjekëses së nënës.

Nuk pretendoj ta kuptosh, por kjo s’është foto pasaporte që të ketë “thjeshtësi”, është set për koperinë reviste… Nejse, edhe ti pa qenë person publik fare dhe s’të njeh askush, nuk i like mangut as rruazat, as buzëkuqin, as selfiet dhe as profilin publik për pak vëmendje! Është normale që do të zbukurohesh se je femër, por është tjetër çështje që ka disa gra qe s’ka make up t’ju bëjë derman se ju duket negativiteti që në shikim, po të paktën mos gjyko ato që duken bukur dhe janë me mentalitet 100 vjet para!”, i është kthyer Megi.

LEXO EDHE:  E “çmendur” pas basketbollistëve/ Fotot më bombastike dhe seksi të modeles australiane, Jessica Cribbon

LEXO EDHE:  Gjëja e parë që do të shikoni në këto foto do të zbulojë shumë për gjendjen tuaj emocionale

Pas saj ka reaguar edhe Manjola duke u shprehur se këto janë foto artistike për një kopertinë reviste dhe se nuk kishte si të shfaqej ndryshe në to. Megjithatë ajo nuk e ka zgjatur më tej këtë çështje duke thënë se kush nuk kupton këtë gjë le të vazhdojë me gjykimet e kota.

O jeta ime! Njeriu që ndihet plot me veten nuk ja vret sytë shkëlqimi askujt tjetër! Unë natyrisht nuk po dal kështu në rrugë për të blerë presh po janë foto artistike për një koperinë reviste! Në vitin 2020! Dhe jam Artiste! Kush nuk kupton kaq gjë çfarë te thuash përveçse… ky fat na ra!”, shkruan Nallbani./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Albana Osmani zbulon lidhjen e gjakut me moderatorin e njohur shqiptar

Publikuar

-

Nga

Albana Osmani zbulon lidhjen e gjakut me moderatorin e njohur shqiptar

Moderatorja Albana Osmani ka zbuluar në shumë detaje nga jeta e saj private dhe profesionale.

E ftuar ditën e sotme në emisionin ‘ABC e Mëngjesit’, ajo ka folur edhe për planet e së ardhmes, ku nuk nguroi të sqaronte edhe deklaratën e bërë për Arbana Osmanin.

Mirëpo, në një moment, ajo është bërë pjesë e rubrikës me receta gatimi dhe ka zbuluar se me moderatorin Alban Musa kanë edhe lidhje gjaku.

LEXO EDHE:  Babagjyshja më e nxehtë e fundvitit vendos ti heqë të gjitha…(+18)

LEXO EDHE:  Elvana Gjata e “kalli” me fustanet/ Këngëtarja "djeg" rrjetin me linjat seksi

Unë edhe Albana jemi malësorë, tropojanë që të dy, por përveç kësaj ta themi që jemi kushërinj”, tha ai. Ndërsa, Albana shtoi: “Duhet të marrë mamin në telefon dhe t’i them: ‘Alo ma, jam te Albani”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ermal Mamaqi i bën kamerën e fshehtë kamarierit/ Kjo video nuk duhet humbur

Publikuar

-

Nga

Ermal Mamaqi i bën kamerën e fshehtë kamarierit/ Kjo video nuk duhet humbur

Aktori Ermal Mamaqi shpesh herë ndan video shumë argëtuese në rrjetet sociale.

Së fundi ai ka ndarë me ndjekësit një video ku tregon kamerën e fshehtë që ka realizuar me një kamarier.

Ai kishte krijuar një situatë të sikletshme për kamarierin i cili po ruante qetësinë duke e pyetur se cila ishte ankesa që kishte Ermali.

LEXO EDHE:  Humbi pothuajse 45 kilogramë/ Këngëtarja me famë botërore habit fansat me ndryshimin e saj drastik

LEXO EDHE:  Elvana Gjata e “kalli” me fustanet/ Këngëtarja "djeg" rrjetin me linjat seksi

Në fund ai zbulon se kjo është një kamerë e fshehtë dhe se Bajrami ishte kamarieri më i mirë në botë.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

LEXO TE PLOTE