Connect with Us

Klaudia Pepa i heq të gjitha përveç kapeles prej kashte

Showbizz

Klaudia Pepa i heq të gjitha përveç kapeles prej kashte

Publikuar

-

Klaudia Pepa i heq të gjitha përveç kapeles prej kashte

Balerina Klaudia Pepa, është e njohur për guximin e saj në veshje dhe duket se nuk e ka problem që të provokojë herë pas here. Së fundmi ajo ka pozuar e gjitha zhveshur, teksa pjesët intime i mbulon vetëm me një kapele kashte.

Balerina ka dhënë edhe një sqarim karshi fotos të publikuar në rrjetet sociale:

LEXO EDHE:  Befason Klaudia Pepa/ Pa rroba në një vaskë me petale

“Kuptohet që jam e paduruar për detin dhe pushimet? Sidoqoftë, këtë foto e bëra në shtëpi, fqinjët nuk panë asgjë. Por e bëra shumë shpejt dhe në fund rezultati nuk është keq… por nuk do të guxoja ta realizoja jashtë, do të ishte pak e sikletshme.” /CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Surprizon me pamjen e saj të re/ Kiara Tito bëhet brune

Publikuar

-

Nga

FOTO-Surprizon me pamjen e saj të re/ Kiara Tito bëhet brune

Moderatorja shumë e dashur, Kiara Tito është rikthyer shumë më e freskët dhe e bukur me pamjen e saj të ri. Kiara ka vendosur të ndryshojë ngjyrën e flokëve duke u khtyer në brune. Ndryshimin në pamje ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj të cilët kanë reaguar me komente komplimentuese.

Me këtë pamje moderatoja rikujtoi dhe njëherë pamjen e saj në fillimet e karrierës në televizion.

LEXO EDHE:  Klaudia Pepa nuk kursehet/ Çmend ndjekësit me format seksi

LEXO EDHE:  Sensuale si Klaudia Pepa (Foto)

Pavarësisht,ndryshimeve të vazhdueshme në pamje, moderatorja mbetet po aq e bukur./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E admiroja doja të isha përballë tij”/ Sharon Stone tregon aktorin që puth më mirë

Publikuar

-

Nga

“E admiroja doja të isha përballë tij”/ Sharon Stone tregon aktorin që puth më mirë

Aktorja  famshme Sharon Stone, në një intervistë për “Watch What Happens Live”,ka treguar se cila ishte puthja më e mirë skenike që kishte dhënë gjatë gjithë karrierës së saj.

Ikona e kinematografisë ka treguar se mashkulli që puthjen më të mirë në një film e kishte dhënë me aktorin Robert De Niro.Ndërsa Stone tregonte për puthjen e saj me kolegun në filmin “Casino”, ajo tregoi se zgjedhja e saj mund të ketë të bëjë me respektin e jashtëzakonshëm që kishte për De Niro-n si aktor.

“Ishte aktori që unë admiroja më shumë dhe thjesht doja të ulesha përballë tavolinës së Robert De Niros”.“Dhe ndoshta për faktin se e vlerësoja atë në mënyrë të jashtëzakonshme, kisha respekt të madh dhe ishte kulmi i momentit të puthjes për mua. Kishte shumë gjëra që lidheshin me të”, tha Stone. “Nuk e di nëse mund të krahasoj diçka tjetër me të”, tha Stone. “Çdo gjë tjetër ishte “pff”./ CNA.al

Robert De Niro and Sharon Stone having a tender moment as they lay on a bed in a scene from the film ‘Casino’, 1995. (Photo by Universal Pictures/Getty Images)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“U zhvendos në Gjermani për mua dhe vajzën”/ “Hyrrem” flet për partnerin e saj misterioz

Publikuar

-

Nga

“U zhvendos në Gjermani për mua dhe vajzën”/ “Hyrrem” flet për partnerin e saj misterioz

Aktorja shumë e njohur për rolin e saj në serialin “Sulejmani i Madhërishëm”, Meryem Uzerli është mjaft e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën privte. Aktorja është në pritje të ëmbël dhe mediat e huaja shpesh herë shkruajnë artikuj rreth babait të fëmijës, të cilin aktorja e ka mbajtur shumë larg vëmendjes së mediave rozë.

Së fundmi në një intervistë, Meryem ka folur për herë të parë për partnerin duke treguar se ai është amerikan dhe është zhvendosur në Gjermani për të jetuar me të dhe vajzën e saj. “Nuk jam vetëm. Kam dikë special në jetën time. Ai është amerikan. U zhvendos në Gjermani për mua dhe Laran”-tregoi aktorja.Meryem tregoi se partneri nuk e dinte që ajo ishte e famshme në Turqi dhe e mësoi më vonë. E pyetur nëse e ka menduar martesën, aktorja u përgjigj se kur të ndihet gati do të martohet. “Jemi në vitin e koronës. Nuk kam ëndërruar një dasmë me maska. Të shohim ç’do ndodhë”-u shpreh Meryem./ CNA.al

LEXO TE PLOTE