Connect with Us

Florjan Binaj për mbylljen e jetës së natës/ Është studim i Universitetit të Surrelington

Life Style

Florjan Binaj për mbylljen e jetës së natës/ Është studim i Universitetit të Surrelington

Publikuar

-

Florjan Binaj për mbylljen e jetës së natës/ Është studim i Universitetit të Surrelington

Pas vendimit, të qeverisë për mbylljen e klubeve të natës, diskove apo shërbimeve të ngjashme si në ambiente të hapura ashtu edhe në ato të mbyllura, ka ardhur edhe reagimi i shumë artistëve të cilët performojnë gjatë netëve në ambientet të tilla.

Siç i kemi parë gjatë ditës, personazhe të njohur të showbiz-it kanë reaguar lidhur me këto masa, shumica prej të cilëve duket se s’kanë qenë dakord me këtë vendim.

Mes tyre është Florjan Binaj, i cili ka bërë një reagim mjaft ironik në lidhje me vendimin e marrë.

LEXO EDHE:  Covid i “pamëshirshëm” me bluzat e bardha/ Infektohet një tjetër mjek tek Urgjenca e Traumës

“Sipas një studimi të Universitetit të Surrelington në Tirinois të Maçaçuets, Covid-19 transmetohet edhe nëpërmjet notave të muzikës sidomos pas orës 20:00. Ky universiteti gjet tek një këngë një notë Do dhe një notë Sol pozitive me Covid, ndërkohë që tamponi i është bërë Mi-së, La-së dhe Re-së, ndërkohë Fa-ja dhe Si-ja kanë dalë negative në test”-shkruan aktori i humorit në “Instagram”. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tifozja më “hot” e Instagramit/ Njihuni me “bishën ruse” që përvëlon me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Anna Chernova e njohur ndryshe si Anella Miller po i çmend të gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Modelja ruse është mjaft e komentuar për linjat e saj perfekte si dhe për fotot fanatstike që ndan në Instagram.

Ajo njihet gjithashtu si një modele fitnesi si dhe një nga yjet e Instagramit. Famën e saj dhe 2.5 milionë ndjekës ajo i arriti duke pozuar shumë seksi në rrjetet sociale.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “zjarr” si Kelly Galle/ Fotot më magjepsëse të yllit të pasarelave

Publikuar

-

Nga

Një “zjarr” si Kelly Galle/ Fotot më magjepsëse të yllit të pasarelave

Kelly Galle është një nga modelet më seksi të pasarelave. Kelly ka një trup tejet të tonifikuar dhe këtë e tregon në të gjitha fotot e saj me bikini.

Këmbë të tonifikuara dhe bark me muksuj, modelja ka trupin që çdo femër do të dëshironte.Bukuroshja është një nga modelet e Victoria Secret dhe nuk ndalet së provokuari me fotot e saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më provokuese e momentit/ Fotot më fantastike të Devin Brugman

Publikuar

-

Nga

Modelja më provokuese e momentit/ Fotot më fantastike të Devin Brugman

Devin Brugman është një modele amerikane e cila ka pushtuar Instagramin me fotot e saj provokuese. Ajo numëron mbi 1 milion ndjekës në rrjetet sociale të cilëve iu dhuron poza të nxehta.

29 vjecarja është një modele e famshme në Amerikë, por jo vetëm, sepse ajo njihet edhe si sipërmarrëse dhe blogere.Ndër të tjera, ajo është e njohur dhe në botën e futbollit amerikan, për shkak se në vitin 2013 ajo ka qenë e lidhur me Greg Little. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE