Connect with Us

U tha se u nda nga Eros Grezda/ Me kë po i kalon këto ditë të nxehta vere Oriola Marashi

Showbizz

U tha se u nda nga Eros Grezda/ Me kë po i kalon këto ditë të nxehta vere Oriola Marashi

Publikuar

-

Pak ditë më parë në mediat rozë u përfol se Oriola Marashi dhe Eros Grezda i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre pasi çifti nuk ndiqen më në rrjetet sociale.

Bukuroshja së fundi ka ndezur Instagramin teksa ka publikuar disa foto ku shfaqet tejet seksi me bikini.

Të gjithë u bënë kuriozë se kush e shoqëron bukuroshen shqiptare në pushimet e saj dhe është mikesha e saj më e mirë, Kejvina Kthella.

LEXO EDHE:  Boom Boom-Oriola Marashi tërbon fansat/ Modelja dhuron poza "hot" me bikini

Nga fotot dhe videot e publikuara në Instastory dy bukuroshet shfaqen nga i njëjti vend dhe së fundi duket se kanë pushuar në Shëngjin.

Kujtojmë se të dyja modelet kanë qenë të komentuara pafund kohët e fundit në mediat rozë përsa i përket jetës private./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Publikuar

-

Nga

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë një dhuratë super luksoze nga një mashkull misterioz, emrin e të cilit Fjolla nuk e ka zbuluar.

Personi në fjalë e ka surprizuar këngëtaren me një makinë Audi Q7 dhe nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, Fjolla duket tejet e emocionuar.“Hajde për hajër ta gëzosh”, shprehet në video djali që e ka surprizuar. Përveç makinës, djali i ka dhuruar dhe një tufë me lule.

LEXO EDHE:  FOTO-Modelja çmend rrjetin/ Pozon me bikini minimaliste duke i lënë pak vend imagjinatës

LEXO EDHE:  Një “bombë” e vërtetë si Kejvina Kthella/ Fotot më fantastike të modeles që po çmend shqiptarët

Fjolla Morina është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private, ndaj pritet të na zbulojë diçka më tepër rreth kësaj dhurate kaq luksoze dhe djalit që ia dhuroi./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton të dashurën s*ksi

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj vite më parë, Shpat Kasapi e ka lënë pas në të shkuarën duke nisur një romancë të re.

Disa ditë më parë ai u fotografua krah një vajze shumë bukuroshe që më pas u zbulua se identiteti i saj ishte Selvije.

Pas fotos që qarkulloi në rrjet dyshja nuk kanë mundur ta mbajnë  të fshehtë dashurinë e tyre duke e shprehur hapur edhe në rrjetet sociale.Në një foto të publikuar së fundi nga Shpat Kasapi, Selvija ka komentuar në foton e partnerit duke lënë një emoji me kurorë mbreti dhe një zemër.

LEXO EDHE:  Pushime të lira/Ja vendet ku mund të shkoni

LEXO EDHE:  Shqiptarët  "dynden" jashtë vendit për të pushuar / Ja destinacionet më të preferuara

Ndërsa Shpat nuk ka nguruar të shprehë dashurinë duke i shkruar: “Ti je plot dashuri🙏❤️❤️”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Moderatorja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka shokuar  të gjithë teksa shfaqej brenda një arkivoli prej xhami të rrethuar me lule.

Konkurrentët e spektaklit “Tu si que vales”, kanë vendosur të sjellin një shfaqje të vogël në studio, duke përfshirë këtu edhe Maria De Filipin. E veshur me një kostum ngjyrë rozë, ajo u pa e shtrirë në arkivolin prej xhami.Ndërsa, juria e emisionit janë shkrirë së qeshuri kur kanë parë moderatoren brenda arkivolit. Pas kësaj video menjëherë bëri xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE