Connect with Us

Nuk ndalet Françeska Jaçe/ Publikon videot “hot” me bikini

Showbizz

Nuk ndalet Françeska Jaçe/ Publikon videot “hot” me bikini

Publikuar

-

Nuk ndalet Françeska Jaçe/ Publikon videot “hot” me bikini

Modelja Françeska Jaçe është një nga vazjat më seksi të Instagramit. Jaçe nuk ndalet së provokuari me videot hot nga pushimet e saj në bregdet.

Teksa shfaqet me bikini minimalise, Jaçe tregon linjat perfekte duke marrosur ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja shpesh herë komentohet për foto dhe video provokuese dhe për këtë arsye është kthyer në një nga modelet më të ndjekura të momentit.

LEXO EDHE:  Manjolla Nallbani një modele e përkryer

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Soni Malaj tregon muskujt/ Këngëtarja trazon rrjetin me foton e fundit

Publikuar

-

Nga

Soni Malaj është cilësuar si një nga këngëtaret më seksi shqiptare. Ajo ka një karrierë të gjatë muzikore ku ndër vite i ka dhuruar shumë hite publikut shqiptar. Por Soni nuk është vlerësuar vetëm për zërin e saj dhe muzikën që bën por edhe pamjen e jashtme.

Ajo shpesh është cilësuar si një nga vajzat më seksi dhe këtë gjë e vërteton edhe fotoja e saj e fundit.

LEXO EDHE:  Manjolla Nallbani një modele e përkryer

LEXO EDHE:  Rachel Hilbert një tjetër ëngjëll seksi VS

Këngëtarja ka publikuar së fundi një foto ku shfaqet me bikini duke çmendur ndjekësit. Soni nuk ka nguruar për të treguar trupin perfekt dhe barkun me muskuj në pozën më provokuese.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on


Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Virus idiot”/ Sadna shfaqet për herë të parë pasi u infektua me Covid-19

Publikuar

-

Nga

"Virus idiot"/ Sadna shfaqet për herë të parë pasi u infektua me Covid-19

Aktorja e njohur indiane Sara Khan e njohur për rolin e saj si Sadna në serialin “Bidai”, pak ditë më parë njoftoi se ishte prekur nga Coronavirus.  Aktroja tha se është karantinuar në shtëpinë e saj dhe po pret ta kalojë sa më shpejt virusin.

Së fundmi aktorja ka publikuar një foto nga karantina, ku shfaqet në dhomën e saj dhe duket në formë të mirë. “Doja t’ju tregoja se jam mirë dhe inshallah shërohem sa më shpejt nga virus idiot. Jam e bekuar që kam urimet, dashurinë, kujdesin dhe suportin tuaj”-shkruan Sara krah kësaj fotoje.Aktorja po qëndron në shtëpinë e prindërve të saj, por është kujdesur të mbajë distancën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fjoralba Ponari nuk mund ta fshehë më/ Prezanton për herë të parë të dashurin

Publikuar

-

Nga

Fjoralba Ponari nuk mund ta fshehë më/ Prezanton për herë të parë të dashurin

Moderatorja Fjoralba Ponari është një nga personazhet e ekranit më të komentuara, sidomos për jetën private.  Ajo ka rrëfyer kohë më parë se është në një lidhje dashurie por është treguar shumë e rezervuar përsa i përket ruajtjes së imazhit.

Së fundmi, Fjoralba ka postuar një foto krah tij. Ata shihen të përqafuar teksa kanë pozuar para pasqyrës, por edhe këtë herë ka preferuar ta ruajë imazhin e tij, duke vendosur një emoji zemër në fytyrë.Kujtojmë që pak ditë më parë në një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram, moderatorja foli për partnerin e saj, teksa një ndjekës e pyeti lidhur me këtë.

LEXO EDHE:  Franca ndalon modelet anoreksike

LEXO EDHE:  Modelja e njohur feston 30 vjetorin/ Nxjerr në treg linjën e bikinive

Njëri prej ndjekësve e ka parë moderatoren me një djalë në rrugë, ndërsa nuk ka nguruar ta pyesë se për kë bëhet fjalë.  “Kush është ai çuni i gjatë dhe simpatik që ishte me ty sot? Je si beb live”, ka qenë komenti i ndjekësit, ndërsa moderatorja ia ka kthyer: “I dashur im dhe faleminderit.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE