Connect with Us

Një “bombë” e vërtetë/ Kejvina Kthella më seksi se kurrë në fotot e fundit

Showbizz

Një “bombë” e vërtetë/ Kejvina Kthella më seksi se kurrë në fotot e fundit

Publikuar

-

Një “bombë” e vërtetë/ Kejvina Kthella më seksi se kurrë në fotot e fundit

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja si gjithnjë është shfaqur në super formë teksa ka realizuar një nga projektet e saj më të fundit në lidhje me modën.

Kejvina e veshur me një fustan të ngushtë pas trupit dhe duke dhuruar poza tejet sensuale i ka vënë flakën Instagramit.

Kujtojmë se Kthella është kthyer sërish në Shqipëri pas qëndrimit të gjatë në SHBA. Bukuroshja po shijon disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar ku nuk mungojnë edhe fotot seksi me bikini.

LEXO EDHE:  FOTOT-Këngëtarja me famë botërore çmend fansat/ Shihni si duket Rihanna pa pikë grimi

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Virus idiot”/ Sadna shfaqet për herë të parë pasi u infektua me Covid-19

Publikuar

-

Nga

"Virus idiot"/ Sadna shfaqet për herë të parë pasi u infektua me Covid-19

Aktorja e njohur indiane Sara Khan e njohur për rolin e saj si Sadna në serialin “Bidai”, pak ditë më parë njoftoi se ishte prekur nga Coronavirus.  Aktroja tha se është karantinuar në shtëpinë e saj dhe po pret ta kalojë sa më shpejt virusin.

Së fundmi aktorja ka publikuar një foto nga karantina, ku shfaqet në dhomën e saj dhe duket në formë të mirë. “Doja t’ju tregoja se jam mirë dhe inshallah shërohem sa më shpejt nga virus idiot. Jam e bekuar që kam urimet, dashurinë, kujdesin dhe suportin tuaj”-shkruan Sara krah kësaj fotoje.Aktorja po qëndron në shtëpinë e prindërve të saj, por është kujdesur të mbajë distancën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fjoralba Ponari nuk mund ta fshehë më/ Prezanton për herë të parë të dashurin

Publikuar

-

Nga

Fjoralba Ponari nuk mund ta fshehë më/ Prezanton për herë të parë të dashurin

Moderatorja Fjoralba Ponari është një nga personazhet e ekranit më të komentuara, sidomos për jetën private.  Ajo ka rrëfyer kohë më parë se është në një lidhje dashurie por është treguar shumë e rezervuar përsa i përket ruajtjes së imazhit.

Së fundmi, Fjoralba ka postuar një foto krah tij. Ata shihen të përqafuar teksa kanë pozuar para pasqyrës, por edhe këtë herë ka preferuar ta ruajë imazhin e tij, duke vendosur një emoji zemër në fytyrë.Kujtojmë që pak ditë më parë në një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram, moderatorja foli për partnerin e saj, teksa një ndjekës e pyeti lidhur me këtë.

LEXO EDHE:  Foto/ Moderatorja e njohur befason me pamjen e saj pas lindjes

LEXO EDHE:  Agjensia e modelingut ka vetëm një kriter për tu pranuar/ Duhet të jesh mbi 45 vjeç

Njëri prej ndjekësve e ka parë moderatoren me një djalë në rrugë, ndërsa nuk ka nguruar ta pyesë se për kë bëhet fjalë.  “Kush është ai çuni i gjatë dhe simpatik që ishte me ty sot? Je si beb live”, ka qenë komenti i ndjekësit, ndërsa moderatorja ia ka kthyer: “I dashur im dhe faleminderit.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Alketa Vejsiu në Sanremo 2021/ Prezantuesja shqiptare rikthehet në festival

Publikuar

-

Nga

Alketa Vejsiu në Sanremo 2021/ Prezantuesja shqiptare rikthehet në festival

Mediat italiane i kanë kushtuar një tjetër artikull prezantueses Alketa Vejsiu. Pas pjesëmarrjes në Sanremo 2020, italianët duket se nuk do të heqin dorë nga Alketa.

Në faqet e revistës së njohur italiane  “Chi” thuhet se prezantuesja shqiptare do të kthehet në festival vitin e ardhshëm me një rol të sajin ende të pazbuluar.Prandaj, Alketa Vejsiu në “Sanremo 2021” nuk do të mbështesë prezantuesin dhe drejtorin artistik të festivalit, Amadeus. Për Alketën parashikohet një hapësirë ​​e personalizuar, të cilën prezantuesi do të mund të shfrytëzojë sipas dëshirës, ​​brenda njërës nga 5 mbrëmjet e festivalit numër 71.

LEXO EDHE:  FOTOT-Këngëtarja me famë botërore çmend fansat/ Shihni si duket Rihanna pa pikë grimi

LEXO EDHE:  E veshur vetëm me një këmishë të tejdukshme/ Modelja “nxeh” rrjetin

“Prezantuesja shqiptare Alketa Vejsiu, e pranishme vitin e kaluar në “Festivalin e Sanremos”, do të jetë në mesin e aktorëve edhe në edicionin e ardhshëm, me një rol të vetin”, lexohet në faqet e së përjavshmes “Chi”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE