Connect with Us

Can Yaman dhe Kivanç Tatlitug përballë njëri-tjetrit/ Kush u shpall mashkulli më i pashëm

Showbizz

Can Yaman dhe Kivanç Tatlitug përballë njëri-tjetrit/ Kush u shpall mashkulli më i pashëm

Publikuar

-

Can Yaman dhe Kivanç Tatlitug përballë njëri-tjetrit/ Kush u shpall mashkulli më i pashëm

Aktorët më në zë të momentit dhe të pëlqyer turk Kivanç Tatlitug, Can Yaman dhe Aras Bulut Iynemli janë evidentuar gjtihnjë për pamjen e tyre tërheqëse.

Treshja janë kthyer në meshkujt më të preferuar për publiku jo vetëm turk por edhe atë shqiptar. Shpesh herë ata vendosen përballë njëri-tjetrit në sondazhe të ndryshme ku fansat votojnë për më të mashkullin më të bukur.

Sipas një sondazhi të realizuar së fundi, fansat kanë shpallur si mashkullin më të pashëm, Can Yaman.

Ai u rendit në vendin e parë me 27 mijë vota, si aktori më i pashëm turk.Këtë vend e pasoi Kivanç Tatlitug, ndërsa Aras Bulut u rendit i treti me 12 mijë vota.

LEXO EDHE:  Sondazhi i Citynews/ Ja si e vlerësojnë qytetarët punën e Lulzim Bashës në krye të PD

Më herët, Can Yaman është shprehur se nuk i pëlqen aspak fakti që krahasohet me aktorët e tjerë pasi sipas tij, ai ka veçori të tjera nga ata./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Publikuar

-

Nga

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë një dhuratë super luksoze nga një mashkull misterioz, emrin e të cilit Fjolla nuk e ka zbuluar.

Personi në fjalë e ka surprizuar këngëtaren me një makinë Audi Q7 dhe nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, Fjolla duket tejet e emocionuar.“Hajde për hajër ta gëzosh”, shprehet në video djali që e ka surprizuar. Përveç makinës, djali i ka dhuruar dhe një tufë me lule.

LEXO EDHE:  Rregullat e bukurisë që çdo femër duhet ti ndjekë

LEXO EDHE:  Sondazhi i Citynews/ Ja si e vlerësojnë qytetarët punën e Lulzim Bashës në krye të PD

Fjolla Morina është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private, ndaj pritet të na zbulojë diçka më tepër rreth kësaj dhurate kaq luksoze dhe djalit që ia dhuroi./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton të dashurën s*ksi

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj vite më parë, Shpat Kasapi e ka lënë pas në të shkuarën duke nisur një romancë të re.

Disa ditë më parë ai u fotografua krah një vajze shumë bukuroshe që më pas u zbulua se identiteti i saj ishte Selvije.

Pas fotos që qarkulloi në rrjet dyshja nuk kanë mundur ta mbajnë  të fshehtë dashurinë e tyre duke e shprehur hapur edhe në rrjetet sociale.Në një foto të publikuar së fundi nga Shpat Kasapi, Selvija ka komentuar në foton e partnerit duke lënë një emoji me kurorë mbreti dhe një zemër.

LEXO EDHE:  Sondazhi/ Shkëlqimi dhe rënia e LSI dhe PDIU

LEXO EDHE:  Duhet të largohet Fatmir Xhafaj?/ Zbardhen rezultatet e sondazhit

Ndërsa Shpat nuk ka nguruar të shprehë dashurinë duke i shkruar: “Ti je plot dashuri🙏❤️❤️”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Moderatorja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka shokuar  të gjithë teksa shfaqej brenda një arkivoli prej xhami të rrethuar me lule.

Konkurrentët e spektaklit “Tu si que vales”, kanë vendosur të sjellin një shfaqje të vogël në studio, duke përfshirë këtu edhe Maria De Filipin. E veshur me një kostum ngjyrë rozë, ajo u pa e shtrirë në arkivolin prej xhami.Ndërsa, juria e emisionit janë shkrirë së qeshuri kur kanë parë moderatoren brenda arkivolit. Pas kësaj video menjëherë bëri xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE