Connect with Us

Foto- “Ma do menderja”/ Plas sherri mes Dajana Shabanit dhe ndjekëses

Showbizz

Foto- “Ma do menderja”/ Plas sherri mes Dajana Shabanit dhe ndjekëses

Publikuar

-

Moderatorja Dajana Shabani ka publikuar mesazhet e shkëmbyera me një nga ndjekëset në rrjetet sociale.

Një vajzë, i shkruan Dajanës: “Pse drídhesh sikur je futur në korent”.

“Se më do menderja, po ti ca halli ke?” – i shkruan Shabani. Më pas ndjekësja i përgjigjet duke i vënë në pah kulturën.

“Ti, një e panjohur në Instagram nuk më tregon mua kulturën sepse të mos vdèsësh injorante, mendere është forma më e kulturuar e shkruar në fjalin shqip. Dhe nuk mendoj se ti ke një kulturë të madhe kur ndjek dikë dhe i jep mend, kur tjetra as nuk di që ekziston”, replikoi sërish moderatorja.

LEXO EDHE:  Kujdesi shëndetësor, replika Beqaj-Vokshi

Ndërsa ndjekësja në formë ironie iu përgjigj duke i thënë: “Të rruattë menderja ty, vazhdo të dridhesh”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po pushton Instagramin

Publikuar

-

Nga

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po pushton Instagramin

Bukuroshja tepër seksi, Jessica Cribbon, nuk di të ndalet me fotot provokuese dhe të nxehta në rrjetet sociale.

Modelja australiane në një intervistë të gjatë ka zbuluar, se sporti i saj i preferuar është basketbolli. Jessica është tepër aktive në Instagram ku numëron mijëra ndjekës dhe nuk mungojnë komentet pozitive për të.Më poshtë mund t’i shikoni disa foto ‘hot’ të modeles seksi me forma bombastike./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Duke mbajtur gjoksin me dorë/ Erjona Sulejmani nuk i lë vend imagjinatës me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Duke mbajtur gjoksin me dorë/ Erjona Sulejmani nuk i lë vend imagjinatës me fotot e fundit

Erjona Sulejmani është shumë e njohur për shqiptarët pas ndarjes nga futbollisti Blerim Xhemaili. Pasi u nda ajo deklaroi se “futbollistët nuk të kënaqin në shtrat”, duke iu referuar edhe martesës së saj me Blerimin.

Ajo vijon të jetë tejet e komentuar në mediat rozë për linjat e saj trupore dhe fotot provokuese. Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shihet topless në një pozë mjaft të nxehtë nga jahti.Bukuroshja shkodrane nuk i ka lënë vend imagjinatës gjithashtu duke pozuar pothuajse e zhveshur pranë bregut të detit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një nga modelet më të bukura në “Miss Universe”/ Shqiptarja që mahnit me pamjen e saj

Publikuar

-

Nga

Cindy Marina është një modele shqiptaro- amerikane e cila fitoi konkursin e Miss Universe Albania 2019.

Ajo përfaqësoi Shqipërinë në Miss universe ku u rendit në top 20 femrat më të bukura. Ajo u shpreh se ndihet shumë krenare dhe e privilegjuar që iu dha mundësia për të përfaqësuar Shqipërinë në kompeticionin e rëndësishëm të bukurisë.

LEXO EDHE:  Koronavirusi/ Thirrja e fortë e OBSH: Nuk është koha dhe momenti për t’u relaksuarPërveç modelingut Cindy është praktikuese e sportit të volejbollit për femra. Cindy nisi të luante volejboll që në moshën 14 vjeçare dhe ka patur shumë sukses.

LEXO EDHE:  “S’keni arritur asgjë konkrete, zhgjënjyet demokratët”/ Analisti ia thotë në sy Bardhit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE