Connect with Us

“Flori dhe Flutura”/ Mumajesi bën lëmsh rrjetin, kush është vajza misterioze që po përqafon?

Showbizz

“Flori dhe Flutura”/ Mumajesi bën lëmsh rrjetin, kush është vajza misterioze që po përqafon?

Publikuar

-

“Flori dhe Flutura”/ Mumajesi bën lëmsh rrjetin, kush është vajza misterioze që po përqafon?

Si gjithmonë , ai është emir më i lakuar i botës së shoëbizit. Flori Mumajesi shpesh herë pushton mediat rozë sa herë që shfaqet në publk. Kështu ndodhi edhe këtë herë.

Kantautori ka tërhequr të gjithë vëmendjen mbrëmjen e kaluar në festën e ditëlindjes së këngëtares Arilena Ara teksa shfaqet duke u përqafuar me një vajzë të cilën ai e thërret “Flutura”.

Imazhi dhe identiteti i vajzës është mbajtur i fshehtë por kantautori e ka përmendur gjatë gjithë mbrëmjes, të paktën kështu duket nga pamjet në videot e publikuara nqë rrjetet sociale nga moderatori Labinot Gashi.

Ai ka bërë sërish konfuzë të gjithë pasi shpesh herë përflitet për lidhjet e dashurisë me personazhe të njohur të botës së showbizit. Nuk dihet nëse vajza në foto i përket showbizit por e sigurt që detajet e reja nuk do të mungojnë në vijim.

LEXO EDHE:  Detaje të reja nga atentati në Vlorë/ (Foto)

Për më tepër shihni fotot dhe videot e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas debatit me Julin/ Sindi bën veprimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Para disa ditësh në emisionin Përputhen Juli dhe Sindi patën një debat pasi sipas saj, konkurenti e kishte ofenduar. Sindi mungoi disa ditë në emision dhe sot u kthye sërish.  Sindi u shpreh se ka kaluar një periudhë të vështirë, por ka vendosur që të bëjë paqe me Julin dhe këtej e tutje të mos ju kthehet ofendimeve në të njëjtën mënyrë, por me dashuri.

Ajo vendosi të lejë menjëanë mëritë me Julin dhe kërkoi që t’i dhuronte një përqafim atij, por fillimisht ai nuk pranoi. Juli tha se nuk i beson fjalët e Sindit, sepse nuk i duken sikur dalin vërtetë nga goja e saj por ja shkruan dikush tjetër.

“Nëse e ka të vërtetë është një gjest shumë fisnik, por kjo është e shkruar”, u shpreh Juli. Por më vonë ai u bind dhe të dy i dhuruan një përqafim njëri-tjetrit, duke i dhënë fund armiqësisë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më kërcënuan”/ Blerimi bën deklaratën e fortë pas sherrit me Antonelën

Publikuar

-

Nga

Situata  ndërmjet Blerimit dhe Antonelës u tensionuar kur në emisionin Përputhen u rikthye Atdheu. Gjatë një takimi 4 minutësh Antonela u ul përballë Blerimit i tha atij: “S’dua t’i shoh sytë”.

Para këtij takimi ata kishin patur një përplasje në prapaskenë, pasi Blerimi kishte ofenduar Antonelën duke i thënë se është si ato femrat që “rrinë me këmbët hapur”.  Antonela e prekur u largua nga studioja dhe ka kërkuar që të mos e ndjekë askush pas.

Ditën e sotme Blerimi sqaroi situatën dhe u shpreh se nuk e ka ofenduar Antonelën, sepse nuk ia lejon kultura e tij. Më tej, ai u shpreh se ka marrë shumë kërcënime nga persona të afërt të Antonelës.

LEXO EDHE:  S21 së shpejti në treg/ Dalin fotografitë e para të Samsung Galaxy S21

LEXO EDHE:  Harrojini Sindin dhe Melisën/ Atdheu shihet në shoqërinë e ish konkurrentes së “Love Story”

“Nuk ma lejon kultura që ti quajë femrat k**** dhe herë tjetër mos thuaj ashtu. Kam pasur dhe kërcënime nga mesazhe të shumta që thonë jam kushëriri i Antonelës dhe thonë do të bëj kështu do të bëj ashtu. Nëse ti nuk ke lidhje me këtë gjë nuk ka problem, por nëse janë të vërteta bujrum të vijnë të gjithë ata që më kanë kërcënuar këtu tek Top Channel në Kashar dhe ua tregoj unë kush është Blerm Dauti. Unë nuk të kam thënë k****. Ka qenë batutë, nuk ka qenë ofendim, sepse mua nuk ma lejon edukata”, tha Blerimi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me super forma perfekte nga Dubai/ Sara Hoxha zbulon peshën aktuale

Publikuar

-

Nga

Sara Hoxha dhe këngëtari i njohur Ledri Vula prej pak muajsh janë bërë prindër të një vajze të cilën e kanë quajtur Poem Blu.

Së fundmi, familja e re kanë udhëtuar drejt Duabit për të shijuar diellin dhe pushimet luksoze, ndërkohë që këto kanë qenë pushimet e para për vogëlushen e tyre. Ata nuk ngurojë të publikojnë foto të ndryshme në momente të ndryshme së bashku.

Por në fotot e tyre ajo që bie në sy është pesha e Sarës, edhe pse pak kohë nga lindja ajo ka arritur të ketë një trup shumë të mirë pa marrë kile të tepërta. Madje, ditën e sotme Sara përsëri është gëzuar për këtë fakt duke qenë se ka rrëzuar disa kile të tjera. Bukuroshja ka publikuar një foto duke treguar se pas lindjes ka shkuar 69 kilogram. / CNA.al

 

LEXO TE PLOTE