Connect with Us

Rudina Magjistari leksion nga pushimet/ “Nuk po shoh askënd pa maskë, mbajeni edhe ju”

Showbizz

Rudina Magjistari leksion nga pushimet/ “Nuk po shoh askënd pa maskë, mbajeni edhe ju”

Publikuar

-

Rudina Magjistari leksion qytetarëve nga pushimet/ "Nuk po shoh askënd pa maskë, mbajeni edhe ju"

Moderatorja Rudina Magjistari, është larguar nga Shqipëria dhe në këtë kohë pandemie ka vendosur të shkojë me pushime në Belek të Turqisë.

Ajo ka publikuar disa foto dhe pamje nga pushimet në rrjetet sociale, ku është gjithmonë aktive.

Rudina ka publikuar disa pamje nga vendi ku po shijon pushimet, por ajo që bie në sy është se ajo po përdor maskën.

Moderatorja i ka dhënë leksion qytetarëve për respektimin e masave dhe i kërkon atyre që të mbajnë maskën gjatë gjithë kohës.

LEXO EDHE:  Turqi/ Partia e presidentit Erdogan humb maxhorancën absolute

Gjithashtu Rudina ka publikuar edhe pamje të tjera nga pushimet, ku duket se ka shijuar edhe një shfaqje me delfinë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Trejsi Sejdini provokon ndjekësit/ Shfaqet sensuale pa të brendshme

Publikuar

-

Nga

Një “bishë” e vërtetë/ Trejsi Sejdini i vë flakën Instagramit me fotot e nxehta nga pushimet

Ish miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini ,është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë.

Bukuroshja nga Elbasani ka qenë në qendër të vëmendjes për sherret që krijon me personazhe të tjerë por edhe për fotot e saj provokuese.

Modelja ka publikuar disa foto të reja në rrjetet sociale, në të cilat duket mjaft sensuale.

Ajo shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, ndërsa bie në sy se nuk ka veshur fare të brendshme.

LEXO EDHE:  Turqi/Importet e gazit arrijnë rekord historik

LEXO EDHE:  Ndikimi i Erdogan në Shqipëri/ Si presidenti i Turqisë po përhap idetë e tij nëpërmjet shkollave

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Trejsi shfaqet e tillë, duke tërhequr gjithmonë e më tepër vëmendjen e publikut./ CNA.al 

View this post on Instagram

 

Elsa who? 🦢

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arilena Ara tregon momentin e dhimbshëm/ Si iu desh të ngjitej në skenë ditën që humbi babain

Publikuar

-

Nga

Arilena Ara tregon momentin e dhimbshëm/ Si iu desh të ngjitej në skenë ditën që humbi babain

Arilena Ara është një ndër këngërtaret më të dashura për publikun dhe më të përfolura në media.

Këngëtarja ka treguar gjithmonë se ka qenë shumë e lidhur me babanë, të cilin e ka humbur disa vite më parë, ndërsa sot ka folur për momentin më të dhimbshëm në jetën e saj.

Në emisionin “E diela shqiptare”, Arilena është pyetur nëse ka ndonjë moment që ka qenë e shkatërruar dhe i është dashur të aktrojë dhe të dalë në skenë, apo në një intervistë.

Ajo pranoi se ka pasur plot momente të tilla, ndërsa rrëfeu momentin e dhimbshëm kur humbi babain dhe telefonatën me Adi Hilën.“Sigurisht, ka patur shumë momente. Të gjithë i kemi ato momente që nuk jemi mirë nga ana shëndetësore etj etj. Por një moment që ka lënë shenjë në jetën time për vetë faktin që pas atij moment ndryshoi komplet jeta ime, është gjatë kohës kur babi ende jetonte dhe ishte i sëmurë, ishte në ditët e tij që do të thoshte mirupafshim domethënë.

Mori një telefonatë nga Adi Hila, duke qenë se unë isha edhe pjesë e Gjeniut dhe kishin kaluar një vit e gjysmë, ai e telefonoi dhe i tha se do bëjë X Factor dhe Arilena duhet të jetë pjesë e audicioneve. Dëshira e madhe e babit pavarësisht se e dinte ikjen e tij, e dinte që nuk do më ndiqte dot, ishte që goca do jetë patjetër në X Factor dhe do ta çoj deri në fund këtë gjë edhe pse nuk do jem unë fizikisht për të.

LEXO EDHE:  I sjellin vëllain me urgjencë tek Infektivi/ Qytetarja pret prej orësh në ankth

LEXO EDHE:  Promovon Rilindjen Urbane në rrjetet sociale/Rama nis pushimet me familjen në Dhërmi

E mbaj mend atë telefonatë dhe ishte shumë e vështirë nga ana e tij të bënte atë telefonatë. Unë isha shumë e emocionuar, babi ka qenë një njeri që fliste shumë dhe nga lodhja e tij fizike nuk e bënte dot ashtu siç donte, megjithatë ajo ishte telefonata e fundit që ka bërë dhe ka marrë dhe unë pas atij momenti më është dashur të iki në audicionet e X Factor. Ndërkohë që e gjithë familja ime mbante zi për babin pas ikjes së tij, unë u vesha me të bardha dhe ika në audicionin e parë. E qeshur e lumtur, duke mos e ndarë me askënd këtë histori padiskutim dhe mund të them që aty ndryshoi jeta ime. Babi me dha bekimin më të madh”, u shpreh ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtarja shqiptare tregon planet/ Dasmën do ta bëj në stadiumin “Air Albania”

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare tregon planet/ Dasmën do ta bëj në stadiumin “Air Albania”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkenda Dubova, ka folur sot për jetën e saj private dhe për rikthimin  në muzikë.

Teksa u pyet nëse e ka gjetur njeriun e zemrës, Shkenda tha se nuk është as e fejuar dhe as e martuar. Por moderatorja e emisionin “Jo vetëm modë” Orinda Huta e ngacmoi duke e pyetur nëse e ka zemrën plot dhe nëse do të ketë të reja nga ajo.

“Me t’fol, m’del zemra. S’i dihet, mund të kemi të reja. Ngadalë do e gjej dhe unë një burrë”, u përgjigj këngëtarja.Më tej ajo theksoi se mezi po pret të veshë fustanin e bardhë, ndërsa tregoi se ka planifikuar që dasmën ta bëjë në stadiumin “Air Albania”.

LEXO EDHE:  Ndikimi i Erdogan në Shqipëri/ Si presidenti i Turqisë po përhap idetë e tij nëpërmjet shkollave

LEXO EDHE:  Britani/Kanceri i lëkurës, lidhje me bumin e paketave të pushimeve

“Më pëlqen të bëj dasmë të madhe, të vesh fustanin e bardhë, do ta bëj në stadium, tek Air Albania”, u shpreh këngëtarja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE