Connect with Us

Kjo është modelja që “përvëlon” rrjetin me fotot e saj/ Katya Elise fantastike me bikini

Showbizz

Kjo është modelja që “përvëlon” rrjetin me fotot e saj/ Katya Elise fantastike me bikini

Publikuar

-

Kjo është modelja që “përvëlon” rrjetin me fotot e saj/ Katya Elise fantastike me bikini

Ajo është një nga modelet me format më bombatsike në Instagram.Katya elise Henry ka arritur t’i shtojë ndejkësit në rrjetet e saj sociale flaë fotove tejet provokuese që publikon.

Katya ka 7.6 milionë ndjekës në Instagram të cilët sa vijnë e shtohen falë fotove tejet seksi dhe provokuese që poston Katya.

Tashmë janë të shumta supermodelet me forma bombastike që po bëhen shumë të famshme si influencuese të rrjeteve sociale dhe Katya po kthehet një prej tyre. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të zjarrta të Katya Elise Henry./CNA.al

Kjo është modelja që “përvëlon” rrjetin me fotot e saj/ Katya Elise fantastike me bikini
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Është shumë e lodhshme”/ Noizy flet për përplasjen me Encën

Publikuar

-

Nga

“Është shumë e lodhshme”/ Noizy flet për përplasjen me Encën

Noizy është një nga reperët më të mirë dhe të suksesshëm shqiptar. Ai ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë për përplasje me personazhe të tjerë të showbizit.

I ftuar mbrëmjen e kaluar në emisionin NIN, Noizy ka rrëfyer shumë detaje nga jeta e tij private dhe sigurisht nuk u ka shpëtuar dhe pyetjeve rreth përplasjeve që ka patur me këngëtarët e tjerë. Të gjithë e mbajmë mend  përplasjen me këngëtaren Enca Haxhia dhe pas kaq shumë kohësh ai ka treguar arsyet pse ka ndodhur përplasja.“Enca ka qenë shumë e lodhshme pikë së pari, është shumë rob i lodhshëm, ka qenë kërkuese ka pasur gjëra pozitive të veta, por shumë e lodhshme, pastaj lindin problemet dhe mosmirënjohjet “, është shprehur ai. “Del në televizion dhe thotë un ashtu, nuk po them dil të flasësh për Noizyn që ai më ka bërë mua, por kur bëhet pyetja, përgjigju siç është për t’u përgjigjur”, përfundoi ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO- Me valle e këngë/ Brenda festës luksoze të partneres së Olsi Bylykut

Publikuar

-

Nga

Aktori i humorit Olsi Bylyku dhe partnerja e tij Egli Tako janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit.

Ditën e sotme, Egli Tako feston ditëlindjen dhe 23 vjetorin e saj e ka kaluar në shoqërinë e miqve më të mirë dhe sigurisht Olsit.

Egli ka organizuar një super festë, ku ka patur të ftuar përveç familjarëve, edhe shumë figura publike, si: Klea Huta, Elgit Doda, Fifi, Visjan Ukcenaj etj.Nga videot e publikuara në rrjetet sociale shihet se vajza e ditëlindjes është veshur me një fustan të ngushtë të bardhë, që i shkon shumë, kurse partneri i saj është veshur me të zeza, duke formuar kështu kombinimin më të bukur të mundshëm.

LEXO EDHE:  Të pasmet e Emily Ratajkowski  në foton e radhës

LEXO EDHE:  Një “bishë” e vërtetë/ Fotot e modeles më të nxehtë të momentit

Nën shoqërinë e muzikës,  festa ka zgjatur deri në orët e para të mëngjesit./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më provokuese e momentit/ Fotot më të nxehta të Abigail Ratchford

Publikuar

-

Nga

Modelja Abigail Ratchford ka ndezur rrjetin me pozat e saj seksi. Bukuroshja brune është pikasur gjithnjë për format e saj të rrumbullakosur si dhe për fotot provokuese ku tregon linjat.

Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja. Gjithashtu ka pozuar për marka shumë të njohura. Abiagil është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku numëron më shumë se 9.1 milionë ndjekës.Për më tepër shihni galerinë me fotot më të nxehta të Ratchford./ CNA.al

LEXO TE PLOTE