Connect with Us

E dashura e Eros Grezdës “tërbon” dhe detin, nuk lë vend për imagjinatën

Life Style

E dashura e Eros Grezdës “tërbon” dhe detin, nuk lë vend për imagjinatën

Publikuar

-

Oriola Marashi, e dashura e futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda, di se si ti “tërbojë” ndjekësit e saj. Modelja “i çmendi” të gjithë me fotot e nxehta në rrjetet sociale ku nuk la vend për imagjinatën.

Oriola pozoi në det e veshur me bikini mikroskopike duke ekspozuar më shumë se ç’duhet.

Në njërën nga fotot, ajo u shfaq duke mbajt gjoksin me duar në det dhe vuri në pah linjat trupore seksi.

“U bë deti kos”- shkroi modelja.

Oriola Marashi dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse në imazhet e nxehta duke ngritur temperaturat.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Thyejnë çdo kufij/ Shenjat më kokëforta të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Luani

Luani i thyen shumë shpesh kufijtë pasi besojnë që po bëjnë më të mirën për personin tjetër. Ata kanë tendencë të kenë një personalitet të fortë dhe mund të jenë jashtëzakonisht kokëfortë. Kur një Leo nuk respekton një kufi, ata besojnë se meqë motivet e tyre ishin të mira, me kalimin e kohës shkeljet e tyre do të falen.

Dashi

Dashi nuk respekton kufijtë sepse janë të padurueshëm dhe impulsivë, kështu që nëse ata marrin një ide për të bërë diçka, do të shkojnë përpara dhe ta bëjnë atë. Nëse ka pasoja negative, ata do të merren me to më vonë. Dashi ka tendencë të injorojë kufijtë kur janë në mes të një konfrontimi. Ata mund të jenë kokëfortë dhe arrogantë, të dyja këto bëjnë që ata të mosrespektojnë kufijtë dhe të shkaktojnë konflikt.Akrepi

Meqenëse Akrepat janë jashtëzakonisht pasionantë dhe intensivë, ato shpesh kanë marrëdhënie që janë të vështira ose dramatike. Ndërsa mund të duken të vështira, Akrepat dëmtohen po aq sa secili nga trajtimi negativ i perceptuar. Kur Akrepi po reaktiv, ata mund të injorojnë kufijtë emocional, fizik dhe mendor. Ata jo gjithmonë luftojnë të ndershëm kur bëhen xhelozë ose emocionues dhe mund të jenë pasivë-agresivë ose manipulues për të marrë atë që dëshirojnë.

Shigjetari

Shigjetarët kanë tendencë të jenë shumë të sigurt dhe disi të përqendruar në vetvete. Ata nuk i respektojnë kufijtë duke e tepruar dhe duke marrë përsipër një bisedë. Ata janë të sinqertë, por jo gjithmonë në kohën e duhur ose për kohën e duhur. Ata do t’u tregojnë njerëzve gjithçka rreth jetës së tyre, edhe kur nuk janë pyetur. Ata do të bëjnë presion për atë që duan mbi nevojat e dikujt tjetër. Këta individë nuk e dinë që janë duke mosrespektuar kur i shtyjnë njerëzit të bëjnë gjëra që nuk duan të bëjnë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Me jep një kafe të lutem”/ Kamarierja në klipin e Alban Skënderajt merr postin e rëndësishëm në Ministrinë e Lleshajt

Publikuar

-

Nga

“Me jep një kafe të lutem”/ Kamarierja në klipin e Alban Skënderajt merr postin e rëndësishëm në Ministrinë e Lleshajt

Pak javë më parë, CNA.al publikoi skandalin e ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj i cili lëviz me një makinë luksoze që kap vlerën e 100 milionë lekëve.

Pak kohe pas publikimit të këtij skandali, mësohet se është larguar nga detyra , sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme, Plarent Ndreca.

Mësohet se Ndreca është zëvendësuar nga Elena Pici, e cila vjen nga Këshilli i Ministrave.

Por kush është Elena Pici?

Sekretarja e re e Përgjithshme e kësaj ministrie, Elena Pici para se të merrte këtë post ka qenë koordinatore e Engjëll Agaçit dhe njihet si një nga njerëzit e afërt të tij. Ajo ka qenë pjesë  si figurante në një nga klipet e këngëtarit Alban Skënderaj, “Mirëmëngjes”.Një vajzë me flokë të zeza, e cila shfaqej në klip në rolin e kamarieres që shërbente kafen. Pas eksperiencës si modele në klip ajo ka fituar një post të rëndësishëm në Ministrinë e Brendshme./ CNA.al

 

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Edhe Georgina?/ Detaji në foton seksi që do të zhgënjejë fansat

Publikuar

-

Nga

Georgina Rodriguez komentohet në mediat rozë si një vajzat më seksi. Partnerja e yllit të futbollit, ka publikuar së fundi një foto ku shafqet super shpërthyese me format e saj.

Me bikini, bombastike, Georgina na la pa fjalë deri në momentin që kapëm këtë detaj.

Por nëse të gjithë po i mbani sytë tek linjat e saj, hidhini një sy këmbës së saj. A nuk ju duket shumë e “stërmadhe”? Apo mos ndoshta është këndi i fotografisë?Ndoshta shumë prej jush do të zhgënjehen kur të mësojnë se ajo përdor photoshop dhe kjo foto dëshmon edhe një herë që jo gjithçka që shihni në rrjetet sociale është e vërtetë.

Pas personazheve të famshëm qëndron një skuadër e tërë që punon që ata të shfaqen të përsosur, por detaje si këto të bëjnë të kuptosh që bota virtuale është një gënjeshtër./ CNA.al

LEXO TE PLOTE