Connect with Us

WOW-Nuk do ta besoni sa kanë kushtuar/ Vajzat e famshme që mbajnë në gishtin e tyre një pasuri të tërë

Showbizz

WOW-Nuk do ta besoni sa kanë kushtuar/ Vajzat e famshme që mbajnë në gishtin e tyre një pasuri të tërë

Publikuar

-

Të pasurit dhe të famshmit shpesh herë komentohen në mediat rozë për martesat, ndarjet, jetën luksoze apo ndjekësit në Instagram.

Por këtë herë, për artistët më në të momentit në botën e showbizit do të tregojmë se sa kanë kushtuar unazat që ata u kanë dhuruar partnereve të tyre.

Duke nsiur nga Jennifer Lopez e deri tek Angelina Jolie, ja sa karatësh kanë qenë diamantet që kanë mbajtur në gishtin e tyre.

Alex Rodriguez i dhuroi Jennifer Lopez unazën 15 karatëshe që mendhet se ka kushtuar 1 milionë dollarë.

LEXO EDHE:  “Tërboi” rrjetin me fotot seksi/ Zbulohet çmimi i veshjes së plazhit të Nora Istrefit

Taylor Kinney i dhuroi Lady Gagës unazën 6 karatëshe me vlerë 500 mijë dollarë.

Unaza unike e Kate Middleton 12 karatshe safir me vlerë 500 mijë dollarë.

Justin Theroux i dhuroi Jennifer Aniston unazën me diamant 10 karatë me vlerë 1 milionë dollarë.

George Clooney i dhuroi Amal unazën me smerald dhe diamant me vlerë 750 mijë dollarë.

Gabrielle Union mban në dorë unazën 1 milionë dollarëshe që i dhuroi Dwyane Wade.

Brad Pitt i dhuroi Angelina Jolie një unazë të madhe me diamant që mbante vlerën 1 milionë dollarë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Albano Bogdo del hapur/ Tregon për kë do të votojë në 25 prill

Publikuar

-

Nga

Zgjedhjet e 25 prillit po afrojnë.

Rudina Hajdari, kandidate për deputete në qarkun e Elbasanit për listën e Nisma Thurje, u shpreh se mbështetësi i saj në këto zgjedhje do të jetë dhe aktori i njohur shqiptar, Albano Bogdo.

“Albano Bogdo është padyshim një nga artistët më të talentuar shqiptarë dhe unë jam shumë krenare që ai më mbështet në këto zgjedhje.

LEXO EDHE:  “Tërboi” rrjetin me fotot seksi/ Zbulohet çmimi i veshjes së plazhit të Nora Istrefit

LEXO EDHE:  PD kallëzimin penal për Unazën e Re/ Balliu: Nëse nuk hetohet, prokurorët presin shtëpi falas

Faleminderit”, shkruan Rudina Hajdari./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fationi ngacmon Ledjanën/ “Dëgjova se e le Mevlanin”

Publikuar

-

Nga

Mes Ledjanës dhe Mevlanit ka patur jo vetëm dashuri por edhe shumë zënka e debate. Pëlqimi i tyre vihet shpesh herë në pikëpyetje nga ndjekësit dhe konkurrentët saqë mendohet se dyshja po aktron njësoj si Andi me Tean.

Së fundi në një foto të Ledjanës ka komentuar Fationi, i cili thumbon konkurrenten duke i shkruar: “Çfarë dëgjova unë që e le Mevlon?”. Ledjana nuk ka nguruar dhe ka hedhur poshtë fjalët që thuhen lart e poshtë.

LEXO EDHE:  PD kallëzimin penal për Unazën e Re/ Balliu: Nëse nuk hetohet, prokurorët presin shtëpi falas

LEXO EDHE:  “Projekti i Unazës së re korruptiv”/ ARRSH i përgjigjet akuzave të PD-së

“Jo”, i shkruan ajo./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledjana Prenga 🧚🏼‍♀️ (@ledjanaprengaa)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti këndon, unë jetoj me zërin tënd”/ Selvija na preku zemrat me dedikimin për Shpat Kasapin

Publikuar

-

Nga

“Ti këndon, unë jetoj me zërin tënd”/ Selvija na preku zemrat me dedikimin për Shpat Kasapin

Selvije Jao dhe Shpat Kasapi janë kthyer në një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Dyshja po shijojnë dashurinë e tyre dhe në çdo moment të ditës janë bashkë.

Këtë e ka treguar së fundi Selvija me dedikimin e saj për njeriun e zemrës. Ajo ka publikuar në Instastory momente nga prapaskenat dhe krahas shkruan:

Sa me fat jam që dëgjoj çdo ditë zërin tënd, nuk lodhem duke pritur me orë të tëra në çdo aktivitet tëndin, shpirt. Ti këndon unë jetoj me zërin tënd.”/ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE