Connect with Us

Pa grim, pa foto profesionale/ Leonora Jakupi shfaqet si rrallë herë më parë

Showbizz

Pa grim, pa foto profesionale/ Leonora Jakupi shfaqet si rrallë herë më parë

Publikuar

-

Pa grim, pa foto profesionale/ Leonora Jakupi shfaqet si rrallë herë më parë

Këngëtarja Leonora Jakupi është një nga personazhet më të dashura dhe të pëlqyera për publikun shqiptar.

Ajo ka një karrierë shumë të gjatë muzikore dhe duket se vitet kanë ndaluar për të.

Edhe pse në daljet e saj në publik kujdeset që të jetë mjaft e kuruar deri në detaj, këngëtarja nuk ka nguruar që të ndajë me ndjekësit një foto ku shfaqet pa grim dhe pa filtra.

Nga pamjet, Leonora tregon se është po aq e bukur sa edhe me make up. Siç thotë edhe vetë, ajo ka dalë pa grim dhe pa foto profesionale dhe vazhdon të duket njësoj e freskët dhe simpatike.

LEXO EDHE:  "8 vite histori bashkë dhe 80 më shumë për të ardhur"/ Këngëtarja shqiptare merr urimin e veçantë për ditëlindje

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Publikuar

-

Nga

VIDEO- Fjolla Morina vajzë me fat/ Merr dhuratën luksoze nga mashkulli misterioz

Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë një dhuratë super luksoze nga një mashkull misterioz, emrin e të cilit Fjolla nuk e ka zbuluar.

Personi në fjalë e ka surprizuar këngëtaren me një makinë Audi Q7 dhe nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, Fjolla duket tejet e emocionuar.“Hajde për hajër ta gëzosh”, shprehet në video djali që e ka surprizuar. Përveç makinës, djali i ka dhuruar dhe një tufë me lule.

LEXO EDHE:  VIDEO-Enca e “llastuar” nga djemtë/ Tregon çfarë i ndodh kur del xhiro nga Blloku

LEXO EDHE:  Pse njerëzit përdorin fotot në çift, si foto të profilit të tyre në mediat sociale

Fjolla Morina është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private, ndaj pritet të na zbulojë diçka më tepër rreth kësaj dhurate kaq luksoze dhe djalit që ia dhuroi./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton të dashurën s*ksi

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj vite më parë, Shpat Kasapi e ka lënë pas në të shkuarën duke nisur një romancë të re.

Disa ditë më parë ai u fotografua krah një vajze shumë bukuroshe që më pas u zbulua se identiteti i saj ishte Selvije.

Pas fotos që qarkulloi në rrjet dyshja nuk kanë mundur ta mbajnë  të fshehtë dashurinë e tyre duke e shprehur hapur edhe në rrjetet sociale.Në një foto të publikuar së fundi nga Shpat Kasapi, Selvija ka komentuar në foton e partnerit duke lënë një emoji me kurorë mbreti dhe një zemër.

LEXO EDHE:  U përfol për ndarje nga bashkëshorti/ Këngëtarja shqiptare sqaron të vërtetën

LEXO EDHE:  FOTO/ Ja pse duhet t’i vizitoni patjetër këto vende

Ndërsa Shpat nuk ka nguruar të shprehë dashurinë duke i shkruar: “Ti je plot dashuri🙏❤️❤️”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Moderatorja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka shokuar  të gjithë teksa shfaqej brenda një arkivoli prej xhami të rrethuar me lule.

Konkurrentët e spektaklit “Tu si que vales”, kanë vendosur të sjellin një shfaqje të vogël në studio, duke përfshirë këtu edhe Maria De Filipin. E veshur me një kostum ngjyrë rozë, ajo u pa e shtrirë në arkivolin prej xhami.Ndërsa, juria e emisionit janë shkrirë së qeshuri kur kanë parë moderatoren brenda arkivolit. Pas kësaj video menjëherë bëri xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE