Connect with Us

Nuk duhet ta humbisni këtë episod/ Ejlyl tregon historinë e jetës së saj, sot në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Nuk duhet ta humbisni këtë episod/ Ejlyl tregon historinë e jetës së saj, sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nuk duhet ta humbisni këtë episod/ Ejlyl tregon historinë e jetës së saj, sot në serialin “Lule të vetmuara”

Ejlyl pasi mëson kërcënimet e Defnes del në skenën e teatrit dhe tregon të gjithë historinë e saj të abuzimeve nga Kemal. Me lot në sy Ejlyl shprehet se nuk ka aspak turp ta tregojë këtë histori sepse ajo është e pafajshme.

Ejlyl duartrokitet nga të gjithë në sallë. Neriman bën kontroll në sendet personale të Meralit. Kjo e fundit arrin ta fshehë armën. Songyl i kërkon llogari Meralit për armë. Meral i tregon se arma i përket personit që vrau nënën e saj. Feride dhe Toprak prezantojnë prindërit me njëri-tjetrin. Vajzat e konviktit bëhen kurioze dhe shohin fshehtas takimin e familjeve të Ferides dhe Toprakut.

Vajzat dalin zbuluar kur Meral rrëzohet teksa përgjon. Kemal përpiqet të hakmerret ndaj Banus por nuk ia del dot. Mesude shkon në jetimore dhe ia vë fajin Ejlylit për gjendjen në të cilën ndodhet. Ajo i kërkon sërish të bijës ta heqë denoncimin por Ejlyl nuk pranon./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas debatit me Julin/ Sindi bën veprimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Para disa ditësh në emisionin Përputhen Juli dhe Sindi patën një debat pasi sipas saj, konkurenti e kishte ofenduar. Sindi mungoi disa ditë në emision dhe sot u kthye sërish.  Sindi u shpreh se ka kaluar një periudhë të vështirë, por ka vendosur që të bëjë paqe me Julin dhe këtej e tutje të mos ju kthehet ofendimeve në të njëjtën mënyrë, por me dashuri.

Ajo vendosi të lejë menjëanë mëritë me Julin dhe kërkoi që t’i dhuronte një përqafim atij, por fillimisht ai nuk pranoi. Juli tha se nuk i beson fjalët e Sindit, sepse nuk i duken sikur dalin vërtetë nga goja e saj por ja shkruan dikush tjetër.

“Nëse e ka të vërtetë është një gjest shumë fisnik, por kjo është e shkruar”, u shpreh Juli. Por më vonë ai u bind dhe të dy i dhuruan një përqafim njëri-tjetrit, duke i dhënë fund armiqësisë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më kërcënuan”/ Blerimi bën deklaratën e fortë pas sherrit me Antonelën

Publikuar

-

Nga

Situata  ndërmjet Blerimit dhe Antonelës u tensionuar kur në emisionin Përputhen u rikthye Atdheu. Gjatë një takimi 4 minutësh Antonela u ul përballë Blerimit i tha atij: “S’dua t’i shoh sytë”.

Para këtij takimi ata kishin patur një përplasje në prapaskenë, pasi Blerimi kishte ofenduar Antonelën duke i thënë se është si ato femrat që “rrinë me këmbët hapur”.  Antonela e prekur u largua nga studioja dhe ka kërkuar që të mos e ndjekë askush pas.

Ditën e sotme Blerimi sqaroi situatën dhe u shpreh se nuk e ka ofenduar Antonelën, sepse nuk ia lejon kultura e tij. Më tej, ai u shpreh se ka marrë shumë kërcënime nga persona të afërt të Antonelës.

LEXO EDHE:  Nazan është gjallë/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

LEXO EDHE:  Bazil Zaharof, “tregtari” i vdekjes që u bë njeriu më i pasur i Evropës

“Nuk ma lejon kultura që ti quajë femrat k**** dhe herë tjetër mos thuaj ashtu. Kam pasur dhe kërcënime nga mesazhe të shumta që thonë jam kushëriri i Antonelës dhe thonë do të bëj kështu do të bëj ashtu. Nëse ti nuk ke lidhje me këtë gjë nuk ka problem, por nëse janë të vërteta bujrum të vijnë të gjithë ata që më kanë kërcënuar këtu tek Top Channel në Kashar dhe ua tregoj unë kush është Blerm Dauti. Unë nuk të kam thënë k****. Ka qenë batutë, nuk ka qenë ofendim, sepse mua nuk ma lejon edukata”, tha Blerimi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me super forma perfekte nga Dubai/ Sara Hoxha zbulon peshën aktuale

Publikuar

-

Nga

Sara Hoxha dhe këngëtari i njohur Ledri Vula prej pak muajsh janë bërë prindër të një vajze të cilën e kanë quajtur Poem Blu.

Së fundmi, familja e re kanë udhëtuar drejt Duabit për të shijuar diellin dhe pushimet luksoze, ndërkohë që këto kanë qenë pushimet e para për vogëlushen e tyre. Ata nuk ngurojë të publikojnë foto të ndryshme në momente të ndryshme së bashku.

Por në fotot e tyre ajo që bie në sy është pesha e Sarës, edhe pse pak kohë nga lindja ajo ka arritur të ketë një trup shumë të mirë pa marrë kile të tepërta. Madje, ditën e sotme Sara përsëri është gëzuar për këtë fakt duke qenë se ka rrëzuar disa kile të tjera. Bukuroshja ka publikuar një foto duke treguar se pas lindjes ka shkuar 69 kilogram. / CNA.al

 

LEXO TE PLOTE