Connect with Us

Befason Visjan Ukcenaj: Tekstin e këngës e shkruajta në tualet

Showbizz

Befason Visjan Ukcenaj: Tekstin e këngës e shkruajta në tualet

Publikuar

-

Befason Visjan Ukcenaj: Tekstin e këngës e shkruajta në tualet

Aktori i humorit Visjan Ukcenaj ka folur më shumë për detajet e këngës më të fundit që ka publikuar. I ftuar sot në emisionin “Wake Up” Visjani i ka habitur të gjithë teksa ka treguar se ku është frymëzuar dhe ka shkruar tekstin e këngës.

Visjani është shprehur se këngën e ka shkruar në tualet pasi ka dëgjuar beat-in.

“Sapo dëgjova beat-in e kësaj kënge, më tërhoqi direkt sepse ishte shumë ritmike. Madje isha në tualet me kufje dhe aty e bëra edhe tekstin e këngës”.

LEXO EDHE:  U fejua me striptisten 40 vite më të re/ Aktori bën veprimin që askush nuk e priste

Visjani ndër të tjera tha se nuk e quan veten këngëtar dhe nuk do që t’i hyjë në hak atyre që janë këngëtarë të mirëfilltë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po pushton Instagramin

Publikuar

-

Nga

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po pushton Instagramin

Bukuroshja tepër seksi, Jessica Cribbon, nuk di të ndalet me fotot provokuese dhe të nxehta në rrjetet sociale.

Modelja australiane në një intervistë të gjatë ka zbuluar, se sporti i saj i preferuar është basketbolli. Jessica është tepër aktive në Instagram ku numëron mijëra ndjekës dhe nuk mungojnë komentet pozitive për të.Më poshtë mund t’i shikoni disa foto ‘hot’ të modeles seksi me forma bombastike./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Duke mbajtur gjoksin me dorë/ Erjona Sulejmani nuk i lë vend imagjinatës me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Duke mbajtur gjoksin me dorë/ Erjona Sulejmani nuk i lë vend imagjinatës me fotot e fundit

Erjona Sulejmani është shumë e njohur për shqiptarët pas ndarjes nga futbollisti Blerim Xhemaili. Pasi u nda ajo deklaroi se “futbollistët nuk të kënaqin në shtrat”, duke iu referuar edhe martesës së saj me Blerimin.

Ajo vijon të jetë tejet e komentuar në mediat rozë për linjat e saj trupore dhe fotot provokuese. Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shihet topless në një pozë mjaft të nxehtë nga jahti.Bukuroshja shkodrane nuk i ka lënë vend imagjinatës gjithashtu duke pozuar pothuajse e zhveshur pranë bregut të detit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një nga modelet më të bukura në “Miss Universe”/ Shqiptarja që mahnit me pamjen e saj

Publikuar

-

Nga

Cindy Marina është një modele shqiptaro- amerikane e cila fitoi konkursin e Miss Universe Albania 2019.

Ajo përfaqësoi Shqipërinë në Miss universe ku u rendit në top 20 femrat më të bukura. Ajo u shpreh se ndihet shumë krenare dhe e privilegjuar që iu dha mundësia për të përfaqësuar Shqipërinë në kompeticionin e rëndësishëm të bukurisë.

LEXO EDHE:  Kënga e parë e Aurela Gaçes dhe Eli Farës: Zbulohet arsyeja pse u vonuan 25 vitePërveç modelingut Cindy është praktikuese e sportit të volejbollit për femra. Cindy nisi të luante volejboll që në moshën 14 vjeçare dhe ka patur shumë sukses.

LEXO EDHE:  Foto/ Situatat që s’do donim t’i përjetonim

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE