Connect with Us

“A ke bërë ndonjëherë s*ks”/ Bebe Rexha habit ndjekësit me përgjigjen

Showbizz

“A ke bërë ndonjëherë s*ks”/ Bebe Rexha habit ndjekësit me përgjigjen

Publikuar

-

“A ke bërë ndonjëherë s*ks”/ Bebe Rexha habit ndjekësit me përgjigjen

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj me deklaratën e fundit.

Ajo është përballur me disa pyetje shumë pikante në Instastory, ku një prej ndjekësve e pyet nëse ka bërë ndonjëherë seks.

Përgjigjja e Bebes i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa i shkruan ndjekësit: “Çfarë është kjo? Nuk e kam dëgjuar kurrë më parë”.

LEXO EDHE:  Me këngëtaren shqiptare në shtrat, “Zogu”: Kishte shije ananasi

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Foto-Plas skandali për ish-modelen/ Çfarë fshihet pas fytyrës engjëllore të pilotes seksi

Publikuar

-

Nga

Foto-Plas skandali për ish-modelen/ Çfarë fshihet pas fytyrës engjëllore të pilotes seksi

Ish-modelja Nadia Marcinkova, njihet ndërkombëtarisht si një ndër më modelet më joshëse me fytyrën engjëllore.

Por shumë pak e dinin çfarë fshihej pas pamjes së pafajshme që të jep në këndvështrim  të parë.

Ish-modelja sllovalke që aktualisht punon si pilote dhe është imazh i kompanisë së aviacionit ku punon, është përfshirë në një skandal të madh.

Prej dy ditësh në mediat botërore po qarkullojnë foto të ish-modeles me pedofilin Jefrrey Epstein, ndërsa disa dëshmi tronditëse fshihen pas këtyre.

Epstein është akuzuar se ka abuzuar seksualisht me disa vajza, të cilat kanë denoncuar në polici se në momentine  abuzimit në prezente ka qenë edhe një vajzë.Bëhet fjalë pikërisht për Nadia Marcinkova, e cila është etiketuar nga viktimat e abuzimit si e “dashura” e Epstein.

LEXO EDHE:  Eva Murati ngatërron veten me këngëtaren e famshme shqiptare dhe i ngjan kaq shumë

LEXO EDHE:  "Ke rënë ndonjëherë në dashuri?"/ Tayna jep përgjigjen e sinqertë

Disa vajza të mitura kanë deklaruar se Marcinkova dhe Epstein i kanë kërcënuar që të kryenin marëdhënie seksuale me to dhe aktin e abuzimit seksual e filmonin.

Një vajzë britanike e quajtur Sarah Ransome, tha se dyshja e kishte detyruar të bënte seks me Marcinkovën dhe avokatin fuqiplotë të Epstein, Alan Dershowitz, ndonëse ky i fundit e mohon këtë.

Viktimat kanë treguar Epstein i ka deklaruar atyre se Marcinkovën e kishte skllave seksi dhe se e kishte blerë atë në moshën 14 vjeç, nga prindërit e saj në Europën Lindore. / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tifozja më “hot” e Instagramit/ Njihuni me “bishën ruse” që përvëlon me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Anna Chernova e njohur ndryshe si Anella Miller po i çmend të gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Modelja ruse është mjaft e komentuar për linjat e saj perfekte si dhe për fotot fanatstike që ndan në Instagram.

Ajo njihet gjithashtu si një modele fitnesi si dhe një nga yjet e Instagramit. Famën e saj dhe 2.5 milionë ndjekës ajo i arriti duke pozuar shumë seksi në rrjetet sociale.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “zjarr” si Kelly Galle/ Fotot më magjepsëse të yllit të pasarelave

Publikuar

-

Nga

Një “zjarr” si Kelly Galle/ Fotot më magjepsëse të yllit të pasarelave

Kelly Galle është një nga modelet më seksi të pasarelave. Kelly ka një trup tejet të tonifikuar dhe këtë e tregon në të gjitha fotot e saj me bikini.

Këmbë të tonifikuara dhe bark me muksuj, modelja ka trupin që çdo femër do të dëshironte.Bukuroshja është një nga modelet e Victoria Secret dhe nuk ndalet së provokuari me fotot e saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE