Connect with Us

Tërbon ndjekësit me pozat me bikini minimaliste/ Tiona Fernan, ëndrra e çdo mashkulli

Showbizz

Tërbon ndjekësit me pozat me bikini minimaliste/ Tiona Fernan, ëndrra e çdo mashkulli

Publikuar

-

Tërbon ndjekësit me pozat me bikini minimaliste/ Tiona Fernan, ëndrra e çdo mashkulli

Modelja e njohur e Instagramit Tiona Fernan i ka vënë flakën rrjetit me fotot e saj tejet të nxehta.

Tiona ka rritur temperaturat teksa shfaqet shumë sensuale me bikini minimaliste. Tiona përveç modelingut është një make up artiste dhe në fotot e saj nuk nguron të shpalosë artin e saj.

Përtej kësaj Tiona shpesh i lë pak vend imagjinatës teksa pozon me të brendshme seksi dhe bikini.

LEXO EDHE:  Foto+16/Modelja australiane "nxeh" fansat e saj me fotot provokuese

Për më tepër shihni galerinë me fotot më bombë të Tiona Fernan që do t’iu lënë pa fjalë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Lidhja” do të vazhdojë jashtë shtëpisë së Big Brother?/ Graniti-Fifit: Kemi me kaluar shumë mirë ne të dy

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Këngëtarja Filloreta Raçi, tani nuk e fsheh më se ka nëj pëlqim shumë të madh për Granitin. Vetë këngëtarja i ka rrëfyer Granitit se e pëlqen.

Dyshja kanë diskutuar brenda shtëpisë për raportin e tyre jashtë shtëpisë së Big Brother Vip.

Graniti i thotë Fifit se së bashku do të kalojnë shumë mirë kur të dalin nga shtëpia e Big Brother.

LEXO EDHE:  Provokon meshkujt me pamjen/ Kjo modele do t’iu lërë pa mend me fotot e saj

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me format e saj/ Fotot më përvëluese të Wanda Nara

Nga ana tjetër, Fifi është shprehur se ende nuk ka mundur të “zbërthejë” tipin e Granitin./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E papritur/ Donaldi tregon për herë të parë arsyen e ndarjes nga Bora

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Edhe pse mardhënia midis Bora Zemanit dhe Donald Veshaj ka përfunduar prej kohësh ata vazhdojnë të jenë ndër emrat më të komentuar të medias.

Mbase sepse edhe ata vetë pas ndarjes vijuan me disa thumba kundrejt njeri tjetrit, ose të paktën janë interpretuar nga ndjekësit si thumba.

Në mënyrë të drejt për drejtë asnjëri prej tyre nuk ka folur në lidhje më ndarjen apo shakun e ndarjes.

Si duket ka qenë Donaldi i cili ka marë hapin e parë për të thyer këtë heshtje.

Në një bashkëbisedim të bërë mes tij dhe Palomës ai ka vendosur të tregojë di֛çka më shumë.

Ai ka pranuar se shkaku kryesor i ndarjes ka qenë xhelozia nga të dyja palët dhe mungesa e vëmendjs, ndërkohë që ka lënë të nënkuptuar se mes tij dhe Borës nuk mund të ketë një bashkim.

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me format e saj/ Fotot më përvëluese të Wanda Nara

LEXO EDHE:  Foto+16/Modelja australiane "nxeh" fansat e saj me fotot provokueseDilnin lajme që Donaldi është shumë xheloz”, tha Paloma.

Donaldi i është përgjigjur, “për gjërat e mija po, siç kanë qenë edhe të tjerët xheloz”.

Paloma ndërkohë vazhdon, “Po kush ishte kjo pjesa e posesivitetit që ty të bezdiste më shumë për shembull, domethënë ekspozimi i tepërt ose mungesa e vëmendjes”?

Donaldi ka pranuar se kanë qenë të gjitha: “Të gjitha gjërat bashkë, u bënë të gjitha gjërat bashkë”./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Thanë se mes tyre nuk ka asgjë më shumë se miqësi/ Banori i “Big Brother” shtrihet në prehërin e Beniadës

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë spektaklit të kalur të “Big Brother”, Arbana Osmani ka bërë një “përballje” mes Beniadës dhe Arditit, kjo sepse edhe nga publiku u vu re një afrimitet mes tyre.

Si Beniada ashtu edhe Arditi pohuan se mes tyre ka vetëm një miqësi dhe asgjë më shumë, duke mohuar faktin se mes tyre mund të ketë diçka.

Pavarësisht kësaj ata shihen gjithmonë e më shumë afër njeri-tjetrit dhe si duket ju pëlqen të kalojnë shumë kohë bashkë.

LEXO EDHE:  Lë “kokën” pas dy yjeve më të mëdhenj të futbollit/ Kjo është modelja që iu heq trurin me format “super bombë”

LEXO EDHE:  Fotot +18/ Provokon supermodelja, i heq të gjitha në SnapchatSë fundmi kamera ka kapur Arditin i cili duket shtrirë tëk Beniada madje i këndon edhe një këngë.

Siç e thamë edhe më lart ata mohuan faktin se mes tyre ka diçka më shumë, por ekziston mundësia që në të ardhmen të lindin ndjenja./CNA.al

LEXO TE PLOTE