Connect with Us

“Kujdes se Xhensila nuk më flet ende”/ Moderatori zbulon raportin që ka me këngëtaren

Showbizz

“Kujdes se Xhensila nuk më flet ende”/ Moderatori zbulon raportin që ka me këngëtaren

Publikuar

-

“Kujdes se Xhensila nuk më flet ende”/ Moderatori zbulon raportin që ka me këngëtaren

Moderatori Alaudin Hamiti duket se i ka dhënë fund keqkuptimeve me këngëtaren Xhensila Myrtezaj. Gjatë intervistës me Ardian Bujupin, moderatori i ka drejtuar pyetjen pikante, se kë do të zgjidhte mes këngëtareve që ka bashkëpunuar, Elvanën apo Xhensilën.

Para se Bujupi të jepte një përgjigje, Alaudini e ka paralajmëruar të bëjë kujdes pas Xhensila  ende nuk i flet pas deklaratës që ka bërë.

Moderatori ka rikujtuar edhe një herë arsyen e prishjes së raportit të tij me Xhensilën. “Sepse më është bërë një pyetje për këto këngëtaret që janë me emër tani, ka qenë Elvana, Tuna edhe Xhensila. Edhe i ftuari më ka pyetur, cila prej tyre më pëlqen më pak ose që ka talent më pak edhe unë kam thënë emrin e Xhensilës”ka treguar ai.

LEXO EDHE:  Xhensila Myrtezaj fanse e zjarrtë e kësaj këngëtareje shqiptare

Gjithashtu ai tregoi se është penduar për përgjigjen që ka dhënë në atë kohë, pasi nuk e dinte që Xhensila do ta merrte për keq. Megjithatë ai dha lajmin e mirë se së shpejti do ta ketë në emision:

Alaudin Hamiti: “Mendova ndoshta nuk e merr për keq. Xhensilën do ta kem në ‘Ndrrimin e Natës’, ndoshta në fillim të sezonit të ardhshëm”!

Ardian Bujupi: “A i ke kërkuar falje”?

Alaudin Hamiti: “Nuk është për të kërkuar falje, është pendim. Vetëm po t’ia këndoj këngën e Elizës, ‘Pendimi’”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po pushton Instagramin

Publikuar

-

Nga

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po pushton Instagramin

Bukuroshja tepër seksi, Jessica Cribbon, nuk di të ndalet me fotot provokuese dhe të nxehta në rrjetet sociale.

Modelja australiane në një intervistë të gjatë ka zbuluar, se sporti i saj i preferuar është basketbolli. Jessica është tepër aktive në Instagram ku numëron mijëra ndjekës dhe nuk mungojnë komentet pozitive për të.Më poshtë mund t’i shikoni disa foto ‘hot’ të modeles seksi me forma bombastike./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Duke mbajtur gjoksin me dorë/ Erjona Sulejmani nuk i lë vend imagjinatës me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Duke mbajtur gjoksin me dorë/ Erjona Sulejmani nuk i lë vend imagjinatës me fotot e fundit

Erjona Sulejmani është shumë e njohur për shqiptarët pas ndarjes nga futbollisti Blerim Xhemaili. Pasi u nda ajo deklaroi se “futbollistët nuk të kënaqin në shtrat”, duke iu referuar edhe martesës së saj me Blerimin.

Ajo vijon të jetë tejet e komentuar në mediat rozë për linjat e saj trupore dhe fotot provokuese. Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shihet topless në një pozë mjaft të nxehtë nga jahti.Bukuroshja shkodrane nuk i ka lënë vend imagjinatës gjithashtu duke pozuar pothuajse e zhveshur pranë bregut të detit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një nga modelet më të bukura në “Miss Universe”/ Shqiptarja që mahnit me pamjen e saj

Publikuar

-

Nga

Cindy Marina është një modele shqiptaro- amerikane e cila fitoi konkursin e Miss Universe Albania 2019.

Ajo përfaqësoi Shqipërinë në Miss universe ku u rendit në top 20 femrat më të bukura. Ajo u shpreh se ndihet shumë krenare dhe e privilegjuar që iu dha mundësia për të përfaqësuar Shqipërinë në kompeticionin e rëndësishëm të bukurisë.

LEXO EDHE:  Balla raporton për zgjedhjet në Komitetin e Politikës së Jashtme të PEPërveç modelingut Cindy është praktikuese e sportit të volejbollit për femra. Cindy nisi të luante volejboll që në moshën 14 vjeçare dhe ka patur shumë sukses.

LEXO EDHE:  Dhurata “e çmuar” e Besit dhe Xhensilës për Ajkën/ Zbulohet çmimi marramendës

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE