Connect with Us

Horoskopi i ditës, 14 korrik 2020

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 14 korrik 2020

Publikuar

-

Horoskopi i dites, 11 nëntor 2020
DASHI 21. mars – 20. prill

Jeta sentimentale e çifteve nuk do jete shume e mire gjate kësaj dite. Partneri nuk do iu gjendet pranë atëherë kur duhet dhe kjo mund te ndeze debate te zjarrta. Beqaret do jene te pavendosur dhe nuk do përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen për takime. Ne planin financiar klima do jete konfuze. Kujdes me shpenzimet e tejskajshme nëse nuk doni te ngeleni pa para.

DEMI 21. prill – 21. maj

Ambienti ne çift do jete mjaft pasionant dhe i kënaqshëm gjate kësaj dite. Te dy me partnerin do tregoheni te gatshëm te bëni edhe çmenduri te vogla vetëm për te përjetuar emocione te reja. Beqaret duhet te tregohen me te vëmendshëm me personat qe do iu gjenden pranë. Njeri prej tyre do jete ai me te cili mund te lidhin jetën. Financat duan ende përkujdesje. Shmangni shpenzimet e tejskajshme.

BINJAKET 22. maj – 21. qershor

Jeta ne çift do jete me e animuar gjate kësaj dite. Nëse keni pasur mosmarrëveshje me pare do i zgjidhni ato një nga një dhe do ndiheni me te qete. Ne mbrëmje nuk do mungojnë as momentet pasiononte. Nga ana tjetër, nëse jeni beqaret përgatituni për ndryshime pozitive. Me financat duhet te bëni kujdes. Nëse nuk kujdeseni për shpenzimet atëherë situata do ndërlikohet.

GAFORRJA 22. qershor – 22. korrik

Mos bëni gabim te verboheni nga pasioni i madh gjate kësaj dite sepse do bëni gabime. Dashuroni qetësisht dhe mos u nxitoni te merrni vendime. Beqaret do jene mjaft tërheqës dhe joshës. Te shumte do jene personat qe do iu vijnë nga pas. Shfrytëzojeni këtë mundësi! Ne planin financiar do jete dite e mire për investime dhe transaksione. Këshillat e një specialisti iu kane bere mire.

LUANI 23. korrik – 22. gusht

Dite e qete dhe pa probleme kjo e sotmja për jetën ne çift. Edhe ata qe kane pasur mosmarrëveshje do vendosin gjithçka ne vije. Perspektivat për beqaret janë te mira. Mos humbni asnjë takim qe do iu kërkohet dhe mendojini seriozisht propozimet qe do iu behën. Te ardhurat do vijnë duke u përmirësuar nëse vazhdoni ta menaxhoni me kujdes buxhetin.

VIRGJERESHA 23. gusht – 23. shtator

Do jeni optimiste dhe plot energji pozitive gjate kësaj dite. Te gjitha këtë do ia transmetoni edhe partnerit, çka do iu beje te ndiheni me mire. Asnjë problem nuk pritet ne jetën ne çift. Beqaret do kenë shume mundësi te takojnë personin e ëndrrave dhe te fillojnë një histori dashurie serioze. Financat do jene te mira. Mund te kryeni investimet e menduara prej kohesh dhe te hiqni disa lek mënjanë.

PESHORJA 24. shtator – 23. tetor

Besnikëria ne çift nuk do jete pika juaj e forte sot. Nuk do i rezistoni dot sharmit te personave qe do iu ndodhen pranë dhe do tentoni për aventura. Beqaret, ndryshe nga ata qe janë ne një lidhje, do e dini mire çfarë do bëjnë. Takimet interesante nuk do mungojnë. Ne planin financiar gjerat do shkojnë mire dhe do kryeni transaksione mjaft te rëndësishme.

AKREPI 24. tetor – 22. nëntor

Disa probleme te hershme do dalin serish ne drite për ju qe jeni ne çift. Pranojini gabimet tuaja dhe mos ia hidhni gjithë fajin partnerit. Dashuriçkat e beqareve nuk do jene te privilegjuara. Prisni edhe pak për te takuar atë qe iu përshtatet me tepër. Buxheti do jete me i qëndrueshëm se me pare dhe nuk do keni as problemin me te vogël. Vazhdoni te bëni kujdes me shpenzimet.

SHIGJETARI 23. nëntor – 21. dhjetor

Ambienti yjor do jete i përshtatshëm për jetën ne çift. Ju dhe partneri do jeni si një ekip i forte qe mund te përballoni çdo lloj sfide. Bravo për bashkëpunimin e forte. Beqaret me shume gjasa do e gjejnë shpirtin e tyre binjak dhe do ndihen me te qete. Ne planin financiar gjerat do shkojnë me se miri. Edhe pse do shpenzoni pak me tepër nuk do keni asnjë tronditje.

BRICJAPI 22. dhjetor – 20. janar

Nëse pranoni te bëni lëshime ne jetën tuaj ne çift dhe tregoheni me te kuptueshëm me partnerin tuaj, gjerat do shkojnë me se miri sot. Ne te kundërt do keni mosmarrëveshje. Beqaret duhet te ndjekin zemrën. Mos mendoni si do jete e nesërmja nëse emocionet do jene te mëdha gjate një takimi. Ne planin financiar do ketë disa përmirësime te vogla, por te vlefshme.

UJORI 21. janar – 19. shkurt

Atmosfera ne çift pritet te jete konfliktuale gjatë kësaj dite. Do keni goxha debate te forta me partnerin dhe te dy do bërtisni mjaft. Beqaret nga ana tjetër do kenë takime te veçanta, por nuk do ndihen gati te fillojnë një lidhje. Do bëni gabim qe nuk do përfitoni megjithatë gjithçka është ne dorën tuaj. Ne planin financiar te gjithë planetët do jene me ju dhe do iu mbështesin.

PESHQIT 20. shkurt – 20. mars

Kujdes me xhelozinë e tepruar gjate kësaj dite. Nëse tregoheni posesive do bëni gabime për te cilat shume shpejt do pendoheni. Mos krijoni probleme me dorën tuaj. Për beqaret nuk rekomandohen ne asnjë mënyrë lidhjet. Prisni edhe disa dite sepse sot nuk është dita e përshtatshme. Ne planin financiar ka ardhur koha te bëni investimet e menduara prej kohesh.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Horoskopi

Dashuria dhe puna/ Horoskopi sipas astrologut Italian, Paolo Fox

Publikuar

-

Nga

Dashuria dhe puna/ Horoskopi sipas astrologut Italian, Paolo Fox

Dashi

Këtë të martë ju jeni mjaft i zhytur në mendime për shkak të një Hëne në opozitë . Kjo nuk do të thotë që gjërat nuk po shkojnë mirë, por, sipas astrologut, ju duhet të kapërceni bllokadën e muajve të fundit dhe të mendoni se si të kapërceni pengesat e vogla që janë ende para jush. Një gjë që mund të duket e çuditshme, por e dobishme për ju: sa më shumë që ndieni se keni pengesa, aq më shumë ngarkoni. Më shumë herë do të dëgjoni “nuk mund ta bëni” dhe aq më shumë përpiqeni ta bëni. Pra, pavarësisht nga periudha e shqetësimeve të mëdha, ju ndjeni një dëshirë të madhe për hakmarrje brenda jush dhe kjo është gjithashtu një pikënisje për dashurinë. Dy muajt e ardhshëm do të jenë shumë interesantë nga ky këndvështrim.

Demi

Shkurtin e kaluar mbase keni humbur edhe para ose duhet të shpenzoni më shumë para për shtëpinë ose ka pasur shpenzime të veçanta. Në këtë moment duhet të gjeni pak qetësi: nuk është e lehtë por ju këshillohet të relaksoheni për një moment. Në fushën e punës, veçanërisht për profesionistët e pavarur, ka pasur momente komplekse; madje mund të keni braktisur një projekt. Shkurti vuri në pikëpyetje tërë jetën tuaj! Në përgjithësi, ky 2021 është një vit në të cilin duhet të rizbuloni ndjenjën e dashurisë dhe të mendoni pak më pak për çështje praktike .

Binjakët

Këtë të martë mund të mbështeteni në Jupiter dhe Saturn në favor dhe ka gjithashtu një surprizë sepse nga e enjtja Marsi është përsëri aktiv . Ky është padyshim një horosokop plot vullnet të mirë, plot mundësi: shpresa e astrologut është që në këtë periudhë të mos jeni të detyruar të mendoni vetëm për çështje shëndetësore, sepse ne e dimë që që nga dhjetori ka pasur ca në deponi. Sido që të jetë, idetë rrjedhin shpejt dhe ky është një qiell që sjell përparime të mira, madje edhe biseda të rëndësishme!

Gaforrja

Në këtë të Martë të veçantë ju mendoni se ajo gjë është e gabuar, por do të ketë një rikuperim të mirë duke filluar nga e Mërkura . Hëna disonante: çfarë do të thotë kjo? Se po ndiheni pak të lodhur, pak të frustruar dhe madje edhe pak të trazuar. Hëna rregullon shenjën tuaj dhe për këtë arsye është normale që kur ylli i zbehtë nuk është në një pozicion shumë të mirë, ju mund të ndiheni pak poshtë në deponi dhe shumë nervoz. Mundohuni të mos ushqeni mosmarrëveshjet!

Luani

Ky Mars me siguri do të jetë një muaj i rimëkëmbjes : astrologu ju dëshiron të keni një kënaqësi të vogël ose të madhe. Në këtë moment nuk është e mundur të presësh gjëra të mëdha, por një kthim në skenë tashmë mund të jetë i rëndësishëm. Në shkurt keni qenë të pavendosur nëse do të bëni apo jo një gjë të caktuar, nëse do të ‘hidheni’ në një projekt të caktuar, nëse do ta vazhdoni, ndërsa tani duket se keni ide shumë më të qarta. Nëse ka pasur ndryshime rrënjësore mos i merrni ato keq, sepse sa më shumë që ndryshoni në jetë, aq më shumë keni mundësinë të përqafoni lajmet.

Virgjëresha

Vazhdoni të keni sukses të mirë! Java e kaluar ishte vërtet e vështirë ndërsa kjo duket si një javë shumë më e menaxhueshme. Ka projekte të mira, por nervozizmi rritet dhe do të rritet, veçanërisht nga e enjtja. Në çdo rast, është gjithashtu një agjitacion pozitiv, sepse nëse në këtë periudhë angazhoheni për një çështje pune, nëse tensioni juaj lidhet me një lloj provimi që duhet të kaloni, në të gjitha përjetoni një tension stimulues. Sidoqoftë, mos harroni se ky shqetësim mund të jetë paksa kompleks për dashurinë , në kuptimin që ata me një histori të vështirë ose ata që janë pak të shqetësuar për arsye pune, ju gjithashtu mund të acaroheni me partnerin tuaj.

Peshorja

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 20 nëntor 2019

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 20 nëntor 2017

Ky tranzit i Hënës në shenjën tuaj është një shenjë pozitive, por ju jeni gjithmonë mjaft të shqetësuar , përkundrazi të shqetësuar për të ardhmen. Understandshtë e kuptueshme që ju hezitoni të mendoni se ky do të jetë një vit që përfundimisht do të sjellë një zgjidhje, por astrologu është shumë i sigurt në tranzitin e Jupiterit, i cili është në një aspekt të mirë për shenjën tuaj dhe që i jep një shtysë të madhe krijimtarisë suaj. . Pra, horoskopi juaj është gjithashtu shumë i rëndësishëm për të bërë zgjedhje për të ardhmen . Kjo është një ditë mjaft interesante edhe për kontaktet.

Akrepi

Duhet të përpiqesh të bësh gjithçka me shumë qetësi sepse je mjaft e hutuar. Nëse keni një marrëdhënie me shenjat e Dashit dhe Bricjapit, do të keni nevojë për vëmendje të dyfishtë sepse mund të zemëroheni. Ju keni një natyrë të dyfishtë sepse e merrni shumë, zemëroheni, por më pas në të vërtetë do të dëshironit të jetonit një ekzistencë paqësore: dhe dy gjërat padyshim që kundërshtojnë!

Shigjetari

Të gjithë ata që kanë një dashuri që nuk funksionon, ata që kanë përjetuar vështirësi në jetën e një çifti, janë pak më të sprovuar. Këshilla e astrologut është që të jetë i kujdesshëm sidomos nëse ka pasur probleme në fundjavën e fundit. Pastaj tani vjen Marsi, në kundërshtim që nga e enjtja: pakënaqësia mund të rritet brenda jush. Ata që bëjnë gjithmonë të njëjtën jetë ose që ndoshta prisnin ndonjë konfirmim në punë, janë të shqetësuar . Ndoshta nuk varet nga ju por është e nevojshme vetëm të prisni disa kohë para se të merrni konfirmimin. Diçka po ndryshon:nëse keni marrëdhënie me shefa ose njerëz që duhet t’ju japin përgjigje, ndoshta disa joproduktive që nuk i duroni dot .

Bricjapi

Për nga natyra ju jeni të fortë, të mençur dhe arrini të jeni mburoja, një referencë edhe për të tjerët. Por ju jeni gjithmonë një qenie njerëzore dhe ka raste kur do të keni një dëshirë të madhe për të hedhur gjithçka larg, për të thënë mjaft. Në realitet, kur duhet të rimbushesh, e izolon veten dhe kjo është një ditë në të cilën vetëm për të shmangur tensionin, mund ta lini veten mënjanë!

Ujori

Ju mund të mbështeteni në Hënën, Jupiterin dhe Saturnin e rëndësishëm. Përveç disa problemeve fizike, ky është një moment shërimi, gjithashtu për të imagjinuar jetën tuaj në kushte dhe situata të tjera. Mërkuri, Jupiteri dhe Saturni të kombinuar së bashku mund të çojnë gjithashtu në një dëshirë për ndryshim, madje edhe në një lëvizje me kalimin e kohës. Janë disa nga ju që mendojnë se do të ishte e rëndësishme të jetonit diku tjetër (në të vërtetë, duke pasur parasysh sa po jetojmë, është e vështirë të lëvizësh), të realizosh një ëndërr nga larg, por të pëlqen të besosh në utopi. Në këtë periudhë, dashuria bëhet protagoniste.

Peshqit

Ju duhet të ripërtërini dëshirën tuaj për të dashur: ky është një mesazh veçanërisht për njerëzit e pakënaqur. Edhe për ata që kanë një marrëdhënie të mirë, ata kanë qenë të dyshimtë kohët e fundit. Ka pasur ditë kur ishte edhe e vështirë për të mbajtur intervistën apo edhe një ekuilibër të caktuar. Momentet e reja që propozon horoskopi janë interesante, si dhe intervistat e reja: emocione të bukura gjithashtu në pikëpamje të së ardhmes. Mos nënvlerësoni emocionet që mund të bëhen diçka më shumë gjatë javëve të ardhshme .

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 2 mars 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 1 mars 2021

Dashi
Lajmi i mirë është se aspekti profesional do të shkojë mirë. Nëse jeni prindër, fëmijët do të kërkojnë diçka çdo pesë minuta dhe ju mund të ndjeni presion nga të gjitha anët. As jeta juaj e dashurisë nuk është e imunizuar nga dyshimi që duket se qëndron mbi kokën tuaj. Asnjë kompromis nuk është i mundur për ju.

Demi
Sot rimendoni të gjitha vlerat shoqërore të rëndësishme për ju. Konceptet e krijuara të pronësisë janë veçanërisht të meritueshme për t’u marrë parasysh. Pasi keni dëgjuar për një kohë të gjatë për të gjitha ato gjëra që “thjesht nuk janë bërë”, a nuk është më mirë të mendoni se mbase ato duhet të bëhen?

Binjakët
Sot është dita ideale për të ndryshuar gardërobën. Ndoshta duhet të dëgjoni gjykimin tuaj të mirë për një ndryshim në vend që të shqetësoheni aq shumë për atë që njerëzit e tjerë mund të mendojnë. Në aspektin profesional do të jeni i kënaqur.

Gaforrja
Tema e ditës është njohuria dhe të mësuarit. A keni studiuar fushën që vërtet keni dashur? A ndiheni keq që nuk keni ndjekur ndonjë shkollë apo program të tillë? Nëse këto çështje janë më të rëndësishmet në mendjen tuaj sot, mos harroni se krijimtaria juaj ka pak të bëjë me gradat që mbani.

Luani
Rreshtimi planetar është i favorshëm dhe ju jeni në procesin e korrjes së përfitimeve. Ishte vetëm çështje e vetëdijesimit dhe zgjidhjes së situatave të caktuara në lidhje me nevojën tuaj për njohje shoqërore. Mos kini aq nevojë për aprovim. Mjafton të bëni ato që dini të bëni më mirë.

Virgjëresha

Ju mund të ndiheni të mbërthyer nga modelet që shoqëria aktualisht ofron. Ndërsa luftoni për të arritur përkufizimin tuaj të vërtetë inovativ, njerëzit e tjerë ndonjëherë kritikojnë qëndrimin tuaj mjaft të çlirët. Nëse idetë tuaja janë tepër radikale, ato janë tepër konvencionale. Ka vend për të dyja pikëpamjet.

Peshorja
Rezultatet e ndikimit të planetëve do të jenë pozitive për shenjën tuaj. Nëse gjithçka shkon sipas planit, ju do të fitoni njohuri mbi shumë fusha të ndryshme. Në aspektin sentimental, do të kaloni momente shumë romantike me partnerin.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 29 dhjetor 2017

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 20 nëntor 2019

Akrepi
Një krizë e vogël është akoma një krizë. Ju mund ta prisni një të tillë në jetën tuaj personale sot. A po i ndani përgjegjësitë në mënyrë të barabartë me partnerin? A po bëni secili një përpjekje të barabartë për të ruajtur harmoninë? Bërja e pyetjeve është hapi i parë për t’iu përgjigjur atyre.

Shigjetari
Diçka duhet të ndryshojë. Pasqyra juaj ofron shtysën për zgjidhje të rëndësishme sot. A është koha të filloni një dietë, të angazhoheni për të ushtruar më shumë, ose të forconi vendosmërinë tuaj për të lënë duhanin? Çdo gjë që bëni për të përmirësuar pamjen tuaj do t’ju bëjë të ndiheni shumë më mirë me veten.

Bricjapi
E vetmja gjë e mirë për të qenë në një slitë emocionale është se kurrë nuk ndiheni në të njëjtën mënyrë për një kohë të gjatë. Një moment je lart, pastaj poshtë. Ju nuk mund ta kuptoni se çfarë dëshironi. Do të jeni shumë më mirë vetëm. Diçka më e rëndësishme mund të dalë nga këto momente vetmie.

Ujori
Mendimet obsesive, në veçanti, do të përpiqen të mbysin disa çështje më të ngutshme nga e kaluara që kanë nevojë për zgjidhje një herë e përgjithmonë. Tani është koha të zgjoheni dhe të hyni në veprim. Në aspektin financiar, tregoni kujdes me nënshkrimin e kontratave.

Peshqit
Ka diçka në ajër që ju shtyn drejt ndryshimit ose ripërtëritjes. Ndoshta është koha për të ndryshuar veshjet tuaja ose për të rimodeluar shtëpinë tuaj. Në vendin e punës shmangni debatet pa kuptim. Lërini gjërat të sqarohen pas disa ditësh.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë dita e parë e Marsit për të gjitha shenjat?

Publikuar

-

Nga

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë dita e parë e Marsit për të gjitha shenjat?

Dashi

Në një periudhë si kjo është gjithashtu normale të mendosh për dashurinë dhe disa projekte që mund të bëhen interesante në pranverë. Tani ju vetëm duhet të ktheheni në lojë. Hëna është e kundërt, kështu që ka të ngjarë që do të ketë disa rimendime, disa vuajtje, por tashmë nga e Mërkura gjërat do të përmirësohen.

Demi

Në kontekstin e punës ose në çdo rast të veprimtarisë praktike, të jetës shoqërore, shumë prej jush e kanë kuptuar që duhet të ndryshoni regjistrin ose ndoshta ju është dashur të pranoni kufij, dispozita që vijnë nga jashtë.

Binjakët

Këtë të hënë mund të mbështeteni në një Hënë të favorshme që do të jetë aktive edhe të Martën. Këto janë ditë të rëndësishme, atëherë nga e enjtja Marsi hyn në shenjën për të cilën nuk do të mungojë energjia. Midis marsit dhe prillit, siç kujton astrologu, Marsi, Jupiteri dhe Saturni do të jenë në gjendje të shkëlqyeshme dhe ky është një ogur i mirë për ata që duan të hyjnë në një situatë të re.

Gaforrja

Java fillon në një mënyrë disi të shpërndarë: me siguri ju po kaloni një fazë eksperimentesh të reja, prandaj, pas një mbylljeje dhe vuajtjeje të vitit 2020, tani jeni gati për të filluar një rrugë të re.

Luani

Muaji Shkurt për të lindurit e shenjës ka qenë mjaft i trazuar. Shumë prej jush kanë ndryshuar referenca megjithëse do të duhet të prisni pak më shumë që gjërat të qetësohen.Nuk janë të paktë ata që kanë kuptuar se nuk mund të reagojnë në lidhje me disa ngjarje që janë pranuar vetëm.

Virgjëresha

Pas një jave shumë të ngarkuar, tani do të keni një javë fituese. Shumë do ta mbajnë mend fundin e muajit të kaluar si të rëndë dhe të tensionuar: kishte ditë kur donit t’i hidhnit të gjitha, kur nuk donit që gjërat të shkonin më tej.

Peshorja

Këtë të hënë ju jeni mjaft energjik por duhet të kujtojmë se nëse ka një marrëveshje që skadon, do të vendosim se çfarë të bëjmë midis fundit të Prillit dhe Marsit.Ky 2021 duket si një vit i rëndësishëm dhe astrologu shpreson se keni ide të qarta. Në dashuri, ky fillim i marsit nuk është i keq por as edhe aq emocionues. Shumë mund të duhet të presin për kohë më të mira për të kuptuar se çfarë ndjen zemra.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 20 prill 2020

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 20 prill 2020

Akrepi

Edhe ju jeni ndër shenjat që keni përjetuar një Shkurt të rëndë: kështu që ky Mars është i mirëpritur, i cili ka lindur me Venusin në favor, me Diellin shumë aktiv dhe kjo sigurisht që jep një ngarkesë shtesë dhe gjithashtu një dëshirë të madhe për t’u rishfaqur. Duhet të mbahet mend se javët e fundit ka pasur momente me vështirësi të mëdha në punë, për para, në familje. Do të jetë e nevojshme të kapni hapat: përpiquni të rikuperoni edhe emocione pozitive.

Shigjetari

Ju jeni gati për ndryshime që duken shumë larg. Duket sikur doni të shfrytëzoni një mundësi gjatë fluturimit por është sikur kjo mundësi ende nuk ka arritur. Në realitet ky është një horoskop disi i çuditshëm për marrëdhëniet e dashurisë : jini të kujdesshëm sepse ndonjëherë besoni se një dashuri ka mbaruar ose ndoshta intoleranca merr vend dhe në vend të kësaj rrezikoni të kompromentoni një lidhje vetëm sepse nuk jeni mirë me veten e tyre. Këto ditë astrologu ju fton të rizbuloni një qetësi të brendshme.

Bricjapi

Ajo që sapo kaloi ishte një javë shumë e lodhshme dhe gjithashtu mund të ishte plot me mendime të çuditshme të dyta sepse për disa kohë keni qenë plot pavendosmëri dhe mbase murmurisni pak më lehtë. Nëse gjërat nuk po shkojnë mirë, nëse mendoni se njerëzit nuk janë në anën tuaj, kjo do të jetë një javë në të cilën do të duhet të reflektoni mirë edhe për çështjet e biznesit. Ky është një vit që për të mirë ose për të keq do të sjellë strehim.

Ujori

Ju ndjeni një konflikt të fortë të brendshëm këto ditë, por ky është ende një horoskop i rëndësishëm. Në përgjithësi është një javë e dobishme, thjesht përpiquni të mos qëndroni shumë me kokën tuaj në re sepse kohët e fundit ju ka ndodhur që të shpërqendroheni, të humbni gjërat mbase ndiheni keq vetëm sepse jeni jashtëzakonisht të shqetësuar.

Peshqit

Javën e kaluar keni përjetuar një moment shqetësimi apo edhe një shkëputje që mund të ketë qenë e dhimbshme. Nuk është e çuditshme nëse në kohët e fundit jeni ndjerë paksa melankolike por mos u dëshpëroni sepse Afërdita në shenjë thotë të besoni në të ardhmen, të ecni përpara, të planifikoni kohë më të mira./ CNA.al

LEXO TE PLOTE