Connect with Us

FOTO-Kejvina Kthella “shpërthen” rrjetin/ Poza provokuese buzë pishinës

Showbizz

FOTO-Kejvina Kthella “shpërthen” rrjetin/ Poza provokuese buzë pishinës

Publikuar

-

FOTO-Kejvina Kthella "shpërthen" rrjetin/ Poza provokuese buzë pishinës

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Ajo shpesh komentohet përsa i përket pamjes së jashtme si dhe fotove provokuese që publikon në rrjet.

Së fundi Kejvina ka nisur pushimet dhe nuk nguron të ndajë me ndjekësit e saj  fotot seksi me bikini.

Bjondina bukuroshe ka shpërthyer rrjetin teksa shfaqet me bikini portokalli minimaliste me poza provokuese buzë pishinës.

LEXO EDHE:  Bjondina më s*ksi e momentit/ Kjo është modelja që po ndez rrjetin me fotot me bikini

Kujtojmë që përveç kësaj ajo është përfolur shumë për një lidhje dashurie me reperin Seven Saraqin. Ndonëse gjatë një interviste me Dojnënajo është shprehur se mes tyre ka vetëm miqësi nuk e ka përjashtuar mundësinë se në të ardhmen mund të ketë diçka mes tyre.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U infektua nga Coronavirus/ Ndahet nga jeta aktori famshëm i telenovelave meksikane

Publikuar

-

Nga

Aktori meksikan Raymundo Capetillo është ndarë nga jeta në moshën 76 vjeçare. Capetillo ka humbur jetën si pasojë e komplikimeve nga koronavirusi. Aktori u shtrua me urgjencë në spital pas problemeve me shëndetin dhe rezultoi pozitiv me koronavirus.

Mbesa e tij tregoi në rrjete sociale se gjendja e aktorit ishte përkeqësuar derisa ai humbi jetën . Raymundo Capetillo luajti në shumë telenovela disa prej të cilave janë transmetuar edhe në vendin tonë si “Fati im je ti”, “Velloja e nuses”, “Pengesat e dashurisë”, “Pasioni”, etj.Disa nga shfaqjet më të famshme të tij ishin “Los Perros de Dios” në 1974 dhe “Santo en Anonymous Mortal” në 1975.

LEXO EDHE:  Modelja me trupin më perfekt/ Fotot më sensuale të Kendall Rae me bikini

LEXO EDHE:  Modelja me trupin më perfekt në botë/ Kjo është brazilianja më s*ksi e momentit

Aktori do të mbahet mend edhe për rolet në serialet më të njohura si “Muchacha Italiana Viene a Casarse”, “Rosa Salvaje” dhe “Cadenas de Amargura”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bëfsh 100 vite duke u puthur me mua”/ Urimi i Patrisit për ditëlindjen e Tunës

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme këngëtarja Tuna Sejdi feston ditëlindjen. Menjëherë në rrjet kanë vërshuar komentet dhe urimet për ditëlindjen e këngëtares.

Por ai që ka tërhequr më shumë vëmendjen është urimi i bashkëshortit të saj Patrisi. Teksa ka publikuar një foto ku shfaqet duke u puthur me këngëtaren i uron edhe 100 vite të tjera duke u puthur me të.

LEXO EDHE:  FOTOT- Kylie Jenner çmend fansat/ Tregon të pasmet bombastike dhe merr miliona pëlqime në pak orë

LEXO EDHE:  Justin Timberlake publikon fotot e para të djalit të tij (Foto)

Kujtojmë se dyshja është përfolur prej kohësh për ndarje por sot Patrisi i hodhi poshtë njëherë e mirë këto lajme me faktin që janë më të dashuruar se kurrë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rudina Magjistari “arratiset” nga Shqipëria/ Publikon videon nga aeroporti, mesazhi për qytetarët

Publikuar

-

Nga

Rudina Magjistari “arratiset” nga Shqipëria/ Publikon videon nga aeroporti, mesazhi për qytetarët

Moderatorja Rudina Magjistari ka publikuar mbrëmjen e kaluar disa video ku shihet në aeroportin “Nënë Tereza.”

Moderatorja ka ndarë me ndjekësit videot ku shihet se pavarësisht pandemisë dhe shtimit të rasteve dita ditës, njerëzit sërish udhëtojnë.

Rudina është shprehur nëpërmjet storyve të saj se nëse njerëzit zbatojnë dhe respektojnë portokollin antiCovid, do të jetë e mundur që të vazhdohet më tej, duke ruajtur veten dhe të tjerët.

Nga pamjet  në video duket se kanë qenë të shumtë njerëzit që kanë udhëtuar dhe sigurisht moderatorja tregon se po i zbaton rregullat pasi shfaqet me maskë në  fytyrë.

“Mendoja që ishin shumë pak ata që udhëtonin në këtë periudhë. Dhe kurioziteti në këtë fluturim të parë është i madh.


LEXO EDHE:  FOTOT- Kylie Jenner çmend fansat/ Tregon të pasmet bombastike dhe merr miliona pëlqime në pak orë

LEXO EDHE:  FOTOT- Kylie Jenner çmend fansat/ Tregon të pasmet bombastike dhe merr miliona pëlqime në pak orë

Në normalitetin  e ri duhet të mësohemi me kushtet e reja dhe thjesht të jemi të kujdesshëm për veten.

Në aeroport e avion sigurisht gjithë kohës me maskë. Mendoj që frika nuk mund të na mbyllë më në shtëpi dhe nuk është kjo zgjidhja. Por vigjilenca, respektimi i protokollit antiCovid, do të na mundësojë të vazhdojmë të gjitha aktivitetet tona, duke ruajtur njëkohësisht veten dhe të tjerët”, shkruan Rudina Magjistari në storyt e saj në Instagram./ CNA.al

LEXO TE PLOTE