Connect with Us

Foto- Genta Ismajli i “hyp” në shpatull të dashurit turk Usta

Showbizz

Foto- Genta Ismajli i “hyp” në shpatull të dashurit turk Usta

Publikuar

-

Foto- Genta Ismajli i "hyp" në shpatull të dashurit turk Usta

Genta Ismajli është po shijon në maksimum lidhjen e saj me të dashurin turk, Huseyin Usta. Njëlloj si Genta edhe Ustai po tregon devocion të jashtëzakonshëm.

Ai ka treguar që është marrëzisht i dashuruar me Genta Ismajlin me gjestin e fundit që ka bërë për këngëtaren. Ai ka bërë tatuazh emrin e këngëtares shqiptare në krahun e tij.

Biznesmeni i bën shpeshherë dhurata luksoze Genta Ismajlit dhe këngëtarja i ndan gjithmonë me ndjekësit e saj. / CNA.al

LEXO EDHE:  9 gjërat që askush nuk t’i thotë për heqjen e tatuazhit me lazer
Tatuazhi me emrin Genta në krahun e turkut Usta

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Aktorja shqiptare pjesë e politikës/ Kandidon për deputete: Nuk mund ta besoj

Publikuar

-

Nga

Aktorja shqiptare pjesë e politikës/ Kandidon për deputete: Nuk mund ta besoj

Aktorja e njohur Adriana Matoshi ka zbuluar se tashmë do të jetë pjesë e politikës. Ajo është përfshirë në listën e kandidatëve për deputet të Partisë Vetëvendosje.

Po, është e vërtetë, është edhe emri im aty. Për momentin nuk dëshiroj të flas më gjerë, megjithatë konfirmoj se jam pjesë e listës garuese të Vetëvendosjes”, është shprehur ajo për Telegrafin.

Gjatë një inetrviste të realizuar së fundi ajo është shprehur se kandidimi si deputete erdhi si rezultat i zhgënjimit si qytetar i thjeshtë, si nënë e gjithashtu edhe si artiste.

Së pari, në asnjë moment përpara nuk e kam menduar dhe as nuk kam pasur synim apo ambicie për me qenë politikane e ardhshme, me të tregu të drejtën as nuk e kam menduar dhe akoma nuk jam duke besuar se jam këtu ku jam. Por, angazhimi im në këtë rrugëtim që është shumë i vështirë me plot sfida ka ardhur si rezultat ndoshta i një zhgënjimi gjatë një rrugëtimi që e kam pasur më përpara si një person, qytetar i thjeshtë, si nënë e gjithashtu edhe si artiste. Kam hasur në shumë probleme profesionale, në shumë vështirësi që jeta di të sfidojë dhe kam menduar që tani kur e kam shikuar në 2020-21 se çfarë të bëj unë me jetën time se i kam bërë 41 vjet dhe qysh me ia dalë që t’i rris katër fëmijë. Është dashur të shikoj një mënyrë tjetër, dhe kam njerëz mbrapa që më shtyjnë t’i realizoj ëndrrat apo dëshirat jo vetëm të miat por edhe atyre që i kam përkrah. Jam një zë që kam shumë njerëz, më besojnë shumë e që mundem me ia dalë ashtu si ia kam dalë me shumë vështirësi në profesionin tim”, ka deklaruar Matoshi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Luana Vjollca në “hall” të madh/ Nuk e lënë të vishet

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca në “hall” të madh/ Nuk e lënë të vishet

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një video ku shihet duke u përgatitur për edicionin e radhës të emisionit “Shiko Kush Luan”.

Ajo tregon se është gjithnjë e zënë në prapaskenë dhe e rrethuar nga njerëz saqë nuk arrin dot as të vishet në privatësi.

Këtë “hall” ajo e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj ku tregon edhe pamjet nga dhoma e zhveshjes me njerëz që i shkojnë nga pas për ta fotografuar apo xhiruar video.

LEXO EDHE:  Bën tatuazhin dedikuar Kosovës/ Fansat kritikojnë ashpër reperin e famshëm

LEXO EDHE:  Nihan tatuazh në vend të pazakontë për bashkëshortin/Tregon arsyen (Foto)

“Të paktën a mund të vishem në privatësi”, shkruan ajo krahas videos./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Tërhiqja içik veshin”/ Ish banori i Big Brother kritikon Melisën: Sjellje e patolerueshme

Publikuar

-

Nga

Ish banori I Big Brother Damiano Agalliu ka dhënë mendimin e tij rreth sjelljes së konkurrentes së Përputhen Melisa Lleshi.

Ai ka kritikuar Melisën për sjelljen e patolerueshme ndaj konkurrenteve të tjera dhe I kërkon autores Olsa Muahmeti ti tërheqë veshin Melisës.

Sjellja e Melisës është e patolerueshme kur i kthehet me mimika në fytyrë të tjerëve, në mënyrë tallëse. Olsa Muhameti tërhiqja çik veshin sepse aty bërtet duke thënë ‘Pse më shajnë mua vajzat’, ndërkohë mimikat dhe duart dhe ironitë në të shprehurit e saj është ajo që thotë Arjan Konomi ‘të neveritshme’. Një shprehje e bukur thotë mënyra sesi sillesh me të tjerët tregon për ty, edukatën dhe kulturën tënde”, shkruan Damiano.

LEXO EDHE:  Soni Malaj e pranon publikisht/ “Kjo këngëtare është konkurrentja ime më e madhe”

LEXO EDHE:  Bën tatuazhin dedikuar Kosovës/ Fansat kritikojnë ashpër reperin e famshëm

Por pas kësaj kritike nuk ka vonuar as reagimi i Melisës në rrjetet sociale ku shkruan se ish banori i Big Brother po kërkon pak vëmendje./ CNA.al

LEXO TE PLOTE