Connect with Us

Dita Ndërkombëtare e Nudizmit/ Fotot hot që kanë “djegur” revistat dhe rrjetin

Life Style

Dita Ndërkombëtare e Nudizmit/ Fotot hot që kanë “djegur” revistat dhe rrjetin

Publikuar

-

Dita Ndërkombëtare e Nudizmit/ Fotot hot që kanë "djegur" revistat dhe rrjetin

Edhe pse 14 korriku njihet si Dita Ndërkombëtare e Nudizmit, VIP-at nuk presin një ditë si kjo, por mund të pozojnë nudo gjatë gjithë vitit. Në fakt, është mirë që në këtë listë të veçohen yje si 39-vjeçarja Kim Kardashian. Sepse një pjesë e mirë e personazheve të njohur, si ajo, janë krenarë për trupin e tyre, kështu që nuk kanë pse ta fshehin, as para gjithë botës.

Kim rendit një sasi të konsiderueshme fotosh nudo, kohë pas kohe, por ajo e ka kthyer edhe në trend të sajin duke pozuar selfie nudo në Instagram. Ju kujtohet, pa dyshim, kur ajo postoi një foto nudo para pasqyrës, në vitin 2016, vetëm pak muaj pas lindjes së Saint West? Natyrisht, në atë kohë theu internetin, raporton Class.

Kim, gjithashtu, poston edhe foto të tjera duke provokuar, që përfshijnë natyrisht edhe selfiet nudo, duke nisur që nga KKW dhe photo shoot-i në nëntor 2017. Kim postoi një foto nudo, por i gjithë trupi ishte i mbuluar me xixa.

Kourtney Kardashian

Motra e Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, 41-vjeçare, gjithashtu ka pozuar nudo në të kaluarën. Nëna e tre fëmijëve ka një trup fanstastik, të cilin nuk lë rast pa e treguar, madje një foto seksi nudo ka pozuar edhe për revistën V, në prill të 2018. Një mama e nxehtë dhe prej vërteti. Kourtney, megjithatë, angazhohet shumë me palestrën dhe rezultatet e saj duken.

LEXO EDHE:  Femra, bëni kujdes: Nuk duhet ta hani kurrë këtë pjesë të pulës

Justin Bieber mori vëmendjen e të gjithë rrjetit në një foto epike nudo në vitin 2015. The Beliebers, s’mund të dilte më i nxehtë në një foto si kjo. Kjo foto seksi do të mbahet mend përgjithmonë. Falë internetit.

Darren Criss

Asistenti i Gianni Versace, Darren Criss, postoi gjithashtu një foto me trupin e tij të tonifikuar gjatë xhirimeve në mars 2017. E vetmja gjë që mbuloi nga trupi i tij ishte një “zonë private”, nga i nxehti, kuptohet…

Por ka edhe personazhe shqiptare që nuk e kanë aspak problem të pozojnë nudo para aparatit. Një prej tyre është këngëtarja Bleona Qereti, e cila ka disa sete artistike me foto nudo, mjaft të pëlqyera nga fansat e saj.

Ja dhe galeria e disa personazheve të njohur që kanë pozuar nudo pa pikën e problemit.

Lena Dunham

Emily Ratajkowski

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Bes Kallaku publikon foton e rrallë nga fëmijëria/ Bëm urimin për të gjithë të vegjlit që ulen për herë të parë në bankat e shkollës

Publikuar

-

Nga

Bes Kallaku publikon foton e rrallë nga fëmijëria/ Bëm urimin për të gjithë të vegjlit që ulen për herë të parë në bankat e shkollës

Aktori i humorit Bes Kallaku iu ka uruar suksese të gjithë fëmijëve që nisin sot ditën e parë të shkollës.

Besi ka gjetur mënyrën më unike për të uruar të vegjlit. Aktori ka publikuar një foto të rrallë nga fëmijëria e tij, përkatësisht kur ishte në klasën e parë ku shihet së bashku me shokët e tij të klasës.

“Urime diten e pare te shkolles te gjithe atyre dashurive qe ulen per here te pare ne bankat e shkolles.At Zef Pllumi thoshte qe ketij populli i duhet ndrru truni, e truni ndrrohet vetem me mire arsimim dhe shkollim. (Foto nga dita ime e pare e shkolles ne F.Kruje). Zoti ju rujt!”, shkruan Besi në postimin e tij.

LEXO EDHE:  Femra, bëni kujdes: Nuk duhet ta hani kurrë këtë pjesë të pulës

LEXO EDHE:  iPhone i ri pa butonin “Home”

E nëse u bëtë kuriozë të dini se kush është Besi në këtë foto, ju themi që është ky vogëlushi i veshur me uniform polici./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-“Stil shqiptar”/ Bebe Rexha tregon kopshtin me domate dhe speca: “I ujis me zorrë”

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është një nga personazhet që gjithnjë e ka treguar me krenari prejardhjen dhe zakonet e vendit të saj.

Shpesh herë e kemi parë këngëtaren që të ndajë video teksa gatuante ushqimet tradicionale shqiptare. Madje së fundi ajo ka treguar se kujdeset shumë për kopshtin me domate dhe speca.

LEXO EDHE:  iPhone i ri pa butonin “Home”

LEXO EDHE:  E gjithë bota në një fotografi

Teksa këngëtarja me famë botërore iu tregon ndjekësve kopshtin e saj, personi që e shoqëron thotë:“Ky është stil shqiptar. Ne e ujisim kopshtin me zorrë”. Ndërsa Bebe e ka shoqëruar videon me mbishkrimin “stil shqiptar”./ CNA.al


 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Robert Aliaj rikthehet pas në kohë dhe rrëfehet/ “Më kanë heq nga festivali, mund të futesha në burg”

Publikuar

-

Nga

Robert Aliaj rikthehet pas në kohë dhe rrëfehet/ “Më kanë heq nga festivali, mund të futesha në burg”

Dy ditë më parë, vajza e Robert Aliaj, Gala Aliaj triumfoi në “The voice kids” në Belgjikë. Roberti ka folur rreth fitores së Galës në emisionin “Abc e mëngjesit” ku ndër të tjera ka kujtuar një nga eksperiencat e tij në festival, duke bërë kështu krahasimin me ditët e sotme.

Ai ka kujtuar një nga momentet se kur ka marrë pjesë në një festival dhe është përjashtuar 2 këngë para se të dilte kënga e tij pasi kishte veshur xhaketë gjenerali dhe për këtë ai mund të përfundonte edhe në burg.“Unë isha një njeri që kisha shumë nocionet e estetikës, sigurisht që do të doja të vishesha. Mua më kanë hequr nga festivali në një moment 2 këngë para se të dilte kënga ime se kisha veshur xhaketë me spaleta, gjeneralësh. Nuk kisha idenë që këtu mund të futesha në burg dhe se jetoja fare realitetin.

LEXO EDHE:  “Mos u fokusoni në gjëra negative”/ Demi Rose shfaqet tunduese në foton e fundit

LEXO EDHE:  Arsyeja pse këto lloje femrash e kanë të vështirë të gjejnë të duhurin, sapo na çliroi

Më duket pak provokim por Kozma Dushi, Luan Zhegu nuk lëvizin dot as gishtat. Kozma Dushi po se bënte sikur dridhte cigaren. E mban mend Luan Zhegun që ishte si kruajtëse dhëmbësh, nuk lëvizte fare“, tha Aliaj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE