Connect with Us

“Ai më lëndoi aq shumë saqë…”/ Dafina Zeqiri tregon historinë e këngës “Vuj Vuj”

Showbizz

“Ai më lëndoi aq shumë saqë…”/ Dafina Zeqiri tregon historinë e këngës “Vuj Vuj”

Publikuar

-

“Ai më lëndoi aq shumë saqë…”/ Dafina Zeqiri tregon historinë e këngës “Vuj Vuj”

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit shqiptar. Në repertorin e saj muzikor ajo numëron shumë hite të cila kanë grumbulluar me miliona klikime në Youtube.

Ndonëse shumë rrallë, ajo së fundi ka folur më shumë për dashurinë, duke pranuar se është ende e dashuruar me personin që i ka vjedhur zemrën. E ftuar nw emisionin “Nw kurthin e Piter Pan”, Dafina u shpreh:

“Jam  ende pak e dashuruar se kam dashni shumë të madhe, kështu që , është ende këtu( në zemër).Edhe i thosha gjithmonë vetes e urrej që dua kaq shumë, kam me ndryshu, kam qenë më e fortë, mos me dahsuru kaq shumë por jam ajo q jam skam me ndryshu kurrë. Unë dua shumë, gjithmonë kam me dasht shumë, dashuria është gjëja më e bukur, në ekzistencë për mua.”

Më tej ajo ka zbuluar se kënga Vuj vuj është një dedikim për perosnin që ajo ka dashuruar duke u shprehur

LEXO EDHE:  “Po e pres me padurim”/ Endri Prifti zbulon detaje të reja të hitit të radhës

“Ai më lëndoi aq shumë saqë ia përkushtova një këngë Vuj vuj saqë ai me vujt e unë me kërcy.”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Shkëmbeu puthje pasionante me Robert Berishën/ Modelja italiane sqaron të vërtetën e lidhjes me këngëtarin

Publikuar

-

Nga

Shkëmbeu puthje pasionante me Robert Berishën/ Modelja italiane sqaron të vërtetën e lidhjes me këngëtarin

Pak javë më parë, modelja italiane Maria Bove dhe këngëtari shqiptar Robert Berisha befasuan ndjekësit në rrjetet sociale ku u shfaqën duke u puthur me njëri-tjetrin.

Menjëherë nisën komentet se Roberti dhe modelja ishin në një lidhje dashurie, por në të vërtetë nuk ishte kështu.

Maria ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit ku ka sqaruar të vërtetën e lidhjes me Robertin. Ajo është shprehur se mes saj dhe këngëtarit nuk ka asgjë.

LEXO EDHE:  Miq apo diçka më shumë?/ Komentet e Dj Geek dhe Dafina Zeqirit bëjnë konfuzë fansat

LEXO EDHE:  Dashuria/ Si do të jetë muaji Shkurt për të gjitha shenjat?

“Isha e sigurt se kjo ishte pyetja e parë. Jo njerëz unë dhe Roberti nuk jemi bashkë”, është përgjigjur modelja italiane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina që çmend meshkujt/ Njihuni me bukuroshen australiane

Publikuar

-

Nga

Bjondina që çmend meshkujt/ Njihuni me bukuroshen australiane

Anna Durkin është një modele shumë e njohur nga Australia. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Anna reklamon veshje të markave të njohura duke treguar edhe format e saj perfekte. Modelja më së shumti pozon me veshje seksi duke ndezur imagjinatën e meshkujve.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mahnit me tiparet e saj prej kukulle/ Fotot më magjepsëse të Kristen Hancher

Publikuar

-

Nga

Mahnit me tiparet e saj prej kukulle/ Fotot më magjepsëse të Kristen Hancher

Kristen Hancher është një aktore kanadeze dhe influencuese e mediave sociale. Hancher lindi në Ontario, Kanada. Ajo filloi karrierën e saj në kanalin e transmetimit të drejtpërdrejtë YouNow , pastaj u transferua në Instagram ku ka më shumë se 5 milionë ndjekës.

Ajo publikon foto shumë provokuese ku mahnit me tiparet e saj prej kukulle. Kristen eksperimenton shumë shpesh me pamjen e saj, ku ne fotot e saj në Instagram tregon se ka provuar çdo lloj ngjyre të mundshme.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE