Connect with Us

6 muaj pas lindjes së Duam/ Miriam Cani ndan foton e ëmbël të Amelisë me të vëllain

Showbizz

6 muaj pas lindjes së Duam/ Miriam Cani ndan foton e ëmbël të Amelisë me të vëllain

Publikuar

-

6 muaj pas lindjes së Duam/ Miriam Cani ndan foton e ëmbël të Amelisë me të vëllain

Këngëtarja Miriam Cani dhe Alban Skënderaj 6 muaj më parë u bënë prindër për herë të dytë. Miriam solli në jetë Duam dhe shpesh herë ndan foto të vogëlushit në rrjetet sociale.

Në këtë ditë të veçantë ajo ka publikuar një nga fotot më të bukura të vajzës Ameli me të vëllain.

LEXO EDHE:  Fotot/ Modelja në krahët e një mashkulli të panjohur

“Sot 6 muaj. Të Duam, dashuria jonë”, ka shkruar Cani krah postimit të fundit në ‘Instastory’, ku Ameli shihet pranë krevatit teksa kujdeset për të vëllain.

Edhe pse fotot e të voglit Duam nuk mungojnë në Instagramin e këngëtares, ajo është kujdesur që të mos e zbulojë imazhin e plotë të djalit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Kejvina Kthella “shpërthen” rrjetin/ Poza provokuese buzë pishinës

Publikuar

-

Nga

FOTO-Kejvina Kthella "shpërthen" rrjetin/ Poza provokuese buzë pishinës

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Ajo shpesh komentohet përsa i përket pamjes së jashtme si dhe fotove provokuese që publikon në rrjet.

Së fundi Kejvina ka nisur pushimet dhe nuk nguron të ndajë me ndjekësit e saj  fotot seksi me bikini.

Bjondina bukuroshe ka shpërthyer rrjetin teksa shfaqet me bikini portokalli minimaliste me poza provokuese buzë pishinës.

LEXO EDHE:  Foto/ Matteo Salvini bën gjestin e madh për shqiptarët

LEXO EDHE:  Berisha publikon foton/ "Sandër Lleshaj krah trafikantit të dënuar në Francë"

Kujtojmë që përveç kësaj ajo është përfolur shumë për një lidhje dashurie me reperin Seven Saraqin. Ndonëse gjatë një interviste me Dojnënajo është shprehur se mes tyre ka vetëm miqësi nuk e ka përjashtuar mundësinë se në të ardhmen mund të ketë diçka mes tyre.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U infektua nga Coronavirus/ Ndahet nga jeta aktori famshëm i telenovelave meksikane

Publikuar

-

Nga

Aktori meksikan Raymundo Capetillo është ndarë nga jeta në moshën 76 vjeçare. Capetillo ka humbur jetën si pasojë e komplikimeve nga koronavirusi. Aktori u shtrua me urgjencë në spital pas problemeve me shëndetin dhe rezultoi pozitiv me koronavirus.

Mbesa e tij tregoi në rrjete sociale se gjendja e aktorit ishte përkeqësuar derisa ai humbi jetën . Raymundo Capetillo luajti në shumë telenovela disa prej të cilave janë transmetuar edhe në vendin tonë si “Fati im je ti”, “Velloja e nuses”, “Pengesat e dashurisë”, “Pasioni”, etj.Disa nga shfaqjet më të famshme të tij ishin “Los Perros de Dios” në 1974 dhe “Santo en Anonymous Mortal” në 1975.

LEXO EDHE:  Thjesht Irina Shayk

LEXO EDHE:  Fotot/ Modelja në krahët e një mashkulli të panjohur

Aktori do të mbahet mend edhe për rolet në serialet më të njohura si “Muchacha Italiana Viene a Casarse”, “Rosa Salvaje” dhe “Cadenas de Amargura”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bëfsh 100 vite duke u puthur me mua”/ Urimi i Patrisit për ditëlindjen e Tunës

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme këngëtarja Tuna Sejdi feston ditëlindjen. Menjëherë në rrjet kanë vërshuar komentet dhe urimet për ditëlindjen e këngëtares.

Por ai që ka tërhequr më shumë vëmendjen është urimi i bashkëshortit të saj Patrisi. Teksa ka publikuar një foto ku shfaqet duke u puthur me këngëtaren i uron edhe 100 vite të tjera duke u puthur me të.

LEXO EDHE:  Me një foto pranë Ledionit, Dojna tregon momentin e sikletshëm: “Nuk ndjeja mushkërinë e majtë!”

LEXO EDHE:  Thjesht Irina Shayk

Kujtojmë se dyshja është përfolur prej kohësh për ndarje por sot Patrisi i hodhi poshtë njëherë e mirë këto lajme me faktin që janë më të dashuruar se kurrë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE