Connect with Us

“Tërboi” rrjetin me fotot seksi/ Zbulohet çmimi i veshjes së plazhit të Nora Istrefit

Showbizz

“Tërboi” rrjetin me fotot seksi/ Zbulohet çmimi i veshjes së plazhit të Nora Istrefit

Publikuar

-

“Tërboi” rrjetin me fotot seksi/ Zbulohet çmimi i veshjes së plazhit të Nora Istrefit

Nora Istrefi është një nga këngëtaret që komentohet më së shumti për stilin e saj të të veshurit dhe për shifrat marramendëse që shpenzon.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto nga pushimet, ku bien në sy të brendshmet rozë dhe format bombastike.

Por sa ka kushtuar veshja e bukuroshes së mediave rozë. Faqja në Instagram “What They Wearing” ka zbuluar se bikini e Norës janë të markës Alessanda Rich, ndërsa shapkat e plazhit janë nga Givenchy.

Konkretisht, bikini rozë kanë kushtuar 195€ dhe shapkat 575€. Në total për këtë veshje nora Istrefi ka shpenzuar 770€, një shumë jo e vogël.

LEXO EDHE:  Pse kjo foto u bë virale në të gjithë botën!

Ajo që ia vlen të themi është se pa marrë parasysh çmimin e veshjes, këngëtarja duket mjaft në formë me këto bikini./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Videoja që u bë virale/ Rezart Veleshnja sqaron puthjen me balerinën dhe deklaratën për Ermal Mamaqin

Publikuar

-

Nga

Rezart Veleshnja është një nga aktorët që shpesh është bërë qendra e vëmendjes së mediave rozë për shkak të deklaratave të tij dhe videos së fundit ku shfaqej duke u puthur me një balerinë.


Pas publikimit të videos në rrjet, me anë të një video në Instastory ka sqaruar pse po e puthte balerinën.

Për të gjithë ju që thoshit në meme “O zot, i mbarum” dhe “Tu vdek”. Unë e kam shumë xhan, kemi  18 vjet që rrimë bashkë. Unë e kam shoqe të ngushtë. Por, po e puthja se bëra një gabim atë ditë dhe për t’i kërkuar ndjesë, por na kapi kamera.”-thotë ndër të tjera Rezi, duke shtuar se ka  ajo është e martuar dhe ka 2 fëmijë.

Ndërsa gjithashtu ka sqaruar dhe deklaratën e tij për aktorin Ermal Mamaqi, ku shprehej R.I.P Xing me Ermalin. Së fundi Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Shiko kush Luan dhe i ka kujtuar atij deklaratën që ka bërë për të duke i kërkuar një sqarim.

Duket se e gjitha ka qenë një batutë pasi të dy aktorët kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Neymar ndjek në Instagram këngëtaren shqiptare/ A e dini për kë bëhet fjalë?

Publikuar

-

Nga

WOW-Neymar ndjek në Instagram këngëtaren shqiptare/ A e dini për kë bëhet fjalë?

Ylli i futbollit Neymar, përveçse një futbollist i famshëm është edhe një nga meshkujt më të lakmuar në botë.

Së fundi, Neymar ka nisur të ndjekë në Instagram këngëtaren Beatrix Ramosaj dhe mesa duket nuk bëhet fjalë vetëm për një follow.

Pasi u takuan në festën e Halloëeen dhe ditëlindjen e futbollistit, Beatrxi dhe Neymar i kanë ruajtur kontaktet me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Shokon këngëtarja e famshme/Publikon fotografinë 100% nudo

LEXO EDHE:  Pse kjo foto u bë virale në të gjithë botën!

Në një intervistë, Beatrix ka treguar se vijon të komunikojë me futbollistin. Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për një miqësi apo diçka më shumë, por pas Rita Orës, Neymar tani ndjek edhe Trixën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ylli televiziv që “rrëmbeu” zemrat e ndjekësve/ Fotot më të bukura të Lauren Wood

Publikuar

-

Nga

Ylli televiziv që “rrëmbeu” zemrat e ndjekësve/ Fotot më të bukura të Lauren Wood

Lauren Wood është një modele, entuziaste e fitnesit dhe personalitet televiziv nga SH.B.A. Ajo lindi në 13 Mars 1993, në Teksas.

Lauren ka marrë shumë famë në rrjetet sociale. Fotot që tregojnë trupin e saj të tonifikuar vazhdojnë të jenë më të pëlqyerat.

Lauren bëri daljen e saj të parë në TV në 2015, në një shfaqje të njohur komike. Ajo mori famë menjëherë, duke e bërë atë të fillojë një karrierë si një model dhe personalitet televiziv.

Që atëherë, Lauren ka ngjitur shkallët e suksesit. Ajo është një motivim për veten dhe ndjekësit e saj nga e gjithë bota.

LEXO EDHE:  Pse nuk duhet të postojmë foto të fëmijëve në Facebook

LEXO EDHE:  Foto që po bën xhiron e rrjetit/ Radha në supermarket, për tu marrë shembull

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE