Connect with Us

Nuk ka asnjë bashkëpunim me një femër në albumin e ri/ Capital T zbulon arsyen

Showbizz

Nuk ka asnjë bashkëpunim me një femër në albumin e ri/ Capital T zbulon arsyen

Publikuar

-

Nuk ka asnjë bashkëpunim me një femër në albumin e ri/ Capital T zbulon arsyen

Capital T është një nga reperët më të suksesshëm dhe të klikuar të momentit. Së fundi ai ka publikuar disa nga projektet e albumit të tij “Skulpturë”.

Këngët kanë patur një sukses  të madh, veçanrisht bashkëpunimi me Ledri Vulën, i cili është kthyer menjëherë në një hit që do të na shoqërojë përgjatë gjithë verës.

Por Capital ka bërë të ditur se në albumin e tij nuk do të gjejmë asnjë bashkëpunim me femra.

Për Prive.al reperi ka zbuluar dhe arsyen e këtij vendimin.Capital T tregon se për të bërë një bashkpunim niset nga energjia që i jep artisti dhe jo nga fakti nëse kënga do të bëjë bujë apo jo.

LEXO EDHE:  “Nuk i shes parimet e mia”/ Stresi flet për herë të fundit për Noizyn

“Asnjë femër nuk e kam në album. S’ka pasur ndonjë arsye specifike. Thjesht unë bashkëpunimin nuk e nis veç për faktin për me pas një sukses të caktuar ose në baza të interesave që i kemi. Normal që ti kur e bën një bashkëpunim janë edhe ato, por fillimisht nisem prej energjisë që ma jep ai artist, çfarë raporti kam me të, a më pëlqen si artist. Nuk mundesh me gjet një bashkëpunim në karrierën time me një artist që mua nuk më pëlqen, por që e kam ditur që ka me ndez. Ai bashkëpunim nuk ekziston”, është shprehur Capital./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Rudina Magjistari ka një kërkesë për të gjithë/ “Mbani maskën që të shijojmë…”

Publikuar

-

Nga

Moderatorja rudina Magjistari shpesh herë ka përcjellë mesazhe tek ndjekësit e saj gjatë vitit pandemik. Duke qenë se rastet e të infektuarëve janë të shumt, moderatorja vijon të këshillojë fansat e saj.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ku shfaqet me maskë, Rudina ka përsëritur të njëjtin mesazh.

Krahas fotos ajo shkruan: “Mbani maskën që të shijojmë verën që kemi përpara.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Françeska Jaçe: Nuk shpenzoj për të brendshme

Publikuar

-

Nga

Françeska Jaçe: Nuk shpenzoj për të brendshme

Modelja Françeska Jaçe është një nga vajzat më të komentuara. Pak javë më parë ajo u bë qendër e mediave rozë pas videos seksi në vaskë në mes të emisionit.

Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin Kojshia shoë ku ka përforcuar edhe njëherë frazën që ka thënë më parë në një emision.

E pyetur nëse shpenzon për veshjet e brendshme ajo është shprehur:

LEXO EDHE:  “Nuk i shes parimet e mia”/ Stresi flet për herë të fundit për Noizyn

LEXO EDHE:  I kthehet gjaku në formë “qumështi”, arsyeja e 39 vjeçarit është e frikshme

“Nuk shpenzoj për të brendshme. Shpenzoj për gardërobë por jo për të brendshme.” Arsyeja pse nuk shpenznon për të brendshmet është se nuk i vesh ato dhe këtë ajo e ka pohuar edhe më parë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Juristja seksi nuk përmbahet/ I vë “flakën” rrjetit me të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

Redona Koçi njihet ndryshe si “juristja seksi” shqiptare. Ajo provokon shpesh herë me fotot e saj në rrjetet sociale. Bukuroshja së fundi I ka vënë flakën me pamjen e saj.

Ajo shafqet shumë seksi duke treguar të pasmet e saj bombastike. Menjëherë pas publikimit të fotos në rrjet kanë shpërthyer komentet komplimentuese për modelen.

“Bish”, komenton këngëtarja Enca në foton e Redonës.

LEXO EDHE:  Ahmetaj letër ministrave të Ekonomisë së vendeve të BE/ Ofron mundësi bashkëpunimi me fasoneritë shqiptare

LEXO EDHE:  Kanë një fëmijë së bashku/ E dashura e reperit të famshëm: “Më ka përdhunuar dhe më ka ngjitur sëmundje!”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE