Connect with Us

Luana Vjollca si rrallë herë/ Shfaqet vetëm “ujë e sapun”

Showbizz

Luana Vjollca si rrallë herë/ Shfaqet vetëm “ujë e sapun”

Publikuar

-

Luana Vjollca si rrallë herë/ Shfaqet vetëm “ujë e sapun”

Moderatorja Luana Vjollca është cilësuar si një nga vajzat më seksi të ekranit. Bukuroshja bjonde, në çdo dalje të saj kujdeset që të duket e kuruar deri në detaj.

Shpesh herë është bërë kryefjala në mediat rozë përsa i përket operacioneve plastike. Por së fundi, moderatorja ka publikuar fotot dhe videot ku shfaqet pa pikë grimi.

E veshur me një fustan të zi, dhe me fytyrën drejt nga perëndimi, Luana ka treguar pamjen e saj në ditët e zakonshme, pa grim./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Foto – Alesia Bami gjen parajsën/ Vjen super në formë me bikini

Publikuar

-

Nga

Foto - Alesia Bami gjen parajsën/ Vjen super në formë me bikini

Alesia Bami bëhet gjithmonë pjesë e lajmeve rozë për shkak të formave bombastike që ka.

Moderatorja dhe modelja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shpeshherë foto apo video nga jeta e përditshme.Pak minuta më parë ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur me bikini, ndërsa është shtrirë në bregun e detit.

LEXO EDHE:  Nga Demi Rose deri tek Françeska Jaçe/ Plasin fotot përvëluese me bikini të bukurosheve të Instagramit

LEXO EDHE:  "Kurrë nuk më shoqëroi në kimioterapi"/Moderatorja e famshme bën publike ndarjen nga bashkëshorti

Alesia shfaqet mjaft sensuale dhe në formë. Këtë foto ajo e ka shoqëruar me fjalën “Parajsë”, si për të na treguar se vendi ku po shijon pushimet është një parajsë e vërtetë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arbana Osmani ngjitet mbi mur/ Ndjekësit e kritikojnë: Mos rreziko fëmijën për një foto

Publikuar

-

Nga

Arbana Osmani hipën në murë/ Ndjekësit e kritikojnë: Mos rreziko fëmijën për një foto

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj, kanë pranuar publikisht se do të bëhn prindër.

Çifti shumë i dashur i shoëbizzit kanë ndarë me njdjekësit foto nga pushimet e tyre nëpër zonat e Shqipërisë.

Pak më parë, Arbana ka publikuar një foto ku shihet që është ulur mbi një mur, ndërsa thotë se “Po jam një aventuriere”.Por ndjkësit e kanë krtikuar pikërisht për këtë fakt, pasi thonë se po rrezikon jetën e fëmijës për një foto.

LEXO EDHE:  U rendit në “Top 10” e vajzave më të bukura me bikini/ Fotot e ish miss-it shqiptar që po “çmendin” rrjetin

LEXO EDHE:  Moderatorja seksi i përgjigjet pyetjes nëse është shqiptare/Do të befasoheni me përgjigjen e saj

“Kujdes se riskun spo e merr te gjithin per vete…”, i shkruan një ndjekëse, ndërsa një tjetër i thotë: “O Arbana mos rreziko jetën tënde dhe të fëmijës për një foto, je shumë shumë e mirë, të simpatizoj shumë prandaj po të them ki kujdes, të uroj shtatzani të mbarë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas 4 vitesh i rikthehet muzikës/ Zaimina Vasjari zbulon më shumë detaje rreth këngës

Publikuar

-

Nga

Pas 4 vitesh i rikthehet muzikës/ Zaimina Vasjari zbulon më shumë detaje rreth këngës

Pak ditë më parë, Zaimina Vasjari bëri të ditur lajmin se pas 4 vitesh i është rikthyer sërish muzikës.

Këngëtarja ndau me ndjekësit disa nga veshjet dhe vendet ku do të realizohej klipi, ndërsa së fundi ka zbuluar më shumë detaje rreth këngës.

Ajo ka treguar nëpërmjet një video se kënga mban titullin “Vetes” dhe ka ndarë një pjesë të shkëputur nga klipi teksa krahas shkruan: “Së shpejti”.

LEXO EDHE:  Fotot më të mira të 2017-ës/ Janë të papërsëritshme

LEXO EDHE:  Luana Vjollca nuk kursehet aspak kur bëhet fjalë për veshjet/ Shpenzon një “mal me para” për një fustan

Në këtë pjesë ajo shfaqet tejet seksi e veshur me të zeza dhe bishtin gërshet të gjatë, i cili së fundi është kthyer në një trend.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

LEXO TE PLOTE